Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Шановні прикордонники! Дорогі ветерани! Щиро та сердечно вітаю всіх з Днем прикордонника!

Це свято справжніх захисників України, які вдень і вночі забезпечують надійний спокій всієї держави на кордоні. Перед вами щоденно стоять завдання гарантувати високий рівень національної безпеки не лише в умовах гібридної війни російської федерації, а й терористичних загроз, транскордонної злочинності, міграційних процесів.
Ви – взірець професіоналізму у відстоюванні суверенітету та незалежності нашої країни. Вже не один рік розв’язаної росією війни чітко показують надзвичайну важливість надійної охорони державного кордону, і саме прикордонникам випало першими відчути підступність ворога. Проте ви вистояли 2014 й вистоюєте зараз, адже набуваючи досвіду ви стали сильнішими. Але ціна тому - людські життя.
Низько вклоняюся в пам'ять про загиблих, з якими ви пліч-о-пліч боронили Україну. Ніколи не забудемо наших Героїв, які віддали за Україну найдорожче….ЖИТТЯ…..Я вдячний кожному з вас, хто присвятив своє життя охороні кордонів, хто з честю та гідністю виконує почесну справу служіння Батьківщині.
У день професійного свята бажаю вам і вашим родинам миру, сімейного затишку, міцного здоров‘я і нових звершень на благо нашої держави.Слава Україні!Слава її прикордонникам!!!
Зі святом!

З повагою, сільський голова Андрій ПИРОГ