Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


Вітаємо з днем народження Шереметьєву Олександру Іванівну!

Від імені працівників виконавчого комітету, працівників бюджетних установ та жителів громади вітаємо з днем народження Омельницького сільського голову - Шереметьєву Олександру Іванівну.


Омельницька об’єднана територіальна громада – одна з 38 пілотних ОТГ в Україні, що отримали повноваження з надання населенню соціальних послуг


Міністерство соціальної політики України своїм наказом визначило 38 об’єднаних територіальних громад, які першими на території нашої держави отримають повноваження з надання населенню соціальних послуг. Полтавська область представлена 5 громадами, серед яких і Омельницька об’єднана територіальна громада.

Передбачається, що в пілотних ОТГ (крім Омельницької, в нашій області це Білоцерківська, Шишацька, Піщанська та Пирятинська громади) з 1 липня надаватимуться такі додаткові послуги соціального спрямування:

- соціальний супровід;

- інформування та консультування;

- денний догляд та догляд вдома;

- притулки;

- екстренне втручання.

12 липня 2017 року Омельницький сільський голова Шереметьєва О.І. взяла участь у нараді з даних питань, що проводилася в Центрі розвитку місцевого самоврядування у м. Полтава. На запитання керівників обраних для реалізації даного проекту ОТГ відповідали представники Департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей Полтавської ОДА та Полтавського обласного центру зайнятості.

Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди оголошує набір студентів (вік вступників - до 35 років) на спільний польсько-український проект – навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» з одночасним отриманням українського та польського дипломів

Навчальним планом передбачено стажування в органах публічної влади України, а також до 3 семестрів навчання безпосередньо в Польщі на базі Академії Яна Длугоша в Ченстохові (проживання та навчання на території Польщі в рамках проекту безкоштовне) з можливістю студентського працевлаштування в Польщі на період літніх канікул. 5 семестрів навчання в Україні відбуватиметься на базі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди неподалік від Києва.

Випускники спеціальності отримують кваліфікацію фахівця з публічного управління та адміністрування та матимуть змогу працевлаштуватися в органах державної влади, місцевого самоврядування, публічних організаціях як в Україні, так і в Польщі (без додаткового дозволу на працевлаштування).

Ліцензований обсяг підготовки фахівців ОР «бакалавр» – 30 осіб на денній і заочній формах навчання.

Термін навчання на денній і заочній формі – 4 роки (для здобуття ОР «бакалавр»).

Навчаються за кошти державного замовлення та на контрактній формі.

Умови вступу на контрактну форму: ЗНО (2017, або 2016 рік) мінімум 100 балів з фахових дисциплін (1. Українська Мова і література; 2. Історія України; 3. Географія або англійська мова).


Прийом документів з 12 липня 2017 року.

Вартість навчання на спеціальності 8200 гривень на рік денна, 5250 гривень заочна форма навчання з можливістю фінансування як за власний рахунок, так і за рахунок органів місцевого самоврядування в рамках цільового замовлення на підготовку фахівців для органів публічної влади.

Для отримання додаткової інформації необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/RQBD1sATKSWjMxgu2.

У Омельницькій об’єднаній територіальній громаді відсвяткували Івана Купала


6 червня 2017 року на Пилипейковій косі жителі Омельницької громади святкували день літнього сонцестояння, прадавнє язичницьке свято Івана Купала.

Від імені виконавчого комітету жителів та гостей громади привітала секретар Омельницької сільської ради Гнєдаш Інна Володимирівна. Далі на присутніх чекало театралізоване дійство та пісні у виконанні вокального ансамблю «Світанок» Запсільського сільського клубу і аматорів Омельницького КСК «Дивограй» – вокального ансамблю «Горлиця», народного аматорського театрального колективу «Дивограй», фольклорного ансамблю «Добрийнастрій», вокального гурту «Melody», театру танцю «Хрещатий барвінок», вокалістів Кіраль Ірини, Ясінської Вікторії, Романенко Тетяни, Коровко Вікторії, Петрова Михайла, а також учнів Омельницького ліцею.

Ведучі свята – Довгань Ольга та Кіраль Ірина розважали присутніх конкурсами. Закінчився вечір святковою дискотекою.В Омельницькій ОТГ відсвяткували День молоді


28 червня 2017 року в с. Рокитне Омельницької ОТГ відбулися урочистості та спортивні змагання, присвячені Дню молоді. З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник Омельницького сільського голови Неіленко С.А., заступник Омельницького сільського голови, в.о. старости с. Рокитне Лагай О.В., директор Рокитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Боярський Д.Е., керівник ФГ «Атланта» Кравченко В.А.

У спортивних змаганнях з волейболу, гирьового спорту, настільного тенісу, перетягування канату та футболу взяли участь команди Запсільської, Демидівської, Омельницької та Рокитненської внутрішніх громад. Дякуємо нашим спортсменам за активну участь та волю до перемоги!

Художню частину заходу підготували: гурт «Динаміка» Рокитненського СБК та аматори Омельницького КСК «Дивограй» – вокальний гурт «Melody», Кіраль Ірина, Романенко Тетяна, Коваль Анатолій, Петров Михайло.


Клуб «Надвечір’я» провів зустріч, приурочену до Дня медика та Дня споживчої кооперації


30 червня 2017 року клуб за інтересами «Надвечір’я» Омельницького КСК «Дивограй» провів зустріч, приурочену до Дня медика та Дня споживчої кооперації.

Організацією заходу займалася ініціативна група у складі Крамаренко Таїсії Борисівни, Литвиненка Сергія Михайловича, а також працівники відділу культури та туризму Омельницької об’єднаної територіальної громади Литвиненко Тетяна Сергіївна і Тріска Анастасія Олександрівна.

Від імені громади глибоку вдячність та шану нашим медикам і працівникам торгівлі висловили заступник Омельницького сільського голови, в.о. старости с. Запсілля Загаров Микола Олександрович, голова первинної ветеранської організації при Омельницькій сільській раді Мельник Людмила Анатоліївна, та перший заступник голови ради ветеранів Молодецька Ніна Яківна, депутат Омельницької сільської ради Литвиненко Сергій Михайлович, заступник директора з культурно-масової роботи Омельницького КСК «Дивограй» Задорожний Василь Іванович, головний лікар Омельницької АЗПСМ Клименко Сергій Іванович та ветеран праці Заїченко Віра Григорівна.

Пісні та веселу музику присутнім на зустрічі дарували учасники самодіяльних колективів з Омельника та Запсілля – фольклорний ансамбль «Добрийнастрій», родинний дует Кіраль, Ясінська Вікторія.


Представники Омельницької ОТГ взяли участь у семінарі «Участь суспільства у прийнятті рішень в громадах»

 

30 червня на базі Білоцерківської ОТГ (Великобагачанський район) відбувся семінар «Участь суспільства у прийнятті рішень у громадах», на якому розглядалися питання «Як писати проекти до ДФРР та інших державних фондів?» та «Як забезпечити активну участь мешканців громади у прийнятті рішень?». Так, експерти Фонду польсько-української співпраці PAUCI Євген Переверзенцев та Роман Широких пропагували ідею «Бюджету участі» (до речі, зараз відбувається прийом проектів на конкурс до бюджету участі Полтавської області, більш детальну інформацію можна знайти на сайті Полтавської обласної ради).

Омельницьку ОТГ на семінарі представляли працівники виконкому Омельницької сільської ради та ГО «ФСК "Псьол Плюс"» – Брикова О.П., Довгань О.П., Петухова М.І., Сохін Н.Л., Ядоманко Ю.Ю.

Даний семінар по проектному менеджменту та участі суспільства у прийнятті рішень організовано Асоціацією об’єднаних громад із залученням експертів Фонду польсько-української співпраці PAUCI та Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства. Захід проведено в рамках Польсько-канадської програми підтримки демократії, реалізованої Фондом міжнародної солідарності та фінансованої Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади і Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Закликаємо всіх жителів нашої громади не залишатися байдужими та долучатися до підтримання чистоти і порядку на території громади!


В Омельницькій ОТГ продовжуються роботи по прибиранню населених пунктів та територій відпочинку жителів громади. Зокрема, цього тижня силами працівників виконавчого комітету Омельницької сільської ради та КП «Омельницьке» було опоряджено територію Пилипейкової коси.

Закликаємо всіх жителів нашої громади не залишатися байдужими та долучатися до підтримання чистоти і порядку в місцях громадського відпочинку! Не залишайте після себе та не розкидайте сміття, в жодному разі не кидайте його в річку та не залишайте непогашеними вогнища. По можливості знищуйте зарості амброзії та іншого бур’яну на території населених пунктів! Допоможіть зробити нашу громаду ще кращою!


У Полтавській ОДА відбулася конференція, присвячена питанням єдиного інформаційного простору Полтавської області та безпеки в ньому

 

26 червня в приміщенні Полтавської ОДА відбулася конференція, присвячена питанням єдиного інформаційного простору Полтавської області та безпеки в ньому. Омельницьку ОТГ на цьому заході представляла завідувач сектору звітності та контролю, організаційної та інформаційної роботи Сохін Н.Л. Головною темою було обговорення роботи з питання реалізації Указу Президента України від 15.05.17 р. №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"» щодо визначення механізму блокування інтернет-ресурсів.

За даним питанням виступили представники Управління Держспецзв’язку та Служби безпеки України в Полтавській області, а також представники відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату Полтавської ОДА. Вони наголосили на необхідності продовження роз’яснювальної роботи щодо заборони користування сервісами Mail.ru, Yandex, соцмережами Вконтакте та Одноклассники. Дані електронні ресурси повністю підконтрольні російській ФСБ, внаслідок чого особисті дані, листування користувачів є абсолютно не захищеними та використовуються для нанесення прямої шкоди в першу чергу українським військовим та службовцям силових відомств нашої держави.

Також було наголошено на необхідності посилення заходів щодо захисту інформації в держустановах області, зокрема антивірусного захисту.

Святковий мітинг, приурочений до Дня Конституції України, відбувся в с. Демидівка Омельницької ОТГ


28 червня Омельницька об’єднана територіальна громада разом з усією Україною відзначає День Конституції. З нагоди цього свята у с. Демидівка відбувся урочистий мітинг. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Кременчуцької райдержадміністрації Безкоровайний А.А. та заступник Омельницького сільського голови Лагай О.В.

Художню частину мітинга підготували аматори Демидівського сільського будинку культури та КСК «Дивограй» (с. Омельник).

Пропонуємо переглянути відео цього заходу.


Вітаємо наших спортсменів із 2 місцем у змаганнях на краще спортивне село Кременчуцького району


27 червня в с. Потоки відбулися змагання на звання «Краще спортивне село Кременчуцького району 2017 року». Команда Омельницької сільської ради зайняла на цих змаганнях почесне друге місце, але фактично – перше, оскільки Кам’янопотоківська сільська рада, якій присудили перемогу, активно користувалася послугами запрошених спортсменів, які не проживають на її території та не є сільськими жителями. Третє місце у змаганнях виборола Новознам’янська сільська рада (колишня Червонознам’янська).


Тож вітаємо наших спортсменів:

- Калашника Юрія (гирьовий спорт, 1 місце);

- Орчакову Аліну, Палія Федора, Сливку Анну, Сохіна Олександра, Сохіна Олексія, Щербину Олександра (волейбол, 1 місце);

- Бакіна Євгена, Сохін Наталію (настільний теніс, 2 місце);

- Бабка Олександра, Кійка Віталія, Плетньова Сергія (перетягування канату, 5-6 місця);

- Ясінську Вікторію, Сохіна Олександра (шашки, 6 місце).

Також до вашої уваги фрагмент святкового концерту (виступають аматори Майбородівської сільської ради).


Випускний вечір 11 класу Омельницького ліцею відвідали почесні гості


У суботу, 24 червня 2017 року, в актовому залі Омельницького ліцею відбулося урочисте вручення атестатів про повну середню освіту, на якому були присутні почесні гості.

З вітальним словом до випускників звернулися директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Харченко Олена Вікторівна, Омельницький сільський голова Шереметьєва Олександра Іванівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Надуда Вікторія Василівна.

На випускний вечір також завітали декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка д.п.н. Гриньова Марина Вікторівна, заступник сільського голови Лагай Олена Вікторівна, директор Рокитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Боярський Дмитро Едуардович.

Бажаємо нашим випускникам освоїти улюблену і потрібну професію, обійти всі невдачі та перешкоди. Нехай збуваються усі ваші мрії! Успіхів вам у дорослому житті!Інформація про святкові заходи, що пройдуть в Омельницькій ОТГ 24-28 червня 2017 року


Запрошуємо жителів та гостей громади на урочисті заходи, що відбудуться найближчого тижня.

Випускні вечори 11 класу відбудуться в селах громади 24 червня: у с. Рокитне – о 12.00 в приміщенні Рокитненської ЗОШ, у с. Омельник – о 19.00 в приміщенні Омельницького ліцею.

27 червня в с. Демидівка відбудеться дискотека до Дня молоді, час проведення: з 20 до 23 години.

28 червня в селах громади пройдуть урочистості, присвячені Дню Конституції України та Дню молоді.

Мітинг, приурочений до Дня Конституції України, відбудеться в с. Демидівка, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Початок о 9.00.

Святковий концерт та спортивні змагання до Дня молоді відбудуться на стадіоні біля СБК в с. Рокитне. Початок о 16.00.

Цього ж дня в с. Запсілля пройде дискотека до Дня молоді, яка триватиме з 20 до 23 години.

Творча вітальня «Калинове гроно Омельника» провела вечір вшанування пам’яті вчителів Омельницької середньої школи – Пилипенка Михайла Дмитровича та Пилипенко Віри Василівни


23 червня 2017 року господиня творчої вітальні «Калинове гроно Омельника» Валентина Олешко приймала гостей на вечорі із вшанування пам’яті вчителів Омельницької середньої школи – подружжя Пилипенків. Михайло Дмитрович працював вчителем біології та хімії, а Віра Василівна – вчителькою початкових класів.

Обидва – відмінники освіти. Багато років вони віддали вихованню омельницької молоді. Тож сьогодні їх колишні учні згадували своє шкільне минуле та вчителів, що дали їм путівку в життя. Серед них – Омельницький сільський голова Шереметьєва Олександра Іванівна, директор Омельницького ліцею Яроменок Ольга Павлівна, вчитель біології Яременко Галина Георгіївна, голова первинної ветеранської організації при Омельницькій сільській раді Мельник Людмила Анатоліївна.

Завітали на вечір разом зі своїми сім’ями і доньки Михайла Дмитровича та Віри Василівни – Ольга і Наталія, які зараз проживають в с. Ялосовецьке Хорольського району. Вони подякували громаді Омельника за вшанування пам’яті батьків та подарували Омельницькому ліцею коровай, який стане ще однією окрасою музею хліба.

Долучилися до проведення заходу і аматори Омельницької громади – на вечері звучали пісні у виконанні Карпенко Людмили, Романенко Тетяни, сімейного дуету Кіраль – Світлани та Ірини.


Вітаємо медиків Омельницької об’єднаної територіальної громади з Днем медичного працівника!


Від імені виконавчого комітету Омельницької сільської ради щиро вітаємо працівників медичних закладів нашої громади!

Ви відповідаєте за найдорожче, що має кожна людина – за здоров’я. Ви – рятувальники в найскладніші хвилини життя. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів і наснаги. Хай завжди квітне серед Вас порозуміння, злагода й повага.


З нагоди Дня медичного працівника в.о. Омельницького сільського голови Неіленко С.А. вручила подяки за високий професіоналізм, вірність професійному обов’язку, відповідальність, наполегливість, чуйність та доброту медикам громади – Довбан Ю.П., Іванченко Л.П., Клименко І.В. та Худенко С.М.