Головна
ПрАТ «АвтоКрАЗ» запрошує на роботу жителів сіл Кременчуцького району
Приватне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ», з метою збільшення кількості автомобілів, що випускаються підприємством, провадить політику по залученню до роботи в компанії працівників різних спеціальностей. Зокрема, розгядадається можливість прийому на роботу жителів сіл Кременчуцького району. ПрАТ «АвтоКрАЗ» запрошує на роботу робітників та інженерно-технічних працівників (орієнтований перелік вакансій наведено далі), а також осіб, що не мають відповідних спеціальностей. Необхідну професійно-технологічну освіту чи перепідготовку можна отримати в Центрі з підготовки та навчання персоналу безпосередньо на робочому місці. Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, професійне і кар'єрне зростання, гідну зарплату. Можлива оплата проїзду до місця роботи. Самотнім надається гуртожиток.
Орієнтовний перелік вакансій ПрАТ «АвтоКрАЗ» Інженерно-технічні працівники: – начальник відділу головного енергетика; – начальник служби електромереж та підстанцій; – заступник начальника електротехнічного цеху; – начальник котельного цеху; – заступник начальника котельного цеху; – начальник служби механіка-енергетика котельного цеху; – майстер виробничої дільниці; – заступник начальника сталеливарного цеху з підготовки виробництва; – начальник виробничо-диспетчерського бюро; – енергетик цеху; – механік цеху; – інженер-конструктор; – інженер-технолог; – провідний інженер-технолог ГТВ цеху інструментального виробництва; – провідний інженер бюро технагляду за будівлями та спорудами; – менеджер з реалізації автомобілів; – інженер з постачання; – начальник дільниці управління відвантажень; – провідний інженер з якості; – інженер-лаборант; – провідний інженер з комп'ютерних систем; – адміністратор систем; – начальник бюро підтримки користувачів; – інженер електрозв'язку; – головний редактор газети «АвтоКрАЗ»; – перекладач (англійська, французька); – водій автотранспортних засобів; Робітничі професії: – налагоджувальник автоматичних ліній і агрегатних верстатів; – слюсар з ремонту автомобілів; – зуборізальник; – верстатник широкого профілю; – маляр; – налагоджувальник деревообробного устаткування; – старший комірник; – тракторист; – електрогазозварник; – слюсар-ремонтник; – електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; – монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; – водій електро- та автовізка; – слюсар з механоскладальних робіт; – паяльщик; – згинальник труб; – комплектувальник виробів та інструменту; – слюсар-інструментальник; – токар; – тесляр; – транспортувальник; – різальник металу на ножицях і пресах; – налагоджувальник зварювального та газоплазморізального устаткування; – оператор проекційної апаратури та газорізальних машин; – штампувальник; – машиніст крану; – фрезерувальник; – мастильник; – налагоджувальник устаткування лакофарбових покриттів; – налагоджувальник холодно-штампувального устаткування; – налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з ПК; – електромонтер охоронно-пожежної сигналізації; – свердлувальник; – терміст; – формувальник з виплавлюваних моделей; – формувальник машинного формування; – стрижневик машинного формування; – гальванік; – чистильник металу, відливок виробів та деталей; – шихтувальник; – обрубувач; – слюсар з такелажу і вантажозахватних пристроїв; – водій автотранспортних засобів; – оброблювач поверхневих дефектів металу; – токар-напівавтоматник; – муляр; – асфальтобетонник; – робітник зеленого будівництва (можливо інвалід 3 групи); – заливальник металу (з/п від 10000 грн.); – ковшевий (з/п від 10000 грн.) Контактні особи: Олена Анатоліївна, т.+38(0536)76-64-69, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Тетяна Анатоліївна, т. +38(0536)76-64-69; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Управління соціального захисту населення інформує про соціальні норми споживання природного газу, які застосовуються для розрахунку розмірів житлових субсидій та пільгСоціальні норми, у межах яких надаються субсидії та пільги з оплати житлово-комунальних послуг, встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2017 №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування». З поточного року змінені соціальні нормативи споживання природного газу на опалення, приготування їжі та підігрів води, а саме: – у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 куб. метрів природного газу на 1 кв. метр опалювальної площі (в межах соціальної норми житла) на місяць в опалювальний період (коригуючий коефіцієнт для 1-2 поверхових будинків – 1,073, для будинків на 3 і більше поверхів – 0,783); – на газову плиту (приготування їжі) - 3,3 м3 на особу; – на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 м3 на особу; – на газову плиту і водонагрівач – 10,5 м3 на особу. Звертаємо увагу, що визначення соціальних норм споживання комунальних послуг належить до компетенції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Таким чином, оскільки нарахування плати за користування житлово-комунальними послугами здійснюється організаціями-надавачами відповідних послуг – то за роз’ясненнями щодо застосування соціальних норм слід звертатися до вказаних організацій. Виступ голови Омельницької ОТГ О.І. Шереметьєвої на регіональному форумі «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад» у ЧеркасахФорум пройшов 26 жовтня 2017 року у м. Черкаси, в актовій залі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Тут зібралися близько 200 представників місцевого самоврядування з різних областей України та експерти з питань регіонального розвитку. Основною метою форуму організатори визначили обмін досвідом щодо залучення ресурсів, необхідних для реалізації проектів розвитку ОТГ та підготовки проектних заявок. Почесними гостями заходу стали голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, голова Черкаської облради Олександр Вельбівець, керівник Регіонального хабу Програми «U-LEAD з Європою» для центральної України Владислав Синицький, директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько та народний депутат Максим Поляков. У своєму виступі на форумі Омельницький сільський голова О.І. Шереметьєва поділилася досвідом з розвитку комунального господарства у сільській громаді в рамках децентралізації. Фото можна переглянути за цим посиланням.
Омельницька об’єднана територіальна громада взяла участь у XI Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині!»25-26 жовтня 2017 року в Полтавському міському будинку культури відбулася XI Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!», організована управлінням інфраструктури та туризму Полтавської ОДА. Мета заходу – розвиток та популяризація рекреаційно-туристичного потенціалу Полтавської області, налагодження контактів між туристичними підприємствами області та органами влади. Делегація Омельницької ОТГ у складі начальника відділу культури, туризму та інформаційної роботи Литвиненко Т.С., в.о. директора КЗ «Омельницька сільська публічна бібліотека» Сохін І.Л., спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Довгань О.П. та Ясінської В.В., а також аматор Демидівського СК Володимир Луценко презентували на виставці туристичний потенціал нашої громади та взяли участь у міжрегіональному старт-апі «Перспективи розвитку зеленого туризму на Полтавщині». Голова Омельницької ОТГ О.І. Шереметьєва взяла участь у Першому форумі регіонального розвитку для об’єднаних громад Одеської, Миколаївської та Херсонської областей «Південна мрія»Форум проходив 19-20 жовтня в м. Одеса та зібрав представників самоврядування із Одеської, Херсонської, Миколаївської, Сумської і Полтавської областей. Учасники заходу мали змогу обговорити питання інформаційної підтримки регіонального розвитку, сучасної регіональної політики, а також обмінятися практичним досвідом реалізації як місцевих, так і регіональних проектів. На форумі виступили представники Програми «U-LEAD з Європою» – Юлія Грицку-Андрієш, менеджер південно-західного хабу та Юрій Третяк, керівник групи радників з впровадження регіональної політики в Україні, а також представники Миколаївської і Одеської ОДА. Виступили на форумі і представники Міжнародних програм – ключовий експерт бренч-офісу Спільної операційної програми ЄС «Румунія-Україна 2014-2020» Вікторія Тараненко та координатор проектної діяльності UNDP в Одеській області Анна Білявська. В рамках форуму Одеським Центром розвитку місцевого самоврядування було організовано ознайомчий візит представників Сумської та Полтавської областей до Великомихайлівської ОТГ. Фото можна переглянути за цим посиланням.
Представники Омельницької ОТГ взяли участь у Міжнародному економічному форумі
|
|
|
- Відкритий турнір ГО «ФСК "Псьол Плюс"» з пляжного волейболу серед змішаних пар
- На території Оржицького району виявлено вірус африканської чуми свиней
- Вітаємо ансамбль "Світанок" з 2 місцем у конкурсі "Чиста криниця"
- Омельницькі аматори взяли участь у фестивалі «Золоте колосся Полтавщини»
- Вітаємо переможців та призерів V відкритого турніру з пляжного волейболу "Кубок Псла 2017"