Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


12 липня 2018 р. відбулася презентація туристичного маршруту КЛАСТЕРУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ "П'ЯТЬ ПЕРЛИН ДНІПРА" на території Омельницької об'єднаної територіальної громади під назвою "Відкриття, як віра у велике майбуття".
Туристичним маршрутом подорожували за програмою:
- Музей хліба та Зразковий історико-етнографічний музей (в ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Художня портретна галерея імені академіка В. І. Вернадського;
- "Екологічна стежина, мов генієм писана картина" - вшанування В. І. Вернадського біля пам'ятного знаку на честь академіка;
- Відвідування геологічної пам'ятки природи "Головкові кручі".

На презентацію туристичного маршруту були запрошені учасники кластеру зеленого туризму "П'ять перлин Дніпра" Кременчуцького району - представники Піщанської, Недогарівської, Пришибської ОТГ та Білецьківської сільської ради. На такий важливий для нашої громади захід завітали також гості з Полтави - це представники Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування на чолі із директором Іриною Балибіною. А також представники хабу для Центральної України, програма U-LEAD, з її менеджером - Владиславом Синицьким.

Фотозвіт туристичного заходу можна переглянути на нашій офіційній сторінці у Фейсбук за посиланням: facebook


Нещодавно Омельницьку ОТГ відвідав радник з питань мобільності від програми U-LEAD з Європою Мартін Шефер отримав інформацію про роботу відділів виконавчого комітету сільської ради. Радник зауважив, що громада націлена на високі досягнення та веде активну політику з вирішення питань. Олександра Шереметьєва, голова ОТГ ознайомила гостей із громадою. Під час спілкування з експертами представники органів місцевого самоврядування розповіли про здобутки, складнощі та перспективи громади.

Переглянути фото зустрічі можна за посиланням: facebook


6 липня 2018 р. в Омельницькій ОТГ відбулися народні гуляння з нагоди свята Івана Купала. Дуже вдячні всім, хто прийшов на свято та розділив щирі емоції радості та захвату з нами на святкуванні Івана Купала 6 липня 2018 р. в с. Омельник! Дуже вдячні артистам, аматорам, організаторам свята, "культармійцям", як сказала наша шановна голова Олександра Шереметьєва, всім хто долучився до створення цієї магічної атмосфери свята, хто вклав душу та приклав всі необхідні зусилля, щоб все заплановане здійснилося! Свято відбулося завдяки всебічному сприянню та підтримці  виконавчого комітету Омельницької сільської ради! Щиро вдячні всім! Свято вдалося на славу!

На офіційній сторінці громади у фейсбук www.facebook.com/omelnikotg є відео виступів та фотозвіт зі свята в с. Омельник доступний за посиланням: facebook

10 липня 2018 р. виконавчим комітетом Омельницької сільської ради організоване засідання круглого столу на тему: "Ризики від отриманого успіху. Механізми протидії" в актовій залі опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів". Головною метою засідання було підведення підсумків від отриманої перемоги в Національному конкурсі "Сільський ревізор", а також визначення подальших напрямків розвитку сільських територій на прикладі Омельницької ОТГ. У роботі круглого столу взяли участь представники Арніка - агропромислова група: Пилипченко Андрій Васильович - генеральний директор та засновник агропромислової групи "Арніка"; Шкірко Володимир Михайлович - директор агрофірми ім. Т. Г. Шевченка; Вита Коврыжко (Vita Kovryzhko) - керівник відділу інформативної політики та соціальних комунікацій агропромислової групи "Арніка"; Самойленко Іван Анатолійович - інженер агрофірми ім. Т. Г. Шевченка. Порадували своєю присутністю також представники Національного конкурсу Сільський ревізор: Нікончук Катерина - керівник Національного проекту "Сільський ревізор". Взяли активну участь у засіданні також представники влади Кременчуцького району: Олександр Тютюнник - в. о. голови Кременчуцької РДА Kremenchug Rda; Дрофа Андрій Олександрович - голова Кременчуцької районної ради. В обговоренні подальшого розвитку брали участь представники органів місцевої влади - виконавчого комітету Омельницької сільської ради: Светлана Неиленко- перший заступник сільского голови розповіла про актуальні проекти та перспективи розвитку не лише села, але й громади вцілому; голова Омельницької ОТГ Олександра Шереметьєва зауважила, що націлена, перш за все, закінчити реконструкцію Омельницького культурно-спортивного комплексу "Дивограй", забезпечивши благоустрій прилеглої до КСК території. Завершилося засідання підведенням підсумків - резолюцію круглого столу зачитала секретар сільського голови Інна Гнєдаш. Виконавчий комітет Омельницької сільської ради виразив велику вдячність та високо оцінив роботу команди Національного конкурсу "Сільський ревізор" та порекомендував сільськогосподарським виробникам підтримати інші села Омельницької ОТГ. Голова Омельницької сільскої ради Олександа Іванівна нагородила учасників засідання круглого столу подяками за підтримку села Омельник в Національному конкурсі "Сільський ревізор".

Фото з заходу можна переглянути на офіційній сторінці у facebook (натиснути на посилання)


27 червня 2018 р. в с. Демидівка Омельницької ОТГ відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Конституції України. Омельницька громада дуже вдячна за роботу організаторам мітингу - Демидівському сільському клубу та всім учасникам, які доклали зусиль для створення цього дійства. Учасники-глядачі мітингу були приємно вражені, а чудові виступи дітей подарували всім піднесений настрій. Ще раз нагадали людям про цінності життя, такі як мир в Україні.

Омельницька ОТГ вітає всіх українців з державним святом - Днем Конституції України!


Переглянути фотозвіт з мітингу можна за посиланням: facebook

Переглянути відео з мітингу: відео 1

                                                 відео 2

                                                 відео 3

Щороку День Конституції України відзначається 28 червня. Власне, саме ця дата стала визначною для нашої країни у 1996 році, коли Верховною Радою була прийнята перша Конституція незалежної України.
Після тривалої та ретельної роботи над головним законом країни, врахування зауважень Президента України, обговорення всіх спірних статей проекту, в ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію. Головний закон країни визначив правові основи незалежної України, її територіальну цілісність і суверенітет, принципи організації вищих органів держави і місцевого самоврядування, а також права і свободи людини і громадянина.
Вітаємо всіх українців з державним святом!23 червня 2018 р. попрощалися з дитинством "вчорашні" школярі - одинадцятикласники ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів". Привітаємо їх з цим дійсно великим святом у їх житті!

Бажаємо вам, випускники,
У житті цілей різних домагатися,
Щоб жити щасливо, без туги,
А впав - без стогону підніматися!

Невпинно рухатися вперед,
Про свої рідних не забуваючи!
Життя нехай без смутку йде,
Ніяких турбот не доставляючи!

П. С. Дощ перед початком великої дороги - гарна прикмета.


Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у facebook

А також відео зворушливого вальсу випускників тут: facebook


23 червня 2018 р. на подвір'ї Омельницького культурно-спортивного комплексу "Дивограй" відбулося яскраве свято з нагоди Дня Молоді та прийдешнього Дня Конституції України. Піднесений настрій дарували всім артисти-аматори Омельницького та Рокитненського будинків культури. Але родзинкою дійства був конкурс "Міс Коса", в якому 4 конкурсантки із старостинських округів Омельницької ОТГ змагалися за почесне місце переможниці даного проекту. В фіналі конкурсу журі надали перевагу учасниці з с. Рокитне - Марина Комісар стала переможницею конкурсу "Міс Коса". Інші учасниці з сіл Омельник (Катерина Гончаренко), Запсілля (Ірина Кіраль) та Демидівка (Валерія Глушко) були відзначені в певних номінаціях. Всі конкурсантки отримали цінні призи від виконавчого комітету Омельницької сільської ради (за сприяння Омельницького сільського голови - О. І. Шереметьєвої). Також на території КСК "Дивограй" відпочиваючим були запропоновані смаколики, і, навіть популярний нині фейс-арт для дітей! Дякуємо учасницям конкурсу, артистам та глядачам за святковий настрій, усім, хто був з нами в цей день!

Дивіться фотозвіт за посиланням: facebook19 червня, в рамках навчальної поїздки, до нашої Омельницької ОТГ завітали гості - представники органів місцевої влади з Одеської області за підтримки Програми "U-LEAD з Європою". Під час навчального візиту гостям з радістю провели невеличку екскурсію по ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів", також візитери з цікавістю оглянули реконструйований Омельницький культурно-спортивний комплекс "Дивограй", відвідали дитячий навчальний заклад "Казка" та оглянули нещодавно відремонтовану амбулаторію. Дякуємо всім гостям за увагу та цікаві запитання.

Більше фотографій можна переглянути за посиланням: facebook


19 травня було проведене засідання клубу за інтересами "Надвечір'я" з його очільницею Таїсою Крамаренко, присвячене Дню медичного працівника. На цьому заході від імені голови Олександра Шереметьєва працівників сфери медицини з професійним святом привітала голова ради ветеранів Омельницької сільської ради Людмила Мельник. Також з привітальним словом та словами вдячності виступали голова ради ветеранів с. Запсілля Олександра Троян, депутати Омельницької сільської ради Сергій Литвиненко та Микола Підгорний. Привітання, слова глибокої поваги звучали з уст Сергія Клименка - головного лікаря Омельницької амбулаторії. Гостям заходу дарували гарний настрій аматори Омельницького КСК "Дивограй" Тетяна Романенко, Вікторія Ясінська та фольклорний ансанбль "Добрий настрій". Гості - представники цієї важливої професії були задоволені, подякували виконкому Омельницької сільської ради за привітання, за надану можливість поспілкуватися, поділитися спогадами й з задоволенням провести час.

Більше фотографій дивитися за посиланням: facebook


18-19 червня 2018 року проходив  ХІV Український муніципальний форум, в якому Омельницьку ОТГ представляла перший заступник сільського голови Світлана Неіленко.

Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад. Перший день Форуму - День місцевої демократії - проводиться в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», який реалізується за фінансової підтримки МЗС Королівства Норвегії.

На форумі виступив голова Асоціації міст України Віталій Кличко зазначивши, що необхідно невідкладно внести до Конституції України зміни, які забезпечать незворотність процесу децентралізації та її досягнень. Більше інформації доступно за посиланням  - http://auc.org.ua/novyna/klychko-neobhidno-nevidkladno-vnesty-do-konstytuciyi-zminy-yaki-zabezpechat-nezvorotnist.

У Форумі Асоціації міст України взяв участь Президент України Петро Порошенко наголосив, що фінансові можливості громад значно розширилися в результаті проведення децентралізації і закликав до їх ефективного використання на місцях також зазначив, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Більше інформації доступно за посиланнями - http://auc.org.ua/novyna/prezydent-decentralizaciya-odna-z-nayefektyvnishyh-reform-v-derzhavihttp://auc.org.ua/novyna/nyni-bilshist-derzhavnyh-groshey-znahodyatsya-same-u-miscevyh-byudzhetah-prezydent-pro.


Дорогі жителі громади та всі соціально-активні небайдужі люди, які підтримали наш Омельник в ці важливі дні голосування на сайті Сільського Ревізора! Громада села Омельник, виконком сільської ради та голова Олександра Шереметьєва щиро вдячні кожному, хто приклав свої зусиллядля того, аби Омельник таки отримав звання Село Року 2018 за версією "Сільського Ревізора"! Ми змогли зробити це спільними зусиллями! Ця нагорода є спільною длч всіх жителів громади, і тут є заслуга кожного! Тільки так, разом, ми зможемо збудувати для себе, для своїх дітей краще життя. А ми зможемо, так як змогли отримати цю нагороду! Безмежно вдячні за підтримку районним органам влади, які також за нас вборлівали! Хочемо подякувати всій Україні, яка нас підтримала! Звичайно ж, дякуємо команді Сільський ревізор, що завітали до нас! А головне - дякуємо сільськогосподарській компанії "Агропромислова група - Арніка", яка, власне, і запросила Сільський Ревізор в Омельник! Бажаємо всім наснаги і удачі, невичерпної енергії в кожному дні!

Відео вручення можна переглянути тут: facebook

Дорогі жителі громади та всі соціально-активні небайдужі люди, які підтримали наш Омельник в ці важливі дні голосування на сайті Сільського Ревізора! Громада села Омельник, виконком сільської ради та голова Олександра Шереметьєва щиро вдячні кожному, хто приклав свої зусилля для того, аби Омельник таки отримав звання Село Року 2018! Ми змогли зробити це спільними зусиллями! Ця нагорода є спільною для всіх жителів громади, і тут є заслуга кожного! Тільки так, разом, ми зможемо збудувати для себе, для своїх дітей краще життя. А ми зможемо, так як змогли отримати цю нагороду! Безмежно вдячні за підтримку районним органам влади, які також за нас вборлівали! Хочемо подякувати всій Україні, яка нас підтримала! Звичайно ж, дякуємо команді Сільський ревізор, що завітали до нас! Бажаємо всім наснаги і удачі, невичерпної енергії в кожному дні!

Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації надає інформаційні матеріали щодо цінностей територій та природно-заповідного фонду області (див. Додаток нижче)В школах Омельницької ОТГ 12 червня пройшли випускні вечори в 9 класах. Випускники отримали свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти. Вітаємо їх з таким серйозним першим документом про освіту в їхньому житті! Першим офіційним пропуском в доросле життя! Побажаємо їм успіху та вірної, щасливої дороги в майбутнє!

На фото 1 випускники Рокитненського НВК

На фото 2 випускники опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів"
7 червня представники Омельницької громади разом з представниками інших сіл-учасників кластеру сільського зеленого туризму "П'ять перлин Дніпра" побували в селах Білецьківської сільської ради. Відвідали етно-музей садиба "Білецьківська слобода" (с. Білецьківка); Еко-садибу Веселка (с. Білецьківка), господинею якої є Марина Шаблий, еко-садибу Country House - Сільська Хатинка (с. Чечелеве), господинею якої є Надежда Михайлова.Більше статтей...