Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Роль суб’єктів взаємодії з гендерних питань та проблем сім'ї в Омельницькій ОТГ

Засідання круглого столу на тему: « Роль суб’єктів взаємодії з гендерних питань та проблем сім'ї в Омельницькій ОТГ», 10.06.2019
На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 28.05.2019 року № 10323/0/2-19/47, листа Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації та реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, керуючись Законом України « Про запобігання та протидію домашньому насильству» та постановою Кабінету Міністрів України № 658 від 22.08.2018 року « Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» 10 червня 2019 року о 13:00 в приміщенні художньої галереї академіка В.І. Вернадського (2 поверх) по вулиці Центральна, 67, с. Омельник відбулося засідання круглого столу на тему: « Роль суб’єктів взаємодії з гендерних питань та проблем сім'ї в Омельницькій ОТГ».


Метою проведення заходу було узагальнення роботи спеціалізованих служб підтримки постраждалих з гендерних питань та проблем сім'ї в Омельницькій ОТГ. У засіданні «круглого столу» приймали активну участь: Шереметьєва О.І. – голова Омельницької ОТГ; Пирог А.М., Загаров М.О., Лагай О.В. – заступники сільського голови; Литвиненко Л.В. – начальник відділення соціальної роботи для сім'ї, дітей та молоді; Новожилова Я.І. – голова координаційної ради з гендерних питань, сімейної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми; Мельник Н.І. – начальник відділу охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення; Солод Ю.В. – психолог ІРЦ «Надія»; Надуда В.В. – начальник відділу освіти, молоді та спорту; Степанюк Т.А. – уповноважений представник із захисту прав дитини; Неіленко С.А. – голова опікунської ради; Мельник Л.А. – голова Ради Ветеранів; Поколота Л.Я. – директор ПОСЦ МД.

Також були присутніми  Представники депутатського корпусу Омельницької сільської ради VI-го скликання, громадських організацій та активні громадяни Омельницької громади. На засіданні було розглянуто такі питання: види насилля та протидія всім його проявам; профілактика, виявлення та запобігання домашньому насильству; профілактика, виявлення та запобігання порушень прав дітей, хворих людей та людей похилого віку; допомога особам, які постраждали з гендерних питань та проблем сім'ї; проведення просвітницької роботи з різними верствами населення; щодо взаємодії спеціальних служб з гендерних питань та проблем сім'ї.

За підсумками роботи круглого столу було прийнято резолюцію з таких напрямків:
-          створення на офіційному веб-сайті рубрику «Протидія домашньому насильству» з подальшим відповідним наповненням.
-          перегляд та за необхідності доповнення порядку по взаємодії спеціалізованих служб у відповідності до чинного законодавства.