Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна18 квітня в приміщенні КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека" відбувся ІІ етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2018". 

В ньому взяли участь 5 конкурсантів - переможців І етапу конкурсу . Це учні опорного закладу "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Заїченко Тетяна (7 клас) та Плахотніченко Вероніка (6 клас), учні Рокитненського НВК - Свіренко Анастасія (6 клас) та Дудник Матвій (7 клас), а також учень Недогарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пашко Вячеслав (7 клас). Конкурс проходив в теплій, дружній атмосфері. За визначенням жюрі переможцями стали Плахотніченко Вероніка (учениця 6 класу опорного закладу "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів") та Дудник Матвій (учень 7 класу Рокитненського НВК). Голова жюрі Литвиненко Т. С. - начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради привітала переможців, нагородила грамотами, інші конкурсантиотримали подяки за участь в конкурсі. Всім учасникам конкурсу вручили подарунки, подякували за наснагу до знань та побажали подальших успіхів. Переможцям ІІ етапу конкурсу побажали удачі та епермоги в тепер вже ІІ етапі обласного конкурсу. По закінченню заходу всіх пригощали смачним чаєм та солодощами.

Фотозвіт з заходу можна переглянути за посиланням

17 квітня працівниками КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека" був організований та проведений захід під назвою "Вінок пам'яті Олеся Гончара", присвячений 100-річчю з Дня народження Олеся Гончара - великого українського письменника, літературного критика, громадського діяча, нашого земляка. 

На захід були запрошені бібліотекарі, вчителі, голова Омельницької сільської ради О. І. Шереметьєва, начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконкому Омельницької сільської ради Т. С. Литвиненко, директор опорного закладу "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" О. П. Яроменок, а також учні 7, 10 та 11 класів. Захід ніс в собі інформативний, пізнавальний, патріотичний зміст. Протягом заходу ніхто не залишився байдужим до нелегкої долі нашого земляка - письменника, Людини з великої літери - Олеся Терентійовича Гончара. Перегляд відеофільму про життя, творчість та діяльність великого класика української літератури зачепив болючі рани нашого народу, які сколихнулися в серці кожного з присутніх. Учні 7 класу  опорного закладу "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" прочитали вірші, які написали в спогад про О. Т. Гончара його колеги, друзі. Всі пристуні відчули глибоку повагу та любов до творів, діяльності Олеся Гончара, до його духовного життя. 

Олександра Іванівна завершила захід, звертаючись до пристуньої молоді, в особах учнів нашої школи, з мудрими словами та побажаннями брати приклад з великого письменника з нашого краю - Полтавщини, який мав велике серце та незламний дух, що живе і досі в його книгах. 


Фотозвіт з заходу можна переглянути за посиланням


На виконання листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в Омельницькій громаді 11, 12 та 13 квітня були проведені три дні чистоти за участі працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, колективів підприємств, установ, всіх форм власності організацій, громадськості, волонтерів та учнівської молоді. Таким чином, Омельницька ОТГ, включаючи всі села, з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, долучилася до щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля".

 

5 квітня в Рокитненському НВК, що входить до Омельницької об'єднаної територіальної громади, відбувся перший в Полтавській області освітній учнівський хакатон "У школі не навчаються, в школі живуть". Для того, щоб отримати кошти на ті чи інші потреби, потрібно розробити проект і його захистити. В Омельницькій об'єднаній територіальній громаді вирішили до розробки програм залучити молоде покоління. Це дає школярам певні знання, котрі потрібні при плануванні проектів, діти самі обирають, що їм необхідне, а дорослі вже втілюють це у життя. Хакатон - це захід, під час якого команди вирішуютьт певну проблему в обмежений період часу. В кінці хакатону кожна з команд представляє свій результат журі. Переможці отримають винагороди та необхідну підтримку під час допрацювання та запуску свого проекту. Діти з радістю взяли участь у хакатоні, підготувалися і захистили свої проекти. Також у рамках заходу для дітей провели майстер-класи та спортивну естафету.31 березня 2018 р. в с. Омельник відбувся святковий концерт до Дня театру та з нагоди Дня сміху під назвою "Сміх на втіху всім" 


Фотозвіт з концерту переглянути можна тут

Відеозвіт з концерту переглянути можна тут

З нагоди Всесвітнього дня поезії та Дня народження української письменниці Ліни Костенко 23 березня 2018 року в приміщенні КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека" був проведений захід година поезія "Поезіє, ти сила чарівна". На заході були присутні голова сільської ради О.І. Шереметьєва, поціновувачі поезії та поетеси нашого села. Звучали як авторські вірші поетів нашого села, так і вірші Л. Костенко. Захід пройшов у теплій дружній атмосфері. Всі залишилися задоволеними, натхненними та побажали , щоб ця зустріч була не останньою.

Більше фото дивитися тут 

Національний банк України повідомляє, що у зв'язку з ліквідацією Управління Національного банку Українив Полтавській області (поштова адреса: вул. Соборності, 17, м. Полтава, 36020), реформуванням регіональної мережі Національного банку України, з 01.03.2018 припиняється приймання поштової кореспонденції, надісланої до Національного банку України за вищезазначеною адресою. Листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, зокрема щодо отримання довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належить резиденту України і перебувають за її межами, здійснюватиметься за поштовою адресою поштовою адресою юридичної особи: вул. Інституцька, 9, м. Київ, 01601.

Докладніше читайте додаток нижче


До уваги жителів Омельницької сільської ради!

 На виконання п.7 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19.12.2016 року та Акта Адміністрації Президента України про проведення тарифів на житлово-комунальні послуги до економічного обґрунтування рівня для покращення фінансово-господарського стану підприємства рентабельності Омельницьке комунальне підприємство повідомляє про намір встановити тарифи на послуги по водопостачанню та водовідведенню.

 Тарифи на послуги по водопостачанню складають:

 - для населення  – 16,04 грн./м3 ;

- для бюджетних організацій  – 16,33 грн./м3 ;

- для інших споживачів – 17,50 грн./м3 .

 Тарифи на послуги по водовідведенню складають:

 - для населення   – 19,44 грн./м3 ;

- для бюджетних організацій  – 19,79 грн./м3 ;

- для інших споживачів – 21,21 грн./м3 .


З нагоди 155 річниці з Дня народження В.І. Вернадського, КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека" провела захід - екологічну годину на тему: "Життя присвячене науці". 

Захід було проведено 13 березня в приміщенні художньої портретної галереї ім. В.І. Вернадського з учнями 6 класу опорного закладу "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів". Під час заходу учні багато дізналися про діяльність великого вченого, оглянули його портрети та з цікавістю провели екскурсію по його екологічній стежині.

Більше фото дивіться за посиланням

До Міжнародного жіночого дня в Омельницькій об'єднаній територіальній громаді були проведені святкові концерти:

6 березня відбувся святковий вечір для подружніх пар (працівників соціальної сфери) в с. Демидівка

Також 6 березня в Рокитненському СБК пройшов святковий концерт

7 березня відбувся святковий концерт від Омельницького КСК "Дивограй", фотозвіт з концерту фото тут ,

                                                                                                                             відео концерту можна переглянути відео тут

8 березня відбувся святковий концерт в Запсільському СК - відео коцерту можна переглянути тут

"Він живе і донині в серці кожного українця"

Під такою назвою 6 березня 2018 року відбувся мітинг пам'яті , присвячений 204 річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Захід проходив в селі Демидівка Омельницької сільської ради та був підготовлений і проведений працівниками та аматорами Демидівського сільського клубу. Які своїм виступом викликали в присутніх почуття гордості за Україну, за її національного генія - Т.Г. Шевченка.

Всі фото з заходу можна переглянути тут

Його життя – золоте перевесло


Під такою назвою 4 березня 2018 року відбулося засідання творчої вітальні «Калинове гроно Омельника»,  присвячене 95-річчю ветерана Другої світової війни, нашого односельця,  Годуна Василя Матвійовича.  Свято організоване господинею творчої вітальні, завідувачем відділом обслуговування КЗ «Омельницька сільська публічна бібліотека» - В.М. Олешко.


Привітати ветерана прибули гості з Кременчуцької районної державної адміністрації  - в.о. голови Кременчуцької РДА О.І. Тютюнник, голова Кременчуцької районної ветеранської організації О.В. Щербуха та його заступник –  П.П. Ковінько.  З вітаннями звернувся до шанованого ювіляра голова Кременчуцької районної ради А.О. Дрофа. Теплими словами привітала Василя Матвійовича голова Омельницької об’єднаної територіальної громади О.І. Шереметьєва. Щирі вітання прозвучали від голови ветеранської ради нашого села Л.А. Мельник та керівника клубу за інтересами «Надвечір’я» Т.Б. Крамаренко. Зі словами вітання звернулися до ветерана директор опорного закладу «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» О.П. Яроменок та учень школи Підгорний Богдан. Також поздоровив Василя Матвійовича заступник директора ПП «Агрофірма ім. Т.Г. Шевченка»  І.А. Самойленко, який працював раніше з ним у радгоспі «Кременчуцький». Але найбільше вітань було від великої його родини. На свято з’їхалися всі його дочки, зяті, внуки та правнуки. Зустріч з родиною придала ювіляру тепла, любові, радості. Його серце звеселили їхні щирі привітання. В програмі ювілейного вечора звучали пісні у виконанні аматорів КСК «Дивограй» Анатолія Коваля, Тетяни Романенко, Вікторії Ясінської. Кожен з присутніх побажав ювіляру дожити до 100 років і відсвяткувати цей ювілей.

Ще більше фото дивитися тут

28 лютого 2018 року Омельницька об'єднана територіальна громада попрощалалася з воїном АТО, жителем села Демидівка, Іванцем Ігорем Михайловичем. Висловлюємо щирі співчуття близьким та родичам з приводу безповоротної втрати.


28 лютого 2018 року Омельницька об'єднана територіальна громада попрощалася з воїном АТО, жителем села Демидівка, Іванцем Ігорем Михайловичем. Висловлюємо щирі співчуття близьким та рідним з приводу безповоротної втрати.15 лютого на території Омельницької сільської ради відбувся районний захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. За участі адміністрації Кременчуцького району, представників громадських організацій, матерів та вдів загиблих воїнів, безпосередніх учасників бойових дій. З метою виховання патріотичного почуття та поваги до подвигу односельчан (адже в с. Рокитне поховано троє героїв Афганської війни), до заходу долучилася учнівська молодь закладів освіти Омельницької ОТГ. До присутніх звернулися перший заступник голови Кременчуцької РДА Олександр Тютюнник та заступник Омельницького сільського голови Олена Лагай.

Війни - найбільша трагедія в історії людства, які невгамовним болем залишилися в серцях багатьох людей, народів. Тож, виховуймо небайдужість та співчуття в молодого покоління і нехай пам'ять кличе до їх сердець...

Більше фото за посиланням