Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


Відбулося чергове засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області за участі регіонального координатору в Полтавській області Проекту ПРОМІС Ірини Дудки 9 листопада в залі художньо-портретної галереї імені В. І. Вернадського. 


З нагоди професійного свята 9 листопада 2018 р. привітали працівників закладів культури, бібліотечних закладів та аматорів народного мистецтва Омельницький сільський голова Олександра Шереметьєва, відділ культури, туризму та інформаційної роботи. Заохочувальним подарунком стала поїздка до Міського палацу культури м. Кременчук на святковий концерт з нагоди Дня працівників культури.


Вітаємо з професійним святом працівників культури та аматорів народного мистецтва!


Щиро вдячні працівникам культури, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів та солістам за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки!

Бажаємо вам тепла у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай збудуться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

                                                                                                                                   З повагою виконком Омельницької сільської ради


У Полтавській облдержадміністрації 5 листопада збиралися представники об'єднаних територіальних громад, районних адміністрацій разом з перевізниками області для обговорення проблем перевезення пасажирів пільгових категорій громадян. У заході від Омельницької об'єднаної громади взяла участь перший заступник сільського голови Світлана Неіленко.

5-6 листопада голова Омельницької сільської ради Олександра Шереметьєва взяла участь в конференції програми DOBRE "Стратегічний розвиток та інвестиції". Захід був організований програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно з партнером програми Українським кризовим медіа-центром.
Конференція зібрала понад 350 учасників, серед яких представники 75 громад-партнерів програми, представники бізнесу та інвестиційних фондів, виконавці проектів міжнародної технічної допомоги, центральних та регіональних органів влади.

http://ucmc.org.ua/…/investuyemo-v-gromadi-programa-usaid…/…


31 жовтня 2018 року дружина Президента України завітала в Омельницьку об'єднану громаду, а саме в с. Демидівка з метою відкриття Інклюзивно-ресурсного центру "Надія". Таким чином, Полтавська область долучилася до Національного проекту Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації". 
Під час зустрічі, яка відбулася, Марина ПОРОШЕНКО та Валерій ГОЛОВКО, голова Полтавської ОДА, підписали Меморандум про співпрацю з Національним проектом. 
Валерію Головку Марина Порошенко передала проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати.


Наталя ПИРОГ, директор комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр "Надія", розповіла Марині Порошенко про історію створення центру та вже існуючі плани на майбутнє. Голова Омельницької сільської ради Олександра ШЕРЕМЕТЬЄВА подякувала активним та мудрим керівникам Інклюзивно-ресурсного центру за їх роботу по створенню центру та сказала, що на даному етапі розвитку центру зупинятися не збирається. Дружина Президента відмітила, що в роботу над створенням затишного центру дійсно люди вклали душу.

На заході були присутні поважні гості: Олена ХАРЧЕНКО – директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Олег ПРУГЛО – заступник голови Полтавської ОДА, Андрій ДРОФА – голова Кременчуцької районної ради, Олександр ТЮТЮННИК – в. о. голови Кременчуцької районної державної адміністрації.

Щоб переглянути всі фото з заходу, переходьте за посиланням: https://www.facebook.com

адміністрації.


Ми щиро дякуємо науковцям, які надали професійну допомогу нашим дітям в питанні вибору професії!

В художній портретній галереї імені В. І. Вернадського, що знаходиться в будівлі Омельницького культурно-спортивного комплексу «Дивограй» був проведений захід для школярів Омельницької об’єднаної громади. Учні старших класів Омельницького опорного закладу та Рокитненського НВК зібралися разом з метою отримання цінної інформації та порад фахівців щодо вибору майбутньої професії. Експертів з неабияким професійним, науковим та життєвим досвідом, шановних гостей представила господиня нашої громади – Омельницький сільський голова Олександра Іванівна ШЕРЕМЕТЬЄВА:

Олександр Олександрович ІГНАТЕНКО – дослідник наукового спадку В. І. Вернадського, старший науковий співробітник Кременчуцького краєзнавчого музею, людина-ініціатор відкриття портретної галереї;

Микола Іванович ПІДДЯЧНИЙ – головний науковий співробітник відділу профільного навчання, доктор педагогічних наук, професор Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, член-кореспондент МсАО імені Я. А. Коменського;

Анатолій Петрович САМОДРИН – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля.

Щоб переглянути фотозвіт заходу, переходьте за посиланням: https://www.facebook.com/omelnikotg

За підсумками Бюджету участі Полтавської області, серед 60 проектів-переможців наші 2 проекти. Перший проект, який підготував та подав учень опорного закладу «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів» Олександр Бабич під назвою «Дитяча ініціатива озеленення та благоустрою парку імені В. І. Вернадського». Другий проект, підготовлений та поданий Юлією Ядоманко під назвою «Встановлення мотузкового парку в парковій зоні села Рокитне Омельницької ОТГ». Не увійшов до 60 проектів-переможців наш третій проект, який підготувала Михайлова Тетяна Григорівна щодо реконструкції стадіону в с. Омельник. Щиро дякуємо всім жителям нашої громади, які підтримали та проголосували за наші проекти! Завдяки цій підтримці нам вдалося залучити на реалізацію проектів 200 000 гривень з обласного бюджету. Ці проекти реалізовуватимуться протягом 2019 року.

Вдячні всім, хто бере активну участь у громадському житті громади! Давайте наступного року ще активніше голосувати, щоб використовувати можливості на повну для покращення якості життя у громаді!

В приміщенні Омельницького культурно-спортивного комплексу "Дивограй" 31 жовтня проходив Фест дитячої творчості "Фарби дитячих душ" одночасно з візитом дружини Президента до Омельницької ОТГ.


Фестиваль дитячої творчості був представлений "Дитячим потягом майбутнього" у вигляді 9 вагончиків:
1) музичний вагончик "Солов'ята", керівник - Гончар Олена Дмитрівна;
2) поетичний вагончик "Слівце-дивце", керівник - Сивокінь Володимир Васильович;
3) художній вагончик "Олівець-малювець", керівник - Щербина Ірина Олександрівна;
4) інтелектуальний вагончик "Мудрогелики" керівник - Дейбух Денис Григорович;
5) хореографічний вагончик "Гравітація", керівник - Марченко Олена Петрівна;
6) вагончик декоративно-прикладного мистецтва "Чарівна намистинка", керівник - Ясінська Вікторія Вікторівна;
7) вагончик патріотичного виховання "Свароже коло", керівник - Гмиря Юлія Анатоліївна;
8) Вагончик лялькового театру "Золотий ключик", керівник - Дмитренко Надія Миколаївна;
9) природничий вагончик "Лунарія", керівник - Плескач Юлія Анатоліївна.

В творчому потягу брали участь діти: учні опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів", Рокитненського НВК, а також гості - діти з Недогарківської громади, Новознам'янської громади, Потоківської сільської ради та Кам'янопотоківської сільської ради.

Допомагали скоординувати представлення вагончиків команда казкових героїв: на чолі з господинею свята Мері Поппінс (Світлана Анатоліївна Неіленко - перший заступник Омельницького сільського голови) працювали чарівна Ромашка (Катерина Рак - учениця 4 класу Рокитненського НВК) та яскравий Барвінок (Тимур Михайлов - учень 4 класу опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів").


В ході свята працював молодіжний Хаб за участі активної учнівської молоді Омельницької ОТГ, темою обговорення якого були питання визначення шляхів популяризації та розвитку громади серед молоді, залучення молоді до участі в житті громади та привабливості життя у громаді для молоді.

Чудовий настрій заходу створювали артисти Омельницького КСК "Дивограй" та Рокитненського СБК: Анатолій Коваль, Вікторія Ясінська, вокальний колектив "Динаміка", Вікторія Коровко, Анастасія Карпенко, Роман Куюжуклу, Тетяна Романенко.

Переглянути всі фото зі свята можна за активним посиланням на сторінку громади у Фейсбук: www.facebook.com/omelnikotg


Відео запис концерту можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com

Напередодні Дня соціального працівника, 2 листопада 2018 р., в стінах Омельницького опорного закладу пройшло невелике, але таке душевне свято з нагоди привітання працівників соціальної сфери нашої громади. 
Від імені голови Омельницької сільської ради та від свого імені працівників привітала перший заступник сільського голови Світлана НЕІЛЕНКО. До слів привітання та вдячності за таку важливу й нелегку роботу долучилася заступник Омельницького сільського голови Олена ЛАГАЙ. Привітали своїх працівників й начальник відділу охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення виконкому Омельницької сільської ради Наталя МЕЛЬНИК, а також директор Центру соціальних послуг Людмила МЕЛЬНИК.

Артисти Омельницького культурно-спортивного комплексу "Дивограй" подарували незабутні емоції та порадували соціальних працівників своїм вокалом: Вікторія Ясінська, Ольга Довгань, Вікторія Коровко. Гуморист Демидівського сільського клубу вразив, як завжди, чудовим гумором.

Фотозвіт з заходу можна переглянути за посиланням на офіційній сторінці громади у Фейсбук: https://www.facebook.com/omelnikotg


За проектом посольства США в Україні спільно зі студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ сумісно проводяться тренінги з запобігання булінгу, організовуються цікаві акції. Проект Посольства США в Україні – унікальний. Він об’єднав дві окремі програми: «Молодь проти насильства», яку реалізовують студенти-волонтери ПолтНТУ та Полтавського коледжу нафти й газу в школах Полтави та програму коледжу Санта Фе «Впровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство».

В гостях Омельницької ОТГ 1 листопада вони відвідали Інклюзивно-ресурсний центр "Надія" у с. Демидівка та були вражені центром та тією роботою, яку проробили керівництво та працівники закладу.

Потім вони завітали у Омельницький КСК "Дивограй", де плідно попрацювали сумісно з молодіжним Хабом за участі учнів та представників шкіл Омельницької громади. Обговорювали тему інклюзивної освіти та волонтерства, ставили запитання представникам США, а ті - ділилися своїм безцінним досвідом та давали цінні поради щодо реалізації проекту інклюзивної освіти. Найбільш вражаючим було ствердждення: "Інклюзивна осівіта - це фундамент соціальної справедливості". Відчувається, що для них це не просто вислів, це їх сенс та спосіб життя. Сучасне суспільство має прагнути до виховання, вирощування в людях цього розуміння.

Фото з заходу можна переглянути за посиланням: www.facebook.com


Костенко Пелагея Марківна - спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради 30 жовтня 2018 року брала участь у практикумі із застосування законодавства в Полтавському РВ АМУ на тему: «Новації законодавства у сфері освіти. Особливості надання освітніх послуг в умовах реформування», що проходив в м. Пирятин.


За сприяння Міністерства освіти і науки України у Києві 26 жовтня 2018 р. відбувся форум "Ефективне управління освітою на місцевому рівні. Регіональні групи: наступні кроки та розвиток мережі". Захід проведено Програмою "U-LEAD з Європою" у партнерстві зі шведсько-українським проектом "Підтримка децентралізації в Україні" та Польським Фондом міжнародної солідарності.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Вікторія Василівна Надуда, директор опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Ольга Павлівна Яроменок та директор Рокитненського НВК Дмитро Едуардович Боярський взяли участь у форумі у складі делегації з Полтавщини.


Під час форуму подискутували з польськими експертами щодо шляхів впровадження ефективного управління освітою в об'єднаних територіальних громадах, а також спланували наданння подальшої консультативної допомоги з питань розвитку освіти громадам на обласному рівні. Учасників форуму привітала керівниця групи секторальної децентралізації Програми «U-LEAD з Європою» Аня Фішер, заступник посла Республіки Польща в Україні Michał Giergoń, консультант Шведсько-Українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" Єва Калніна. 
На форум була також запрошена команда радників з питань муніципальних послуг регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування.
Учасники форум мали можливість взяти участь у панельній дискусії «Новий стиль управління в освіті: партнерство та співпраця» (модератор: Айдер Сеїтосманов), пройти навчання з навичок ефективної презентації, тренерської майстерності, спільно із польськими експертами – щодо залучення коштів та участі у проектах. Учасники форуму мали можливість попрацювати в групах з планування діяльності "Наступні кроки в діяльності регіональних груп" та висловти своє бачення розвитку освіти через 5 років та в 2019 році.
У заключній частині форуму відбулася дискусія за участю заступника міністра освіти та науки України Павла Хобзея.


Дебати "Навіщо громадам об’єднуватись?" успішно відбулись 23 жовтня 2018 р. в м. Полтава.

Захід відбувся за сприяння Проекту DESPROМінрегіон та Полтавської облдержадміністрації, зокрема Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА.


Цей захід пройшов з метою створення простору для обміну думками та досвідом, розвінчання сумнівів щодо процесу об’єднання громад.

Одним з представників сторони «ЗА» став голова Омельницька об'єднана територіальна громада Олександра Шереметьєва.

Для тих, хто не зміг потрапити за захід, але цікавиться темою об’єднання, пропонуємо переглянути онлайн-трансляція дебатів https://youtu.be/1VBwcmEZvE0


В приміщенні Музею історії Полтавської битви державного історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви" в м. Полтава 23 жовтня 2018 р. було проведене розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму Полтавської обладержадміністрації. Вступним словом учасників засідання привітала всіх директор Департамент культури і туризму Полтавської ОДА - Вождаєнко В. В. Омельницька сільська рада була представлена начальником відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконкому Омельницької сільської ради Литвиненко Т. С.


Більше статтей...