Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


Виступ голови Омельницької ОТГ О.І. Шереметьєвої на регіональному форумі «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад» у Черкасах


Форум пройшов 26 жовтня 2017 року у м. Черкаси, в актовій залі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Тут зібралися близько 200 представників місцевого самоврядування з різних областей України та експерти з питань регіонального розвитку.

Основною метою форуму організатори визначили обмін досвідом щодо залучення ресурсів, необхідних для реалізації проектів розвитку ОТГ та підготовки проектних заявок. Почесними гостями заходу стали голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, голова Черкаської облради Олександр Вельбівець, керівник Регіонального хабу Програми «U-LEAD з Європою» для центральної України Владислав Синицький, директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько та народний депутат Максим Поляков.

У своєму виступі на форумі Омельницький сільський голова О.І. Шереметьєва поділилася досвідом з розвитку комунального господарства у сільській громаді в рамках децентралізації.

Фото можна переглянути за цим посиланням.Омельницька об’єднана територіальна громада взяла участь у XI Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!»


25-26 жовтня 2017 року в Полтавському міському будинку культури відбулася XI Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!», організована управлінням інфраструктури та туризму Полтавської ОДА. Мета заходу – розвиток та популяризація рекреаційно-туристичного потенціалу Полтавської області, налагодження контактів між туристичними підприємствами області та органами влади.

Делегація Омельницької ОТГ у складі начальника відділу культури, туризму та інформаційної роботи Литвиненко Т.С., в.о. директора КЗ «Омельницька сільська публічна бібліотека» Сохін І.Л., спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Довгань О.П. та Ясінської В.В., а також аматор Демидівського СК Володимир Луценко презентували на виставці туристичний потенціал нашої громади та взяли участь у міжрегіональному старт-апі «Перспективи розвитку зеленого туризму на Полтавщині».

Голова Омельницької ОТГ О.І. Шереметьєва взяла участь у Першому форумі регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей «Південна мрія»


Форум проходив 19-20 жовтня в м. Одеса та зібрав представників самоврядування із Одеської, Херсонської, Миколаївської, Сумської і Полтавської областей.

Учасники заходу мали змогу обговорити питання інформаційної підтримки регіонального розвитку, сучасної регіональної політики, а також обмінятися практичним досвідом реалізації як місцевих, так і регіональних проектів.

На форумі виступили представники Програми «U-LEAD з Європою» – Юлія Грицку-Андрієш, менеджер південно-західного хабу та Юрій Третяк, керівник групи радників з впровадження регіональної політики в Україні, а також представники Миколаївської і Одеської ОДА. Виступили на форумі і представники Міжнародних програм – ключовий експерт бренч-офісу Спільної операційної програми ЄС «Румунія-Україна 2014-2020» Вікторія Тараненко та координатор проектної діяльності UNDP в Одеській області Анна Білявська.

В рамках форуму Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування було організовано ознайомчий візит представників Сумської та Полтавської областей до Великомихайлівської ОТГ.

Фото можна переглянути за цим посиланням.


Представники Омельницької ОТГ взяли участь у Міжнародному економічному форумі
«Полтавщина: створюємо разом нові можливості»


Захід проходив 17 жовтня 2017 року у м. Полтава, в приміщенні Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Цей міжнародний форум проведено задля розвитку міжнародної економічної інтеграції, демонстрації інвестиційного та економічного потенціалів нашої області, а також встановлення ділових контактів та збільшення конкурентоспроможності Полтавського регіону як на національному, так і на міжнародному рівні.

Форум пройшов за участю Степана Кубіва, Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Геннадія Зубка, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Олександра Біленького, голови Полтавської ОДА, та іноземних гостей – Шевкі Аджунера, директора ЄБРР в Україні, Кейді Ворд, головного радника з питань врядування українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), Джима Норта, директора з виробництва Ferrexpo Group (Швейцарія), Тома О’Каллагана, експерта із питань постачання сільськогосподарської продукції та фермерської кооперації, директора компанії «Black EarthInnovation». Були присутні і представники виконавчої влади та місцевого самоврядування – мери міст області, голови об’єднаних територіальних громад. Омельницьку ОТГ на форумі представили Омельницький сільський голова Шереметьєва О.І. та її перший заступник Неіленко С.А.

Учасники заходу мали можливість взяти участь у роботі 3 секцій:

- «Залучення інвестицій та розвиток аграрного сектору Полтавщини в цілому та виробництва органічної/екологічно чистої продукції зокрема»;

- «Промисловість Полтавщини: інвестиційна привабливість та експортний потенціал»;

- «Економічний розвиток територіальних громад – нові можливості та ресурси» (у її роботі прийняла участь Шереметьєва О.І.).

В рамках Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» було підписано меморандум про співпрацю з Іспано-Українською торговою палатою та Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати.

Також відбулося урочисте нагородження пам’ятними та цінними призами переможців проведеного у серпні-вересні цього року Полтавською ОДА конкурсу «Горизонти Полтавщини». Перше місце в конкурсі виборов проект створення індустріального парку в Омельницькій ОТГ, представлений Світланою Неіленко. Друге місце отримав проект Антона Шульги, приватного підприємця з м. Гадяч «Мій зелений район», що передбачає встановлення лінії по вторинній переробці поліетилену (полімерних відходів) та виготовленню з нього будматеріалів. На третьому місці – проект реконструкції (розширення) птахофабрики, поданий Наталією Магдою.

Фото можна переглянути за цим посиланням.

У Києві відбувся Форум партнерів швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні»

 

10 та 11 жовтня в м. Києві, у готелі Ramada Encore Kiev, проходив Форум партнерів швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, на якому Омельницьку ОТГ представляла спеціаліст фінансово-економічного відділу Петухова М.І.

Організатори форуму презентували 10-річний досвід роботи DESPRO в Україні та розповіли про плани проекту на наступну фазу його діяльності – до 2020 року.

Серед почесних гостей та спікерів форуму були директор швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, директор проекту DESPRO, керівник Швейцарського центру ресурсів та консультацій з питань розвитку Skat Consulting Йорг Крістен, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода та багато інших експертів та партнерів проекту.

У перший день Форуму відбулося 4 круглих столи, що охопили наступні питання:

- інноваційні інструменти фінансування розвитку об’єднаних територіальних громад;

- державна секторальна політика в контексті децентралізації;

- соціальна інтегрованість та ідентичність ОТГ;

- інформаційний супровід реформи децентралізації.

11 жовтня, у другий день проведення Форуму, учасники працювали в секціях, де обговорювались наступні теми:

- як планувати та впроваджувати сталі комунальні послуги в ОТГ;

- досягнення та перспективи розвитку Школи місцевого самоврядування DESPRO;

- діяльність в контексті місцевого самоврядування Спільноти практик місцевого розвитку та управління проектами;

- як використовувати комунікаційні інструменти для управління соціальними процесами у громаді.

Представники Омельницької громади взяли участь у презентації КП «Кластер зеленого туризму територіальних громад Кременчуцького краю»


У п’ятницю, 13 жовтня 2017 року, в приміщенні Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського, відбулася презентація унікальної на сьогодні в Україні установи – комунального підприємства КП «Кластер зеленого туризму територіальних громад Кременчуцького краю», засновниками якого є 4 об’єднані територіальні громади Кременчуцького району – Недогарківська, Омельницька, Піщанська, Пришибська та Білецьківська сільська рада. В рамках презентації також було підписано Меморандум про співробітництво між комунальним підприємством та Полтавським університетом економіки і торгівлі.

Омельницьку громаду на заході представляли Омельницький сільський голова О.І. Шереметьєва, працівники відділу культури, туризму та інформаційної роботи, фольклорний ансамбль «Добрийнастрій» Омельницького КСК «Дивограй» та аматор Демидівського СБК Володимир Луценко.В Омельницькій об’єднаній територіальній громаді відкрито художню портретну галерею, присвячену академіку В.І. Вернадському

 

12 жовтня, в рамках тижневого семінара імені академіка В.І. Вернадського, приуроченого до 100-річчя утворення Національної академії наук України, в приміщенні Омельницького КСК «Дивограй» відбулося урочисте відкриття художньої портретної галереї, присвяченої цьому видатному вченому.

В урочистостях взяли участь почесні гості – О.О. Ігнатенко, дослідник наукового спадку В.І. Вернадського, старший науковий співробітник Кременчуцького краєзнавчого музею, Т.Ф. Козловська, вчений секретар Кременчуцького національного університету ім. Михайла Остроградського, А.О. Дрофа, голова Кременчуцької районної ради, С.Л. Кигим, старший науковий співробітник Полтавського обласного краєзнавчого музею.

Також учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака В.І. Вернадського, розташованого в одноіменному парку в с. Омельник.

До Польщі по досвід із самоврядування


З метою науково-методичного забезпечення та інформаційного супроводу, організації удосконалення кваліфікації працівників в межах децентралізації, в Омельницькій об’єднаній територіальній громаді постійно триває робота із вдосконалення професійної компетентності кожного працівника ОТГ. Головні зусилля керівництва громади зосереджені на наданні реальної, дієвої допомоги працівникам у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, такого морально-психологічного клімату, який сприяв би пошуку кращих технологій праці, ефективному втіленню інновацій. От і цього разу на запрошення до Польщі по обміну досвідом між українськими громадами та польськими гмінами (аналог об’єднаної територіальної громади) від Омельницької громади була направлена старший методист відділу освіти, молоді та спорту виконкому Омельницької сільської ради Костенко П.М.

Багато вражень залишилось після відвідин гміни Триньча, що знаходиться у Підкарпатському воєводстві. Війт Ришард Єндрух поділився досвідом роботи у своїй гміні. Зокрема вразила Державна програма 500+, де сім’ї з 2 і 3 дітьми до 18 років платиться по 500 злотих, та так званий парасольковий проект (приватизація господарств). Проведено ремонт закладів освіти і культури. Є соціальний захист і опіка. Культура та освіта фінансуються за кошти Євросоюзу і бюджету. Є соціальний пакет «карта вчителя». Створено центр соціальних послуг. Комунальне підприємство (ремонтні бригади) обслуговує всю гміну: ремонт, прибирання, косіння, обслуговування озера. Оплата здійснюється по актах за фактично виконану роботу. Все чітко прораховано. Оплата за воду на місяць за кожного, хто проживає. Збір роздільного сміття (сухе і мокре). У гміні є пункт прийому сміття (старі речі, меблі).

Побували і у Гміні Конопніца (Люблінське воєводство). Війт гміни Мірослав Жидек розповів, що у них у державі особлива увага приділяється освіті. Гімназії закриваються, замість них будуть початкові 8-річні школи. Субвенція йде з розрахунку на 1 учня. Є двомовні школи (польська і англійська мова). У гміні є приватна школа, де є свій басейн, спортзал, спортмайданчики, майданчики нестандартного обладнання, майданчики з твердим покриттям. Всі кабінети обладнані інтерактивними дошками, ноутбуками. У школі є підготовчі групи: 4-5 років та 5-6 років, навчання у школі починають з 7 років.

У ще одній гміні Люблінського воєводства – Людвін, війт гміни Анджей Хаброс розповів, що гміна є туристичною, є документ охорони середовища. У гміні є 7 озер, водосховище, краєзнавчий парк, шахта з найкращим вугіллям. Вони співпрацюють з Білорусією, Німеччиною, Устилугом (Україна). Бюджет гміни – 24 млн злотих, з яких 7,5 млн іде на освіту (5 млн – освітня субвенція). Є своя макаронна фірма, а місцеві жителі дуже гордяться людвінським хлібом. На центральній садибі гміни побудовано криту споруду за принципом «3 в 1» із покрівлею (для критого базару по окремих днях, стоянки для автомобілів та різних заходів), а в разі непогоди опускаються і боки споруди. Закуплено сцену на колесах на 4 громади, яку по черзі використовують по необхідності. Багато вражень від екскурсії на сміттєпереробний завод, де все механізовано.

У місько-сільській гміні Ліпско Мазовецького воєводства міський голова Яцек Вєльораньскі поділився досвідом написання проектів по залученню європейських коштів. На мерії вивішено прапор Польщі і прапор України. У гміні більше 100 тисяч жителів, а бюджет складає 39 млн злотих. На сьогодні у них 2 гімназії, 4 школи, 4 дитсадки. Освітня субвенція – 7 млн злотих, а гміна до цих коштів додає ще 5 млн злотих. Школи не закривають, бо держава з цього року забороняє закривати школи. Багато позитивних вражень та емоцій після екскурсії на консервний завод з виготовлення свіжозаморожених фруктів та джемів.

Радник міністра Польщі пан Павел Прокоп провів круглий стіл «Обмін досвідом» у формі питання-відповідь, у якому взяли участь Станіслав Джусь (Глобинський міський голова), Довірак Ігор (голова Печеніжинської громади з Івано-Франківської обл.), Надія Артеменко (голова Березівської громади з Сумської обл.), Сергій Пилипчук (голова Бугринської громади з Рівненської обл.), Ярослав Ярошевський (міський голова Теребовлянської громади з Тернопільської обл.), Євгенія Загоруйко (заступник голови Берездівської громади з Хмельницької обл.), Дубицька Світлана (заступник міського голови Устилуга). Всі виступи були пізнавальні та чітко відображали роботу громад. Зокрема С. Джусь поділився досвідом по відкриттю біоенергетичного комплексу з видобутку газу та заводу з переробки коноплі нового сорту, із якої будуть виготовляти захисні костюми, що не фіксуються тепловізорами.

Було чим поділитися і П. Костенко, адже Омельницька громада бере участь у багатьох проектах, які успішно впроваджують навчальні заклади громади. Та найприємнішим було те, що всі учасники візиту до Польщі передавали вітання голові нашої громади Олександрі Іванівні Шереметьєвій та подяку за обмін досвідом і дієві рекомендації по різних напрямках роботи громади.

З нагоди Всесвітнього дня вчителя кращих освітян Омельницької громади відзначено грамотами та подяками


Всесвітній день вчителя відзначається щороку 5 жовтня. У цей день, день професійного свята всіх працівників сфери освіти, відзначають роль та заслуги вчителів у освітньому процесі, їх неоціненний внесок у розвиток нашого суспільства.

Тож 5 жовтня в актовому залі Омельницького ліцею відбувся святковий концерт, де освітян привітали Омельницький сільський голова Шереметьєва О.І. та начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Омельницької сільської ради Надуда В.В., яка нагородила грамотами та подяками кращих працівників освітньої галузі нашої громади.

Грамоти отримали:

- Гмиря Юлія Анатоліївна, вихователь ДНЗ «Казка»;

- Опанасюк Наталія Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Рокитненського НВК;

- Жежела Олена Григорівна, завідуюча ДНЗ «Оленка»;

- Данилко Марина Василівна, вчитель початкових класів Рокитненського НВК;

- Мірошниченко Лідія Дмитрівна, вчитель математики Омельницького ліцею;

- Бондаренко Галина Леонідівна, вчитель початкових класів Омельницького ліцею;

- Литвиненко Світлана Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Рокитненського НВК;

- Карпенко Людмила Вікторівна, заступник директора з виховної роботи і вчитель української мови Омельницького ліцею;

- Лях Людмила Петрівна, вчитель української мови та літератури Рокитненського НВК;

- Заворотня Людмила Вікторівна, вчитель початкових класів Омельницького ліцею;

- Дудник Ольга Вікторівна, вихователь ДНЗ «Казка»;

- Лавриненко Світлана Миколаївна, вихователь ДНЗ «Казка»;

- Кузьменко Ірина Аркадіївна, вихователь Рокитненського НВК;

- Карпенко Тетяна Миколаївна, вихователь ДНЗ «Оленка».

Подяку відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради отримали:

- Дмитренко Надія Миколаївна, бібліотекар Рокитненського НВК;

- Горпинченко Наталія Анатоліївна, помічник вихователя ДНЗ «Казка»;

- Кугій Ганна Василівна, кухар Рокитненського НВК;

-Черніков Олександр Геннадійович, робітник з ремонту та обслуговування будівлі ДНЗ «Казка»;

- Хань Руслана Борисівна, помічник вихователя ДНЗ «Оленка»;

- Заворотній Володимир Семенович, водій Рокитненського НВК;

- Литвиненко Ольга Семенівна, двірник ДНЗ «Казка»;

- Сінельник Антоніна Володимирівна, техпрацівник Рокитненського НВК;

- Даниленко Людмила Денисівна, машиніст прання Рокитненського НВК;

- Даценко Ольга Петрівна, сторож ДНЗ «Оленка»;

- колектив дитячого підрозділу Демидівського НВК.

Вітаємо жителів та гостей громади з Днем села!


Від імені виконавчого комітету Омельницької сільської ради та Омельницького сільського голови О.І. Шереметьєвої вітаємо всіх жителів та гостей громади з Днем визволення села!

74 роки тому, 27 вересня 1943 року, села Омельницької громади були звільнені від німецьких загарбників. На честь цієї події ми щороку в кінці вересня святкуємо День села та відзначаємо найдостойніших жителів громади.

Цьогоріч урочистості у с. Запсілля пройшли 29 вересня, а в селах Демидівка, Омельник та Рокитне – 30 вересня.

Було освячено хрест, встановлений на місці поховання воїнів Радянської Армії та проведено урочистий мітинг. З промовами виступили Омельницький сільський голова О. Шереметьєва, голова Кременчуцької районної державної адміністрації А. Безкоровайний, голова ветеранської організації с. Омельник Л. Мельник, член виконкому Омельницької сільської ради В. Кочерга та голова ГО «Спільна праця» Л. Локтєва.

Цього ж дня відбулося урочисте відкриття трьох меморіальних дошок, встановлених на будівлі Омельницького ліцею. Вони увіковічнюють пам’ять нині покійних директорів Омельницької школи Молодецького Т.Я. та Наливайко У.С., а також колишнього керівника радгоспу «Кременчуцький» Яроменка О.Х., який був ініціатором зведення сучасної шкільної будівлі, що була відкрита 35 років тому.

Також рішенням 19 позачергової сесії Омельницької сільської ради 7 скликання звання «Почесний громадянин Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області» було присвоєно Базавлуку Петру Петровичу – ветерану праці внутрішньої Демидівської територіальної громади, нагородженому орденом «Знак Пошани». Посмертно звання «Почесний громадянин Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області» було присвоєно Курінному Миколі Чарльзовичу (Запсільська внутрішня територіальна громада) та Дубровому Миколі Петровичу (Рокитненська внутрішня територіальна громада).

Нагрудним знаком «За особливі заслуги перед Омельницькою територіальною громадою» нагороджено ветерана праці Сохіна Леоніда Борисовича, ветерана праці Малярчук Тамару Григорівну, ветерана праці Садовничу Антоніну Миколаївну та медпрацівника на пенсії Павленко Ольгу Федорівну.

Також прийнято рішення занести на Дошку пошани заступника Омельницького сільського голови Лагай Олену Вікторівну, учасника АТО Піддубного Сергія Анатолійовича, директора Рокитненського НВК Боярського Дмитра Едуардовича, керівника клубу «Омельницьке Надвечір’я» Крамаренко Таїсу Борисівну, завідувачку НВК ДНП «Веснянка» Радочин Олену Миколаївну та ученицю Омельницького ліцею Фатич Лілію.
Розпочато голосування за проекти, подані нашою громадою до бюджету участі Полтавської області!


Омельницька громада подала на конкурс 2 проекти:

- №178 «Рекреація – здоров’я громади», с. Омельник, Кременчуцький район" (проголосувати за проект можна за цим посиланням);

- №79 "Реконструкція спортивної споруди в с. Омельник по вулиці Одарченківській, 13 Кременчуцького району Полтавської області" (проголосувати за проект можна за цим посиланням).

Поспішай! Голосування триватиме лише до 30 вересня 2017 року!

Для участі в голосуванні необхідно зареєструватися на сайті http://poltava-obl-budget.e-dem.in.ua/ (натиснути на пункт меню "Увійти") з допомогою електронного цифрового підпису чи BankID (необхідно бути зареєстрованим в Приват24), далі перейти на сторінку проекту та натиснути "Підтримати проект".


У паперовому вигляді за проекти можна проголосувати у приміщенні Омельницької сільської ради, з собою мати паспорт та ідентифікаційний код.

Якщо ти не байдужий до життя громади, голосуй!Вітаємо Володимира Луценка з перемогою в обласному конкурсі читців-гумористів!


9 вересня 2017 року в с. Веселий Поділ Семенівського району проходив обласний конкурс читців-гумористів, присвячений творчості нашого славетного земляка – поета-байкаря Леоніда Глібова.

Омельницьку громаду на цьому конкурсі представляв Луценко Володимир Петрович, аматор Демидівського сільського клубу, чия акторська майстерність допомогла йому завоювати прихильність жюрі та принесла диплом першого ступеня.В Омельницькій громаді відбувся
VIII регіональний фестиваль народної творчості
«Омельницьке розмаїття 2017»


9 вересня, серед чарівної природи Омельника, під теплим осіннім сонцем лунала українська пісня. Цього року регіональний фестиваль народної творчості «Омельницьке розмаїття 2017» знову зібрав гостей та учасників дійства на берегах тихоплинного Псла.

Омельник приймає учасників цього фестивалю вже ввосьме, і щоразу кількість бажаючих показати свої таланти стає все більшою. Нині свято української національної культури зібрало понад 400 учасників з 24 населених пунктів Київської, Полтавської, Черкаської областей. Це солісти, вокалісти, музиканти, творчі колективи, майстри народних ремесел. Зараз українська культура переживає підйом, тому українська музика, пісня, мистецтво набувають все більшої популярності, відроджується та розвивається аутентична культура на селі. Тож фестиваль «Омельницьке розмаїття» давно став частиною цього процесу і сприяє культурному розвитку сільських громад нашої області.

Учасників фестивалю вітали Омельницький сільський голова Шереметьєва Олександра Іванівна та почесні гості – голова Кременчуцької районної ради Дрофа Андрій Олександрович, перший заступник голови Кременчуцької районної державної адміністрації Тютюнник Олександр Іванович, помічник-консультант народного депутата України Костянтина Жеваго Жакун Уляна Яківна, заступник генерального директора з земельних питань ТОВ «Біланівський ГЗК» Тютюнник Леонід Олександрович, Голова Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад, голова Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області Фурсенко Микола Іванович, голова Білозірської об’єднаної територіальної громади Черкаської області Міцук Володимир Павлович та ініціаторка фестивалю «Омельницьке розмаїття» Бичкова Олена Дмитрівна.

Свою високу майстерність зі сцени «Омельницького розмаїття» продемонстрували народні аматори з села Фурси Київської області, села Білозір’я Черкаської області, та найбільше учасників представляло Полтавську область:

- м. Горішні Плавні;

- села Білоцерківка та Бірки Великобагачанського району;

- село Сагайдак Шишацького району;

- село Криничне Кобеляцького району;

- села Максимівка, Салівка, Пришиб, Кобелячок, Келеберда, Чечелево, Гориславці, Піщане, Манжелія, Бондарі, Дмитрівка, Кияшки, Потоки, Запсілля, Омельник Кременчуцького району.

Яскраве національне культурне дійство припало до душі глядачам фестивалю, які бурхливими оплесками підтримували кожного з учасників.

Всі колективи були відзначені пам’ятними дипломами в різних номінаціях та цінними подарунками від народного депутата України Костянтина Жеваго. Не забули організатори і про народних майстрів, яких теж відзначили дипломами.

Гості фестивалю мали змогу оглянути виставку декоративно-прикладного мистецтва народних умільців з Полтави, Кременчука і Кременчуцького району, та юних обдарувань з навчально-виховних закладів Омельницької ОТГ. Також всі охочі могли посмакувати традиційними українськими стравами, шашликом, випічкою.

Виконавчий комітет Омельницької сільської ради висловлює вдячність за допомогу у підготовці до проведення фестивалю ТОВ «Біланівський ГЗК» компанії Ferrexpo та народному депутату України Костянтину Жеваго.


Вітаємо переможців та призерів відкритого турніру ГО «ФСК "Псьол Плюс"» з пляжного волейболу серед змішаних пар!


9 вересня 2017 року громадська організація «Футбольно-спортивний клуб "Псьол Плюс"» провела відкритий турнір з пляжного волейболу, у якому змагалися змішані пари. Участь у турнірі взяли 6 команд, гравці яких представляли м. Кременчук, Пришибську та Омельницьку об’єднані територіальні громади.

За результатами ігор місця розподілилися наступним чином:

1 місце – Сохін Олександр, Погребняк Олена (Омельницька ОТГ);

2 місце – Тарасов Іван, Марчук Анжела (Пришибська ОТГ);

3 місце – Шаблій Микола (м. Кременчук), Стопнік Валерія (Омельницька ОТГ).

Більше фото можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

Відео - на нашому YuoTube-каналі.

Увага! На території Оржицького району Полтавської області виявлено вірус африканської чуми свиней!


Результати досліджень викладено у звіті Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи від 01.09.17 р.

Управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Кременчуцькому районі доводить до відома населення, що закупівля свиней та зернофуражу на території Оржицького району заборонена, а також просить обмежити відвудування території даного району.

Більше статтей...