Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

В селі Запсілля відновлено пам'ятник Жертвам Голодомору

«Пам’ять голоду - пам’ять серця!»
Тоді нас міг врятувати хліб, 
тепер нас врятує Пам’ять...


З нагоди 85-х роковин Голодомору в Україні на території Омельницької сільської ради відбулися заходи по вшануванню пам’яті всіх, хто не пережив 33-го, великих мучеників нашої історії, жертв небаченого варварства і жорстокості.
О 12.00 год. в с. Запсілля відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника Жертвам Голодомору 1932-33 років, відновленого Біланівським ГЗК в якості благодійної допомоги. Участь у мітингу взяли староста с. Запсілля Загаров М. О., заступник генерального директора по земельним питанням Біланівського ГЗК Тютюнник Л. О. та громадськість.
О 15.00 год. в с. Омельник біля пам’ятника Жертвам Голодомору 1932-33-го років відбувся мітинг-реквієм «Пам’ять голоду - пам’ять серця!», до якого активно долучилися учні та педагогічні колективи навчальних закладів Омельницької ОТГ, працівники сільської ради та громадськість. З проникливими словами та історичними фактами до присутніх звернулася заступник сільського голови, староста с. Рокитне – Лагай О. В. Учні ОЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст.» взяли активну участь у заходах, виступивши з тематичними віршами у мітингах, відбулася поминальна панахида, покладання квітів. 
Немає серед українців такої сім’ї, якої б не торкнулася ця страшна трагедія. І хоч з тих пір пройшло багато часу, але не загоїв він рану на душі українського народу! Болить вона, болить…

Всі фото з заходу можна переглянути за активним посиланням: https://www.facebook.com/omelnikotg/posts/1157532781078190?__tn__=-R