Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Шановні волонтери!

Щиро вітаю вас із нагоди свята - Міднародним днем волонтера!Весь світ надихається вашою справою, адже український волонтер – це особливий феномен цього руху. Ніхто не має сумніву, що ви можете дістати будь-що в найкоротші строки і не важливо, чи це супутник чи прості речі, як сірники або свічки.
Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду. Саме ви сьогодні – надійна опора для наших захисників, лікарів, людей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей своєрідним способом життя. Для кожного з вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви рятуєте людські долі.
Низький уклін кожному волонтеру за вашу нелегку та таку благодійну й світлу місію. Спілкуючись з вами, набираєшся особливою енергетикою та розумієш – ворог ніколи не зможе здолати народ, в якого є такі люди. Кожен з вас - ГЕРОЙ. Кожен з вас ОСОБЛИВИЙ. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, вдячності від людей, миру в нашій країні та скорішої ПЕРЕМОГИ над ворогом.

З повагою, сільський голова Андрій ПИРОГ