Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Омельницька ОТГ була представлена на Світовому Форумі за демократію

Омельницька об’єднана територіальна громада була представлена на World Forum for Democracy / Forum mondial de la Démocratie
Світовому Форумі за демократію 2018 року, що проходив 19-21 листопада у місті СтрасбургCouncil of Europe Рада Європи.


Цей ознайомчий візит організовано в рамках проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який є частиною Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. 
Проект надає підтримку процесу децентралізації та впровадженню кращих практик місцевої демократії шляхом залучення міжнародної та місцевої експертизи для проведення заходів, спрямованих на інституційний розвиток, включаючи навчання, семінари, ознайомчі візити, обмін досвідом за участі членів делегацій у Конгресі з України та інших країн-членів Ради Європи, які представлені 47-ма країнами світу. 


У складі делегації від України, представниця Омельницької ОТГ - Iana Novozhylova Новожилова Яна, яка є активним учасником громадської діяльності, а також долучена до роботи Молодіжного ХАБу відвідала Світовий Форум за демократію 2018, з метою перейняття найкращих практик світового досвіду щодо демократії на місцевому рівні. Омельницька громада має на меті впровадження цих практик у рамках «Стратегічного розвитку Омельницької ОТГ на 2019-2029 роки» за напрямком: «Розвиток людського і культурного капіталу громади», стосовно стратегічної цілі «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (гендерна рівність)».
Делегація від України мала зустріч з послом Постійне представництво України при Раді Європи
Дмитром Кулебою.
Світовий Форум за демократію 2018 присвячений темі гендерної рівності та прав жінок, фокусуючись на участі жінок в суспільному, політичному та економічному житті, а також боротьбі з усіма видами насильства проти жінок. Це – унікальна платформа для активістів щодо обговорення рішень та пошуку відповідей на головні виклики демократії в країнах світу.


Продовжуючи обговорення теми World Forum for Democracy / Forum mondial de la Démocratie
Світового Форуму за демократію 2018, на практиці учасники делегації з України та Грузії працювали над темою: «Гендерна рівність на місцевому рівні: сприяння участі та рівним можливостям», під час якого обмінялись досвідом та розробляли шляхи впровадження гендерного підходу та гендерно-чутливої політики на місцевому рівні. 
22 листопада 2018 року в European Youth Centre Європейському Молодіжному Центрі м. Страсбург, Франція – пройшов семінар для делегатів від України та Грузії.
У складі делегації від України, представниця Омельницької ОТГ - Новожилова Яна Iana Novozhylova, що є активістом публічної діяльності, а також долучена до розвитку культурних та соціальних проектів громади мала можливість приєднатись до обговорення теми.