Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Спорт

15 липня 2024 р.

Чемпіонат Кременчуцького району з футзалу "MEGASPORT LIGA 2024", який завершився 13 липня 2024 року в селі П'ятихатки, подарував глядачам багато захоплюючих матчів та яскравих емоцій.
Переможцем турніру другий рік поспіль стала команда "Глобинеагропродукт", продемонструвавши високий рівень гри та чудову підготовку. Вітаємо чемпіонів із заслуженою перемогою!
Друге місце посіла команда "Атлант" з міста Кременчук. Їхня гра була на високому рівні, і вони гідно змагалися за титул до самого кінця.
Третє місце зайняла команда "Мегаспорт" із села П'ятихатки. Вони також показали чудовий результат, і їхні матчі були дуже напруженими та захоплюючими.
Дякуємо всім командам за участь і глядачам за підтримку. Сподіваємося, що наступний чемпіонат принесе ще більше спортивних досягнень і яскравих моментів.
До нових зустрічей на футзальних майданчиках
!

09 липня 2024 р.

3, 5 липня 2024 р. в с. П‘ятихатки пройшов ХІІІ тур чемпіонату Кременчуцького району з футзалу "MEGASPORT LIGA".

Було зіграно 3 матчі:

- «МегаСпорт» (с. П’ятихатки ) 4:4 «Глобинеагропродукт» (с. Манжелія);

- «Атлант» (м. Кременчук) 8:7 «Дружба» (с. Омельниче);

- «Гірник спорт» (м. Горішні Плавні) 3:2 «Талант» (м. Кременчук)

Слідкуємо далі! Бажаємо подальших успіхів спортсменам!

03 липня 2024 р.

В продовження традиції ФСК «МегаСпорт» (с. П’ятихатки)  - визначення кращого гравця місяця, в червні першість здобув Макар ЗАНІЗДРЯ!

Цей маленький футболіст показує чудову результативність на тренуваннях та змаганнях - наскільки він вмотивований і наполегливий!

Бажаємо Макару не зупинятися в своєму розвитку, а тільки рухатися вперед, удосконалюючи свої навички та вміння.

Вітаємо з цією відзнакою!

01 липня 2024 р.

30 червня 2024 р. громадською організацією ФСК"Псьол Плюс" на базі Омельницького ліцею був організований та проведений відкритий кубок з волейболу памʼяті Олега КОШЕВОГО.
ІV - ВК"Псьол Плюс"-2.
Вітаємо команди з успіхами! Бажаємо йти вперед до нових звершень!

28 червня 2024 р. в с. П‘ятихатки пройшов ХІІ тур чемпіонату Кременчуцького району з футзалу "MEGASPORT LIGA".

Було зіграно 2 матчі:

- «МегаСпорт» (с. П’ятихатки ) 5:1 «Атлант» (м. Кременчук);

- «Талант» (м. Кременчук) 5:6 «Глобинеагропродукт» (с. Манжелія).

Цими вихідними омельницький стадіон зустрів учасників відкритих турнірів з футболу, що присвячені пам’яті Олега КОШЕВОГО - людини з великої літери, голови ФГ «Апіакта», який жив, творив, трудився на благо рідної Омельницької громади.Змагання організовані громадською організацією ФСК "Псьол Плюс".
Нашу громаду представляв ФК «Псьол Плюс».
29 червня відбувся турнір серед юнаків, в якому брали участь 4 команди з Кременчуцького району.
30 червня пройшов турнір з футболу серед юнаків 2012 р.н. В турнірі взяли участь 4 команди з Кременчуччини та Кіровоградщини.
Матчі відбувалися у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м`ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Гравці та вболівальники отримали безліч позитивних емоцій.
За результатами ігор ФК «Псьол Плюс» (юнаки) зайняла почесне друге місце, ФК «Псьол Плюс» (юнаки 2012 р.н.) посіли 3 місце.
Кращими гравцями турнірів стали: Денис ПІНЧУК та Захар ЯСІНСЬКИЙ.
За підсумками змагань учасники були нагороджені кубками, грамотами та солодкими призами.
Вітаємо команди та тренерів з перемогою! Бажаємо подальших успіхів!

25 червня 2024 р.

22 червня 2024 року в м. Горішні Плавні відбувся відкритий чемпіонат міста з волейболу серед дівчат.

На цьому чемпіонаті Омельницьку громаду представляв ВК «Псьол Плюс» (с. Омельник).

За результатами колових ігор чемпіонату, наша команда завоювала почесне третє місце.Вітаємо команду ВК «Псьол Плюс» та тренерів.

Бажаємо нових перемог!

24 червня 2024 р.

22 червня 2024 р. в с. П‘ятихатки пройшов ХІ тур чемпіонату Кременчуцького району з футзалу "MEGASPORT LIGA".

- «Гірник Спорт» (м. Горішні Плавні) 2:2 «МегаСпорт» (с. П'ятихатки);

- «Глобинеагропродукт» (с. Манжелія) 11:4 «Гірник-Спорт Ветеран» (м. Горішні Плавні);

- «Атлант» (м. Кременчук) 5:0 «Талант» (м. Кременчук)

З нетерпіння чекаємо на наступні ігри!

20 червня 2024 р.

З 04 червня по 18 червня 2024 року проходив відкритий чемпіонат м. Кременчука з футболу серед юнаків.
Омельницьку громаду на чемпіонаті представив ФК «Псьол Плюс» (с. Омельник).
Ігри були запеклими, емоції переповнювали всіх: і тренерів, і футболістів і вболівальників!
За результатами колової системи комана «Псьол Плюс» посіла почесне третє місце чемпіонату.
Вітаємо команду і тренерів із черговою перемогою! Пишаємось вашими здобутками та бажаємо невичерпної енергії для подальших звершень!
Команда та тренери виловлюють вдячність Омельницькому сільському голові Андрію ПИРОГУ, начальнику відділу освіти, молоді та спорту Олегу ПРОКОПЕНКУ та директору опорного закладу «Омельницький ліцей» Катерині ПАВЛУШЕНКО за організацію підвезення команди на чемпіонат!
Разом до ПЕРЕМОГИ!

17 червня 2024 р.

15 червня 2024 р. в с. П‘ятихатки пройшов Х тур чемпіонату Кременчуцького району з футзалу "MEGASPORT LIGA".

- «МегаСпорт» (П’ятихатки) 7:1 «Дружба» (с. Омельниче);

- «Гірник-Спорт Ветеран» (м. Горішні Плавні) 4:2 «Атлант» (м. Кременчук);

- «Талант» (м. Кременчук) 0:5 «Гірник-Спорт» (м. Горішні Плавні).

12 червня 2024 р.

Діти - наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора.

Це добре розуміють меценати Омельницької територіальної громади: Тетяна КОШЕВА, Микола ТРИДУБ, Євгеній КУЦЬ, Олександр ЯРОВИЙ, Віталій ЛИТВИНЕНКО.

Вони завжди приходять на допомогу нашим юним спортсменам саме тоді, коли це найбільше потрібно. Не залишились осторонь і зараз, придбавши газонокосарку та пальне до неї для покосу стадіону в с. Омельник, де систематично відбуваються тренування ФК «Псьол Плюс».

Шановні благодійники, ви подарували не просто матеріальні цінності, а принесли радість футболістам та їх наставникам!

Хай Господь віддячить сторицею за ваше розуміння, добро, підтримку і часточку душі, подаровану дітям!

11 червня 2024 р.

Цими днями в с. П‘ятихатки пройшов VIII - IX тур чемпіонату Кременчуцького району з футзалу "MEGASPORT LIGA".

За три ігрових дні було зіграно 4 матчі:

- «Гірник-Спорт» (м. Горішні Плавні) 11:2 «Гірник-Спорт Ветеран» (м. Горішні Плавні);

- «Дружба» (с. Омельниче) 5:1 «Талант» (м. Кременчук);

-«Атлант» (м. Кременчук) 1:3 «Глобинеагропродукт» (с. Манжелія);

- «Талант» (м. Кременчук) 0:2 «МегаСпорт» (с. П‘ятихатки).

Слідкуємо далі за спортивними фаворитами! Дружно вболіваємо!

05 червня 2024 р.

01 червня 2024 р. в м. Світловодськ відбувся турнір з волейболу присвячений Дню міста.

В турнірі взяли участь чотири команди з Полтавської та Кіровоградської областей. Омельницьку громаду представляв ВК «Псьол Плюс» (с. Омельник).

За результатами колової системи змагань, наша команда здобула почесне ІІ місце!

Щиро вітаємо наших спортсменів і їхнього тренера Дениса МИХАЙЛОВА з перемогою!

Взято ще одну «планку», за якою – нові досягнення, нові звершення, нові рекорди!

Традиція продовжується!!!

ФСК «МегаСпорт» (с.П’ятихатки) визначив кращого гравця травня.

Ним став – Степан ЛІПІХІН.

Завдяки наполегливій праці та невгамовному бажанню досягати нових вершин, Степан заслужено отримав цю нагороду.

Вітаємо його з цим визнанням та бажаємо не зупинятися на досягнутому. Нехай цей успіх стане лише початком великих перемог та реалізації найсміливіших цілей.

27 травня 2024 р.

25 травня 2024 р. в смт Нова Галещина до Дня селища відбулася серія турнірів з футболу.

Команди змагалися в таких вікових категоріях:

2008 р. н. і молодші (8+1)

2011 р. н. і молодші (4+1)

2014 р. н. і молодші (4+1)

ФК «Псьол Плюс» (с. Омельник) брав участь в турнірі 3-ма складами в усіх вікових категоріях. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудові ігри.