Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


В Омельницькій ОТГ відзначили 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

В Омельницькій громаді були проведені заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення (8 травня) та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).


8 травня 2018 р. в селах Омельницької ОТГ були проведені:

Акція "Привітай ветерана на дому" Докладніше...

Марафон єдності "Вогонь пам'яті"     Фотозвіт


9 травня 2018 р. були проведені заходи:


Мітинг-реквієм "Миру - бути!"  (с. Омельник)    Фотозвіт

Великикй святковий концерт, приурочений 73-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  (с. Омельник)  Фотозвіт      Відео


Мітинг-реквієм (с. Рокитне)

Мітинг-реквієм (с. Щербаки)


Мітинг-реквієм (с. Демидівка)  Фотозвіт

Вечір відпочинку молоді (с. Демидівка)


Мітинг (с. Запсілля)

Святковий концерт (с. Запсілля)


В Омельницькій ОТГ привітали ветеранів на дому

8 травня 2018 року, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, була проведена Акція "Привітай ветерана на дому". По селам Омельницької ОТГ відвідували та привітали ветеранів голова ради ветеранів Омельницької сільської ради Мельник Людмила, завідувач відділу обслуговування КЗ "Омельницька сільська бібліотека" Олешко Валентина та учениці опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Макарічак Віталіна та Крижановська Дарина.


3 травня 2018 р. в Омельник завітали гості - представники органів місцевого самоврядування з Харківської області з метою набуття досвіду в сфері ефективного державного управління.


Шановні ветерани, учасники бойових дій, діти війни та громадо Омельницької ОТГ!


Від щирого серця вітаємо всіх з Днем пам'яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Низький уклін, вічна пам'ять і слава визволителям,

котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни,

і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними силами об'єднані нації.

Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає рідну землю, завжди перемагає.


Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам!

Честь та слава живим героям!

Здоров'я та активного довголіття, доброго настрою та родинного тепла, миру, благополуччя та любові кожному!


                                                                                                                              Виконавчий комітет Омельницької сільської ради


3 травня 2018 року в приміщенні Омельницької  сільської ради Кременчуцького району Полтавської області було укладено Меморандум про співпрацю між Кременчуцьким районним відділенням поліції КВП ГУНП в Полтавській області та Омельницькою сільською радою щодо реалізації поліцейськими ювенальної превенції проекту «Шкільний офіцер поліції» у 2018-2019 роках. Метою Меморандуму є забезпечення безпеки дітей та впровадження інноваційних методів превентивної роботи в учнівському середовищі Омельницької ОТГ, у тому числі з питань протидії негативних явищ та підвищення ефективності попередження злочинності.

Меморандум підписали від Омельницької ОТГ – сільський голова Шереметьєва Олександра Іванівна та начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Омельницької сільської ради Надуда Вікторія Василівна. Від Кременчуцького районного відділення поліції КВП ГУНП в Полтавській області – начальник – майор поліції Сухомлин Юрій Олександрович та заступник начальника – майор поліції Шаптала Владислав Григорович. 

Фотозвіт переглянути можна за посиланням: facebook.com


З нагоди 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС та з метою вшанування пам'яті жахливих подій та висловлення вдячності за великий подвиг наших земляків-ліквідаторів, клуб за інтересами "Надвечір'я" 27 квітня 2018 р. провів зустріч учасників-ліквідаторів на Чорнобильській АЕС. 

"Історія проситься в сни нащадків..." - сказала колись Ліна Костенко, вкладаючи у ці слова одвічну істину про нерозривність зв'язку минулого і майбутнього. А місток між ними - сьогодення, в якому оживає пам'ять. Чорнобильська трагедія - це болюча рана, яка ніколи не загоїться у людських серцях.

Побажали міцного здоров'я тим ліквідаторам, які не змогли прийти за станом здоров'я.

Згадали та пом'янули загиблих героїв. Переглянули фільм-спогад про великий героїзм та подвиг людей.

На зустрічі були присутні перший заступник голови Омельницької ОТГ Світлана Неіленко, а також Людмила Мельник - голова ради ветеранів Омельницької сільської ради. Вони звернулися до ліквідаторів зі словами великої шани та вдячності. Також зі словами поваги до героїв-ліквідаторів виступив депутат Омельницької сільської ради Микола Підгорний. Своїми спогадами ділився ліквідатор Василь Задорожний, який щороку займається організацією зустрічі чорнобильців. Для ліквідаторів виступали колектив "Добрий настрій" Омельницького КСК "Дивограй" та гуморист Демидівського СК Володимир Луценко. 

Зустріч провела незмінний керівник клубу за інтересами "Надвечір'я" Таїса Крамаренко.


Фотозвіт з зустрічі переглянути тут: facebook.com

26 квітня 2018 р. завідувач відділу обслуговування КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека" Олешко В. М. провела годину пам'яті "Незгойні рани Чорнобиля" для школярів ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів".

На захід завітали учні 2 класу Омельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів разом з класним керівником Прядко О. Б.. В заході брав участь безпосередній учасник ліквідацій наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Задорожний В. І., який з перш уст розповів дітям про трагедію та великий подвиг героїв-ліквідаторів. 


Минуло 32 роки з жахливої трагедії світового масштабу - аварії на Чорнобильській АЕС.

В ніч на 26 квітня 1986 року аварія на Чорнобильській АЕС зробила міста Чорнобиль та Прип'ять безлюдними...

Безмежна шана тим героям, які поклали свої життя та здоров'я, ліквідовуючи наслідки біди...


З метою вшанування пам'яті трагічних  подій,  пов'язаних  з аварією на Чорнобильській АЕС, виконавчий комітет Омельницької сільської ради постановив провести заходи:

20-27 квітня 2018 р. - книжкова виставка "Пам'ять - спогад береже" в приміщенні КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека" (до Міжнародного Дня пам'яті Чорнобильської трагедії)

26 квітня 2018 р.  - година пам'яті "Незгойні рани Чорнобиля" в приміщенні КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека"

27 квітня 2018 р. - засідання клубу за інтересами "Надвечір'я" для учасників-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Здібні школярі Омельницької об'єднаної територіальної громади Плахотніченко Вероніка (учениця 6 класу опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів) та Дудник Матвій (учень 7 класу Рокитненського НВК), які здобули перемогу у ІІ етапі конкурсу , приймали участь у ІІІ етапі обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини", який проходив в м. Полтава 24 квітня в рамках Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія - 2018". Учнів супроводжували бібліотекар Запсільської СБФ Михайлова Т. Г. та бібліотекар Рокитненської СБФ Дмитренко Н. М. Окрім конкурсних завдань, дітей розважали майстер-класами з виготовлення кукли-мотанки, приготування галушок і навіть демонстрацією розбирання та збирання автомату. 


Фотозвіт з заходу можна побачити тут: https://www.facebook.com/pg/omelnikotg/


19-20 квітня 2018 р. Омельницька ОТГ взяла участь у семінарі "Наступні кроки у впровадженні кластеру Зеленого туризму у Кременчуцькому районі". Захід проходив в с. Недогарки Кременчуцького району. Семінар був присвячений обговоренню вже набутого досвіду кластеру та конкретних ідей щодо залучення туристів, розробці туристичних маршрутів. Учасники презентували виконані "домашні завдання" на тему розвитку туризму у своїй місцевості та отримали поради експертів щодо особливостей розроблення плану сільського туризму в Омельницькій ОТГ. Представляли Омельницьку об'єднану територіальну громаду на семінарі: голова нашої громади Шереметьєва О. І., начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи Литвиненко Т. С., начальник фінансового відділу Марценковська Л. М., бібліотекар Запсільської СБФ Михайлова Т. Г.


19-22 квітня 2018 р. в м. Горішні Плавні проходив VI Міжнародний молодіжний форум «Training-camp-2018», в якому приймали участь близько 70 учасників з різних країн світу, серед яких: Республіка Молдова, Республіка Білорусь, США. Омельницька об'єднана територіальна громада також прийняла участь у форумі. Представником від громади була Довгань О. П., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконкому Омельницької сільської ради.


20 квітня 2018 р. в навчальних закладах Омельницької ОТГ: опорному закладі "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" та в Рокитненському НВК була проведена щорічна благодійна акція "Серце до серця" - "Почуй світ!". В опорному закладі "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" вже вкотре була проведена благодійна ярмарка під назвою "Тепло дитячих сердець". В акції взяли участь учні 2-11 класів, які продавали смачні вироби всім охочим, серед яких були не лише учні, учителі та працівники школи, але й жителі села.

Омельницька об'єднана територіальна громада, як завжди, долучилася до XIII Всеукраїнської благодійної акції "Почуй світ!" Всеукраїнського благодійного фонду  «Серце до серця». Головною метою цьогорічної акції був збір коштів для дітей з вадами слуху, а саме на придбання медичного обладнання для лікарень відповідних регіонів.


Омельницька об'єднана територіальна громада бере участь в двомісячнику чистоти, озеленення та благоустрою, який триває з 10 квітня по 31 травня 2018 року в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"! 
Не залишайтеся байдужими! Тільки спільними зусиллями ми можемо зробити нашу територію чистішою!21 квітня Омельницька об'єднана територіальна громада прийняла участь в Всеукраїнському Дні благоустрою території! В рамках проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" працівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування нашої громади, колективи підприємств, установ всіх форм власності організацій, волонтери та громадськість боролися за чистоту та порядок нашого краю! Проте, перш за все, не забуваймо, що чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від особисто кожного з нас!


20 квітня в стінах Омельницького ДНЗ "Казка" відбулося довгоочікуване свято - урочисте відкриття нового харчоблоку. Діти, вихованці старшої групи дитячого садочку підготували розважальну програму для почесних гостей на святі. Разом з незмінним організатором, вихователем дошкільного навчального закладу Гмирею Ю. А. вони створили щиру та легку атмосферу своїми піснями, танцями та іскристими дитячими посмішками. Серед почесних гостей заходу були голова Кременчуцької районної ради Дрофа А. О. та генеральний директор Біланівського гірничо-збагачувального комбінату Химич Ю. В. Зі словами вдячності за пророблену працю виступали голова Омельницької об'єднаної територіальної громади Шереметьєва О. І., головний підрядник будівництва, директор "Новобудови" Кочерга В. А., начальник відділу освіти виконкому Омельницької сільської ради Надуда В. В., голова батьківського комітету дошкільного навчального закладу Максимчук Н. П., завідуюча ДНЗ «Казка» Пилипенко Л. Г. 

Переглянути фотозвіт за посиланням 

Відео зі свята доступно за посиланням