Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


3-6 червня перший заступник сільського голови Неіленко С. А. представляла громаду на форумі "Відкритий простір.Інновації громад", який зібрав більше 200 учасників-представників громад.2 червня творчі серця - аматори та колективи Омельницької ОТГ з задоволенням приймали участь у третьому Всеукраїнському фестивалі "Білецьківський край - Полуничний рай"

Для перегляду всіх фото - клікайте на посилання: facebook

30 травня в рамках міжнародної науково-практичної конференції "Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі" (ХХV Каришинські читання) в гості на творчу вітальню "Калинове гроно Омельника", господинею якої є Валентина Михайлівна Олешко, завітала велика та поважна родина Курінних на свою історичну Батьківщину - в село Омельник. І не дарма, адже захід творчої вітальні був присвячений саме їх талановитій та почесній сім'ї освітян. Всі присутні із великим задоволенням прониклися спогадами та теплими словами, якими ділилися члени сім'ї Курінних, сім’ї Гриньових та сім'ї Мельник, їх близькі, колеги, однокласники, знайомі.

Для перегляду фотозвіту клікайте на посилання: facebook


Пісенний фестиваль "Лине пісня понад Пслом", що втретє проходив у селі Кияшки, 27 травня гостинно зустрічав творчі колективи Омельницької об’єднаної територіальної громади. Всі колективи та учасники фестивалю, в свою чергу, дарували присутнім у день святої Трійці тепло своїх сердець, гарний настрій та незабутні враження. Для перегляду фотозвіту з фестивалю - переходьте за посиланням: facebook


25 травня Олександра Іванівна Шереметьєва - голова Омельницької ОТГ взяла участь у Міжрегіональному бізнес-орієнтованому інноваційному форумі «Відкрий Полтавщину», який відбувся в м. Полтава


17-18 травня 2018 р. перший заступник сільського голови Неіленко Світлана Анатоліївна брала участь від Омельницької ОТГ у І МІжвідомчій конференції з питань регіонального розвитку "Секторальний діалог - актуальні проблеми з питань розвитку регіонів".


Омельницьку ОТГ на Конгресі старост об'єднаних територіальних громад, який проходив 24-25 травня 2018 р., представляла Лагай Олена Вікторівна - староста села Рокитне та заступник сільського голови.


Представники нашої громади - спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту виконкому Омельницької сільської ради Довгань О. П. та Ясінська В. В. взяли участь у Всеукраїнській акції "Народні аутентичні промисли українства як засіб громадянської позиції на національно-патріотичне виховання", що проходила в м. Харків.


Всесвітній день вишиванки – щорічно відзначається у третій четвер травня. Цьогоріч свято припадало на 17 травня. 

Першокласники ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" прийшли у вишиванках і долучилися до загальношкільного флешмобу "Рушник єднання". Щоб переглянути фото - переходьте за посиланням: facebook

Восьмий клас ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" відвідав годину спілкування у світлиці історико-етнографічного музею школи. Щоб переглянути фото - переходьте за посиланням: facebook

На подвір'ї ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" учні та педагогічний колектив провели флешмоб "Рушник єднання поколінь", та, склавши рушник до рушника, створили Рушник єднання довжиною 175 метрів! Щоб переглянути фото - переходьте за посиланням: facebook


Омельницька ОТГ брала участь у заходах до 100 - річчя позашкільноі освіти Украіни, що проходили в місті Луцьк. Щиро вдячні Департаменту освіти та науки Полтавськоі ОДА за запрошення прийняти участь у цьому заході. Омельницька делегація в складі голови ОТГ О.І. Шереметьєвої та члена обласної колегії Департаменту освіти та науки, директора Рокитненського НВК Д.Е. Боярського.1 червня 2018 року в с. Омельник відбулося святкування Дня захисту дітей. На території подвір'я Омельницького КСК "Дивограй" проходило багато цікавих для дітей заходів: безкоштовні повітряні кульки (за сприяння виконкому Омельницької сільської ради), проводилися майстер-класи (орігамі, мехенді, плетіння автентичних браслетів, плетіння кіс, розмальовування облич), фотозона від Віткорії Ясінської, конкурс малюнків на асфальті, атракціони, дискотека для дітей, захоплюючий квест на території ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" (дякуємо за проведення та організацію ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів") та святковий концерт за участі маленьких зірок нашої громади (аматорів Омельницького КСК "Дивограй, Рокитненського СБК та учнів ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів", Рокитненського НВК).

Фотозвіт можна переглянути за посиланням: facebook30 травня 2018 р. в гості на творчу вітальню "Калинове гроно Омельника", господинею якої є Валентина Михайлівна Олешко, завітала велика та поважна родина Курінних, з'їхавшись на свою батьківщину в село Омельник з різних міст України. І не дарма, адже захід творчої вітальні був присвячених саме їх талановитій та почесній сім'ї освітян - продовжувачам роду Курінних. До того ж, захід проходив в рамках міжнародної науково-практичної конференції "Методика навчання природничих дисциплін у середній та вищій школі" (ХХV Каришинські читання), тому в с. Омельник побували і учасники цієї конференції, які також залюбки побували на творчій вітальні. Всі присутні на заході із задоволенням прониклися спогадами та теплими словами, якими ділилися члени сім'ї Курінних, сім'ї Мельник, їх близьких, колег, однокласників, знайомих. 

Переглянути фотозвіт заходу можна тут: facebook


11 та 12 травня 2018 р. представник Омельницької територіальної громади - начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Омельницької сільскої ради Надуда В. В. взяла участь в навчальному тренінгу "Створення інклюзивної культури у закладах середньої загальної освіти". Тренінг проходив в м. Полтава за підтримки громадської організації "Батьківська ініціатива "ТЕРГО".15 травня 2018 р. в кафе "Хутір" с. Омельник відбулося засідання клубу за інтересами "Надвечір'я" для ветеранів, дітей війни та учасників бойових дій у Другій світовій війні.


Більше фото можна переглянути за посиланням: facebook.com


11 травня 2018 р., до нашого мальовничого Омельницького краю завітали поважні гості, учасники наукового товариства вернардистів в рамках проведення ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Ідеї академіка В. І. Вернадського та проблеми сталого розвитку освіти і науки». Учасники конференції відвідали парк Вернадського, щоб вшанувати пам’ять видатного вченого та покласти квіти до пам’ятного знаку. Слово мали О. О. Ігнатенко – вернардист, який пропагує ідеї академіка Вернадського в світовому вимірі, О. І. Шереметьєва – сільський голова Омельницької громади, яка є співініціаторкою розбудови екологічної стежини Вернадського. Всі учасники мали змогу висловити свої бачення перспективного розвитку освіти та науки нашого краю в напрямі ідей Вернадського. Педагогічний та учнівський колектив опорного закладу «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» були присутні на урочистому заході та, на знак продовження дружби та плідної співпраці, разом з науковцями висадили дерева на території парку. Завершилася конференція в художній портретній галереї імені академіка В. І. Вернадського.

Фото заходу можна переглянути за посиланням: facebook

Більше статтей...