Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


Сімейний дует Кіраль отримав диплом ІІ ступеня на 24-му обласному огляді-конкурсі "Роде наш красний"


В смт. Шишаки, в районному будинку культури, пройшов 24-й обласний огляд-конкурс родинних та сімейних ансамблів «Роде наш красний», де Омельницьку громаду представляв сімейний дует Кіраль Світлани Юріївни та Кіраль Ірини Володимирівни із с. Запсілля. Судді гідно оцінили виступ дуету матері та доньки, тож вітаємо їх з дипломом ІІ ступеню!

Фото можна переглянути на цій сторінці.

Відеозйомка - Тетяна Литвиненко.

Шановні жителі громади!

Розпочато збір земельного податку!


З 1 травня 2022 року розпочато збір земельного податку. Сплатити збір можна через установи банку, поштовому відділенні або іншим зручним для Вас способом. Обов’язково зазначайте ПІБ та ідентифікаційний код платника!


Земельний податок з фізичних осіб:

Назва установи банку – ГУК у Полт.обл/тг с.Омельник/18010700

Код ЄДРПОУ отримувача – 37959255

МФО банку – 899998

Розрахунковий рахунок отримувача – UA 048999980334179813000016585


Прізвище, ім’я, по батькові та ідентифікаційний код платника – ВКАЗАТИ ОБОВ’ЯЗКОВО!

Повідомлення по сплаті земельного податку 2022 


Омельницька об’єднана територіальна громада ефективно співпрацює з організаціями Євросоюзу

Омельницька ОТГ від самого свого створення орієнтована на співпрацю з усіма, кому небайдужа доля нашої громади, небайдужі питання підвищення її економічного та культурного потенціалу, розвитку інфраструктури. Ми завжди відкриті до пропозицій та зауважень, готові знаходити найбільш оптимальні рішення, що принесуть користь усій громаді. Ми переконані, що лише спільна ініціативність та відповідальність дасть громаді змогу втілювати необхідні реформи та принесе у майбутньому вагомі результати.

За два з половиною роки існування у громаді реалізовано близько 50 інфраструктурних проектів, вагому частку фінансування яких надано організаціями, що представляють програми Євросоюзу з підтримки реформ в Україні. Наша громада співпрацювала і продовжує співпрацювати з такими проектами, як GIZ, DESPRO, ПРООН/ЄС. За минулі роки в Омельницькій ОТГ у співпраці з ними реалізовано:

- GIZ – проект створення Центру надання адміністративних послуг (також планується фінансування ремонту приміщення ЦНАП та купівля оргтехніки), заходи з підвищення медіаграмотності громади (в тому числі йде підготовка до випуску інформаційного бюлетня громади);

- DESPRO – будівництво водогону в селах Омельник, Запсілля, П’ятихатки;

- ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» – заміна вікон в Омельницькому ліцеї, вуличне освітлення в с. Роктне.

GIZ – абревіатура, утворена від Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit. GmbH підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини з 1993 року. З 2009 року GIZ має постійне бюро в Києві. GIZ діє в Україні за дорученням п`яти німецьких міністерств, Європейського Союзу, Департаменту міжнародного розвитку уряду Великої Британії (DFID), Міністерства закордонних справ та у справах співдружності Великої Британії (FCO), а також Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). Пріоритетними напрямами німецько-української співпраці є демократія, громадянське суспільство, державне управління, регіональний розвиток та децентралізація, енергетика, сталий економічний розвиток.

Крім того, GIZ допомагає українському уряду подолати кризову ситуацію на сході країни. За дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку (BMZ) GIZ підтримує, насамперед, громади, що прийняли внутрішньо переміщених осіб. Також продовжується співпраця з Міністерством охорони здоров’я України з метою запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу та підтримка всеукраїнської інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!»

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» (скорочено DESPRO) фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарську Агенцію Розвитку та Співробітництва(ШАРС/ADS) та впроваджується Швейцарським ресурсним та консультативним центром з питань розвитку (Skat). Діяльність цієї організації спрямована на покращення системи державного управління шляхом підвищення ролі місцевого самоуправління та передбачає розбудову ефективних механізмів надання якісних публічних послуг на рівні громади та посилення національного діалогу щодо реформ місцевого самоврядування і децентралізації.

Спільний проект ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) – це довготривала і комплексна ініціатива зі зміцнення потенціалу, спрямована на пропагування сталого місцевого розвитку в Україні.

Проект підтримує врядування за участі громад та ініціативи, впроваджувані громадами, щоб покращити умови проживання людей у сільській і міській місцевості по всій країні. МРГ приділяє особливу увагу відновленню соціальної та комунальної інфраструктури у пріоритетних сферах охорони здоров’я, екології, управління водними ресурсами, покращення управління житловим сектором, енергоефективності і місцевого економічного розвитку.

МРГ надалі сприятиме розвитку малих ферм і нефермерського бізнесу в сільській місцевості, підтримуватиме Уряд України у розробці політичних принципів у сфері децентралізації та ділитиметься інноваційними підходами та прогресивними практиками з врядування за участі громад і місцевого сталого розвитку.

Заходи, присвячені Дню Європи, тривають в Омельницькій громаді


Заходи до Дня Європи в Україні стартували в Омельницькій громаді на цьому тижні. Розпочалися вони урочистим мітингом, під час якого голова Омельницької ОТГ Шереметьєва О.І. наголосила, що наша держава є безумовно європейською і має продовжувати інтеграцію в сучасний європейський простір та оголосила про початок Декади Європи в громаді. Завершився мітинг урочистою церемонією підняття Державного прапора України та Прапора Європи і виконанням Державного гімна України.

В цей же день, 11 травня, у приміщенні Омельницької сільської ради відбувся круглий стіл на тему «Співпраця Омельницької ОТГ з організаціями Євросоюзу», де було розглянуто підсумки співпраці з такими організаціями, як GIZ, DESPRO, ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та намічено нові проекти, які громада може реалізовувати у співпраці з європейцями.

Завершальним заходом цього дня був легкоатлетичний пробіг під гаслом «Рухаємось в Європу», у якому прийняли участь спортивний актив, молодь та жителі громади.

Фотоматеріали можна переглянути тут.

В Омельницькій громаді пройшли урочистості, присвячені Дню пам’яті та примирення і 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Багатолюдні мітинги та святкові концерти 8 і 9 травня пройшли в селах Демидівка, Запсілля, Омельник, Рокитне, Щербаки. По закінченню урочистостей на ветеранів та учасників бойових дій чекав обід. Також в селах громади пройшла акція «Привітай ветерана», в рамках якої ветеранів і дітей війни поздоровляли квітами, подарунками та продуктовими наборами.

Виконавчий комітет Омельницької сільської ради висловлює подяку за відмінну організацію святкових заходів працівникам сектору культури та туризму, відділу освіти, молоді та спорту, старостам сіл. Окрему подяку від імені всієї громади виконавчий комітет висловлює учасникам народних самодіяльних колективів та молоді громади, що взяли участь у святкових концертах.

Хочеться відзначити активну участь у святкових заходах учнівської молоді і навіть дошкільнят, що свідчить про високий рівень патріотичного виховання молоді у нашій громаді.

Свято вдалося, з Перемогою!

Фотоматеріали можна переглянути тут.

Щорічна акція «Привітай ветерана вдома»


У селах Омельницької громади до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшла чергова акція «Привітай ветерана вдома». Вітання з Днем Перемоги, подарунки та квіти від імені громади було вручено тим ветеранам та дітям війни, яким через стан здоров'я важко пересуватися, і вони не мають змоги бути присутніми на урочистостях. Відвідали представники громади і наших односельців, що перебувають в Центрі ПМСД Пришибської сільської ради.

Фотоматеріали щодо акції можна переглянути тут.


Легкоатлетичний пробіг, приурочений до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


8 травня в Омельницькій сільській раді пройшов легкоатлетичний пробіг, приурочений до 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Близько двох десятків жителів с. Омельник та учнів Омельницького ліцею взяли участь у цьому заході, організаторами якого виступили відділ освіти, молоді та спорту Омельницької громади і ФСК «Псьол Плюс».



Учасники пробігли від пам’ятника загиблим воїнам у с. Омельник до пам’ятника загиблим воїнам у с. Запсілля. Пам’ять воїнів-визволителів вшанували покладанням вінків.



Збірна команда Омельницької громади зайняла 3 місце у відкритій спартакіаді Дмитрівської сільської ради серед сільських, селищних рад та ОТГ Кременчуцького і Козельщанського районів, присвяченій Дню Перемоги


8 травня у с. Дмитрівка Кременчуцького району відбулася відкрита спартакіада, присвячена Дню Перемоги, організатором якої є Комунальний заклад Дмитрівської сільської ради «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання проводилися у 8 видах спорту:

- волейбол або міні-футбол;
- гирьовий спорт;
- настільний теніс;
- перетягування канату;
- шашки;
- шахи;
- більярд.



Представники Омельницької громади достойно виступили на цих змаганнях, зайнявши 3 загальнокомандне місце. По окремих видах спорту наші спортсмени зайняли такі місця:

- волейбол 1 місце (Зеленська Ірина, Носенко Вячеслав, Пилипенко Ігор, Погребняк Олена, Сливка Анна, Сохін Олександр, Сохін Олексій);
- настільний теніс 1 місце (Бакін Євген, Сохін Наталія);
- перетягування канату 2 місце (Бабко Олександр, Бакін Євген, Кійко Віталій, Мамон Володимир, Плетньов Сергій, Сохін Олександр);
- гирьовий спорт 3 місце (Кійко Віталій);
- шашки 3 місце (Луценко Володимир, Сохін Віктор).

Очолював команду головний тренер, голова правління ФСК "Псьол-Плюс" Сохін Л.Б.

Більше фото можна переглянути на цій сторінці.






В Омельницькому ліцеї вшанували День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Захід «Діти за мир на землі», присвячений Дню Перемоги, пройшов 5 травня в Омельницькому ліцеї.






В с. Омельник пройшов районний захід, присвячений Дню пам’яті та примирення і 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


5 травня Кременчуцький район відзначив День пам’яті та примирення, а також 72 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Головними гостями свята були ветерани та діти війни – ті, хто пам’ятає ці страшні роки.

Також на урочистостях були присутні голова Кременчуцької райдержадміністрації Безкоровайний А.А., заступник голови Кременчуцької райрди Скляревський Е.І., голова Омельницької громади Шереметьєва О.І., помічник-консультант народного депутата Жеваго К.В. Жакун У.Я., голова районної ради ветеранів Щербуха О.В., учнівська молодь, представники громадськості. Колективи художньої самодіяльності районних закладів культури організували святковий концерт.

Більше фото можна переглянути на цій сторінці.

Спомин-реквієм «Тривожні дзвони Чорнобиля»


У середу, 26 квітня, в день 31 роковин Чорнобильської трагедії, клуб за інтересами «Надвечір’я» Омельницького КСК «Дивограй» провів спомин-реквієм «Тривожні дзвони Чорнобиля». На захід було запрошено ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають на території Омельницької громади. З 36 героїв-чорнобильців, що проживають в нашій громаді, на зустрічі були присутні 16 чоловік.


Організацією заходу займалася ініціативна група у складі Задорожного Василя Івановича, Крамаренко Таїсії Борисівни, Литвиненка Сергія Михайловича і працівників сектору культури та туризму Омельницької територіальної громади Литвиненко Тетяни Сергіївни і Тріски Анастасії Олександрівни.

Від імені громади глибоку вдячність та шану чорнобильцям висловили голова ОТГ Шереметьєва Олександра Іванівна, голова первинної ветеранської організації при Омельницькій сільській раді Мельник Людмила Анатоліївна та депутат Омельницької сільської ради Литвиненко Сергій Михайлович.

Було показано документальні фільми про Чорнобильську аварію та презентацію про наших земляків-ліквідаторів. Звучали спогади про ті страшні дні, про тих, кого вже немає з нами. Пам’ять жертв Чорнобиля вшанували хвилиною мовчання.

Піснями присутніх зворушували учасники самодіяльних колективів з Омельника та Запсілля – Карпенко Людмила, Романенко Тетяна, Ясінська Вікторія.

Учні молодших класів відвідали Полтавський академічний обласний театр ляльок


За ініціативою Омельницького сільського голови О.І. Шереметьєвої відділ освіти громади організував поїздку учнів 1-4 класів Рокитненської ЗОШ та Омельницького ліцею до Полтавського академічного обласного театру ляльок, на виставу за народною казкою «Лисиця та ведмідь».


Після вистави на школярів чекала екскурсія, під час якої діти дізналися, як працюють артисти театру, які бувають ляльки, побували в майстерні з виготовлення ляльок та костюмів.

Більше фото можна переглянути на цій сторінці.

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги Коваленко Раїси Олександрівни

Проведено шістнадцяту сесію Омельницької сільської ради сьомого скликання


20 квітня 2017 року відбулася шістнадцята сесія Омельницької сільської ради сьомого скликання. Депутати розглянули 55 питань, внесених до порядку денного.

Детальніше про прийняті рішення можете дізнатися тут. Із затвердженими на 2018 рік ставками земельного податку, податку на нерухоме майно, єдиного та транспортного податків на території Омельницької об’єднаної територіальної громади можна ознайомитись на цій сторінці.


ОМЕЛЬНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ



39713, с. Омельник, Кременчуцького району, Полтавської області, Тел. (0536) 73-89-31


Голові Полтавської обласної

державної адміністрації

В.А. Головку


Копія: Голові Полтавської обласної ради

О.Ю. Біленькому

Директору ПАТ «Кременчукгаз»

Б.В. Оксененку

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Про порушення ПАТ «Кременчукгаз» Методики приведення об’єму природного газу до стандартних умов за показами побутових лічильників у разі відсутності приладів для вимірювання температури та тиску газу


Згідно з Наказом Міністерства палива та енергетики України від 26.02.2004 року № 116, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.03.2004 р. за № 346/8945 було затверджено Методику приведення об’єму природного газу до стандартних умов за показами побутових лічильників у разі відсутності приладів для вимірювання температури та тиску газу, дія якої поширюється на споживачів газу – юридичних осіб та громадян – підприємців без статусу юридичної особи, які у своїй господарській діяльності використовують лічильник для визначення об’єму спожитого газу.

З лютого 2017 року ПАТ «Кременчукгаз», направляючи мешканцям нашої громади квитанції на оплату за об’єм спожитого газу, застосовує коефіцієнт корегування показів лічильника в розмірі 1,05 або 1,03, посилаючись на вищеназваний Наказ, хоча згідно з ним газопостачальна організація до фізичних осіб – не підприємців не може його застосовувати. Тобто людей вводять в оману.

Наші виборці звернулися до нас з запитанням – чому ПАТ «Кременчукгаз» згідно з пунктом 5.1.7, як газопостачальна організація з мешканцями (якщо вона рахує їх всіх фізичними особами – підприємцями), тобто споживачами газу, не провела обстеження на місці розташування лічильника, не склали двохсторонній акт про фактичне розміщення лічильника з внесенням до нього номера додатка, який буде використовуватись під час розрахунків об’єму спожитого газу. Згідно з підпунктом 3) пункту 30 та підпунктом 4) пункту 31 Типового договору про надання послуг населенню з газопостачання, затвердженим Постановою КМУ від 5.07.2006 року № 938, виконавець несе відповідальність за ненадання, несвоєчасне надання або надання споживачеві недостовірної інформації – а мешканці нашої громади не були попередженні ні в усній, ні в письмовій формі про введення коефіцієнта корегування за спожитий газ, в черговий раз людей ввели в оману. До типового договору газопостачальна організація не розробила і не уклала з споживачами послуги по газопостачанню додаткової угоди, де б вказала зміни механізму оплати за об’єм спожитого газу. Такими неправомірними та не виваженими діями ПАТ «Кременчукгаз» створило соціальну напругу у соціумі.

На підставі вищевикладеного, керуючись ч. 2 ст. 19 Конституції України, ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 2, 11 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», як представники інтересів територіальної громади, виборців наших округів вимагаємо:

- дати доручення відповідним територіальним службам Полтавської області, до компетенції яких входить вирішення питання, піднятого нами у депутатському запиті;

- дати правову оцінку діям посадових осіб ПАТ «Кременчукгаз», які дозволили собі порушити Постанову Кабінету Міністрів України від 5.07.2006 року № 938 та Наказ Міністерства палива та енергетики України від 26.02.2004 року № 116, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.03.2004 р. за № 346/8945, яким нанесли втрати іміджу влади перед народом України.

Про результати розгляду депутатського запиту, прийняті рішення проінформуйте депутатів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області в установлений законом строк (за адресою: 39713, вул. Центральна, буд. 66, с. Омельник, Кременчуцького району, Полтавської області).


20 квітня 2017 року.

Депутати Омельницької сільської ради:


Буглак Максим Дмитрович

Гмиря Юлія Анатоліївна

Гнєдаш Інна Володимирівна

Григоров Віталій Петрович

Жежела Олена Григорівна

Зивар Марія Іванівна

Карпенко Леонід Андрійович

Карпенко Людмила Вікторівна

Клименко Сергій Іванович

Кугій Ганна Василівна

Литвиненко Сергій Михайлович

Мошик Світлана Олексіївна

Панфілова Світлана Станіславівна

Підгорний Микола Андрійович

Прядко Ігор Олександрович

Рак Наталія Валентинівна

Самойленко Світлана Василівна

Сєров Володимир Вікторович

Татарко Наталія Миколаївна

Худенко Світлана Миколаївна

Чорнуха Ганна Іванівна

Яроменок Ольга Павлівна