Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Омельницька ОТГ на ІІ сесії школи місцевого самоврядування DESPRO

Олександра Шереметьєва про участь в Школі місцевого самоврядування DESPRO: «Шановна Омельницька громадо! Гордіться нашою командою, що отримала перемогу і в нашій громаді з'явиться геоінформаційна система. Я особисто вдячна Дудці Ірині Анатоліївні, яка працювала разом з робочою групою над актуалізацією стратегії громади. Нашим учнівських колективам, які вносили свої пропозиції у вигляді ессе та малюнків, нашій молоді, яка розглядала стратегічні цілі під час роботи світового кафе у Молодіжному ХАБі. Робочій групі, яку Ви бачите на фото, за узагальнення інформації. Світлані Анатоліївні ми вдячні за успішне представлення нашої стратегії під час презентації в школі місцевого самоврядування DESPRO.
З черговою перемогою нас! Моя дорога команда - молодих, креативних, унікальних, добрих людей, дякуємо Вам. Подальших Вам успіхів і перемог! Ми гордимося Вами.»

«Школа місцевого самоврядування DESPRO II сесія. Надзвичайно цікаво, адже не щодня потрапляєш на Маркет (Ярмарку) ідей, вивчаєш шляхи маркетингового просування територій, розробляєш стратегічні дії для досягнення гендерної рівності та намагаєшся знайти ідеї для активізації громадян у вирішенні спільних проблем» - перший заступник Омельницького сільського голови Світлана Неіленко натхненна зараз перебуває на навчанні разом з представниками Омельницької ОТГ: Олександра Шереметьєва, Марія Петухова, Юлія Ядоманко, Юлія Гмиря.