Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Головна


Обласний конкурс "Моя громада - на світлині"

Пропонуємо всім бажаючим (віком від 18 років) взяти участь у проведенні Конкурсу, організованого Асоціацією "Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування". Для цього ОБОВ'ЯЗКОВО ознайомтеся з Положенням конкурсу, що додається.


Омельницька громада долучилася до творчого конкурсу від Асоціації ОТГ "Безпечна громада", за умовами якого в конкурсі приймали участь малюнки або інші графічні зображення. Маємо нагоду представити до вашої уваги малюнки, що брали участь у конкурсі від Омельницької громади.


Весь альбом з малюнками учасників можна переглянути, натиснувши на посилання: www.facebook.com

Омельницька громада долучилася до творчого конкурсу від Асоціації ОТГ "Безпечна громада", за умовами якого в конкурсі приймали участь малюнки або інші графічні зображення. Маємо нагоду представити до вашої уваги малюнки, що брали участь у конкурсі від Омельницької громади.

Захід відбувся 19 жовтня 2018 р. в Рокитненському сільському будинку культури. Це свято було присвячене громадській організації «Футбольно-спортивний клуб «МЕГАСПОРТ» (с. П'ятихатки Омельницької об'єднаної територіальної громади) та їх перемозі – здобуття звання БРОНЗОВОГО ПРИЗЕРУ чемпіонату Кременчуцького району з міні-футболу 2018 року. 
Привітати з перемогою ФСК "МЕГАСПОРТ" завітала голова Омельницької сільської ради ШЕРЕМЕТЬЄВА Олександра Іванівна, також слова привітання та вдячності звучали з уст заступника сільського голови ЛАГАЙ Олени Вікторівни.
Солісти Омельницького культурно-спортивного комплексу "Дивограй", артисти Рокитненського сільського будинку культури, гуморист Демидівського сільського клубу дарували чудовий настрій та принесли щиру радість учасникам - спортсменам, футболістам Футбольно-спортивному клубу "МЕГАСПОРТ".

Відео-запис вітального концерту доступний за наступним посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=j61sk47qCBo&t=564s

Фото з заходу можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com

20 жовтня 2018 року в рамках кластеру зеленого туризму Кременчуцького краю «П'ять перлин Дніпра» на садибі Надії Михайлової «Country House» в селі Чечелеве відбувся «Гарбузовий фест». Захід спрямований на розвиток сільського зеленого туризму, зокрема на формат "відпочинок вдома", на відрождення традицій спільного гуляння, на популяризацію Полтавщини, як сприятливого туристичного регіону, центру народної гастрономії, органічної їжі та гарбузових витівок. З метою перейняття досвіду з розвитку туризму представники Омельницької ОТГ: голова громади – Олександра Шереметьєва; начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи – Тетяна Литвиненко; завідувач сектору по туризму Омельницького культурно-спортивного комплексу "Дивограй" – Яна Новожилова; спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту – Вікторія Ясінська відвідали фест.
В програмі:
- поєднання автентики та сучасності;
- квест-конкурс між командами по приготуванню традиційної гарбузової каші;
- конкурс по створенню образу "Краще опудало городнє";
- ігри та розваги для діток та дорослих;
- транспортна екскурсія на тракторі ;
- світлове шоу гарбузових ліхтарів;
- репортажна та ,за бажанням, персональна фотосесія;
- страви "з пилу,з жару",які готувались на відкритому вогні;
- продаж домашнього вина, бринзи, приправ з Бессарабії;
- продаж сувенірів;
- декоровані фотозони.

У приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя вчора в м. Полтава, 10 жовтня, проходив форум «Діалогова платформа: Полтавщина інвестиційна». На цьому форумі поділилися досвідом із залучення інвестицій та реалізації проектів і керівники нашої громади - це Омельницький сільський голова Олександра ШЕРЕМЕТЬЄВА та перший заступник сільського голови Світлана Неіленко.


Інна Гнєдаш, секретар Омельницької сільської ради, відвідала з навчальною поїздкою Республіку Польщу в рамках проекту «Повноваження та послуги соціального захисту в ОТГ». Це здійснилося за підтримки Асоціації ОТГ та Фонду Міжнародної Солідарності, завдяки яким існує даний проект. Фонд, до речі, патронується Президентом Республіки Польща та підлягає нагляду з боку Міністерства закордонних справ Польщі. Учасники проекту ознайомилися з бюджетним плануванням у сфері соціальної допомоги, зустрілися з експертом спільної комісії Уряду та місцевого самоврядування Мареком Вуйчиком.


День учителя — професійне свято працівників освіти України, відзначили в Омельницькій ОТГ 5 жовтня 2018 року. В затишній залі опорного закладу «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів» найщиріші вітання до педагогів лунали з уст Омельницького сільського голови Олександри Шереметьєвої, начальника відділу освіти, молоді та спорту Вікторії Надуди та голови профспілкового комітету Наталії Лимаренко. Святковий концерт, подарований аматорами Омельницької ОТГ та працівниками відділу освіти, молоді та спорту не залишив нікого байдужим. До педагогів нашої громади також звернувся у письмовому вітанні народний депутат України Костянтин Жеваго. 
Здоров′я, добра, щастя та наснаги, шановні працівники освіти!

Щоб переглянути фото з свята, переходдьте за активним посиланням: www.facebook.com

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС.
Протягом 2018 - 2019 років буде реалізовано 48 безкоштовних навчальних заходів по всій території України для представників органів місцевого самоврядування.

Теми, на які будуть проводитися зазначені фахові майстерні, сформовані на основі опитування спільноти Асоціації, а саме:

- Реформа місцевого самоврядування та формування активної територіальної організації влади в Україні;

- Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості;

- Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування;

- Бачення розвитку освіти у контексті формування системи влади;

- Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів.

Нагадаємо, що навчання впроваджується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


18 вересня в Омельницьку об‘єднану громаду завітала завідувач сектору «Регіональний тренінговий центр» науково-методичного відділу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського СПІВАК Валентина Іванівна. Гість з ознайомчою метою відвідала бібліотеки громади, та була приємно вражена увагою, яка приділяється значенню бібліотек у громаді.


В рамках туристичного кластеру "П'ять перлин Дніпра" представники Омельницької ОТГ - учасника кластеру, а саме заступник сільського голови Олена Лагай та завідувач сектору туризму Омельницького КСК "Дивограй" Яна Новожилова були на презентації нового туристичного маршруту.


13 вересня 2018 року відбулась презентація туристичного маршруту по території Піщанської та Недогарківської об’єднаних територіальних громад в рамках дії кластеру зеленого туризму «П’ять перлин Дніпра».

Розпочали маршрут з екзотичної страусиної ферми, що знаходиться в с. Піщане.

В селі Кривуші завітали до садиби родини бджолярів Гречаних. Ця родина – приклад того, як із покоління в покоління передається сімейна справа. Голова в сім’ї – Микола Михайлович – бджоляр у третьому поколінні. Медове господарство Гречаних цікаве тим, що крім збору меду, вони облаштували передвижний будинок з вуликів, так звана «Апі-терапія». Навіть 15 хвилин перебування в такому будиночку сприяє поліпшенню настрою, знімає втому, підсилює імунітет.

На історичній території садів і земель відомого садівника 19 століття Карла Бера знаходиться готельно-розважальний комплекс «ВК». Тут можна відпочити від щоденних справ і змінити міський ритм на приємне спілкування з природою; зустріти вранішню зорю прогулянкою на конях, день присвятити рибалці чи охоті, ввечері пограти в більярд і насолодитись стравами ресторанної кухні. Далі екскурсія продовжилась Недогарківською об'єднаною територіальною громадою, відвідали музей при Максимівському НВК, пропливли берегами Кременчуцького водосховища та насолодились його краєвидами.

Більше фото туристичного маршруту можнапереглянути за посиланням: www.facebook.com/omelnikotg


Журналісти телеканалу "Лтава", автори програми "Своя земля" побували в Омельницькій ОТГ. Що вони знайшли тут цікавого, швидше дивіться у відео-записі програми: www.facebook.com


З метою всебічного розвитку та для заохочення обдарованих та активних школярів Омельницької ОТГ 7 учнів Рокитненського НВК та 15 учнів опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" з ознайомчо-науковою поїздкою відвідали Національну академію наук України в м. Київ, а саме факультет мінерології. Поїздка відбулася за сприяння сільського голови Шереметьєвої О. І. та виконавчого комітету Омельницької сільської ради 28 вересня 2018 р.

Переглянути всі фото з поїздки можна, натиснувши на посилання: www.facebook.com/omelnikotg


28-30 вересня 2018 р. в селах Омельник, Демидівка, Запсілля та Рокитне Омельницької об’єднаної громади відзначали 75-ту річницю з Дня визволення Кременчуччини від німецько-фашистських загарбників.

27 вересня в Омельницькій ОТГ традиційно провели акцію "Привітай ветерана на дому". Докладніше - читайте на офіційній сторінці у Фейсбук www.facebook.com/omelnikotg

28 вересня відсвяткували День села Запсілля, якому, до речі, виповнилося цього річ 290 років. На офіційній сторінці громади у Фейсбук можна переглянути фото зі свята, підготовленого Запсільським сільським клубом, для цього натисніть на посилання: www.facebook.com/omelnikotg

29 вересня День села святкували у трьох селах: Омельник, Демидівка та Рокитне.

В Омельнику цей день відзначили урочистим мітингом (фотозвіт за посиланням) та великою святково-розважальною програмою (фото святкування за посиланням), які підготував Омельницький культурно-спортивний комплекс «Дивограй». 

В селі Демидівка пройшов святковий концерт, підготовлений Демидівським сільським клубом,  фотозвіт якого можна також побачити, скориставшись посиланням на офіційну сторінку громади у Фейсбук: www.facebook.com/omelnikotg

Рокитненський сільський будинок культури підхотував аж дві святкові програми: одна 29 вересня в с. Рокитне, а друга - 30 вересня в с. Щербаки.


Під такою назвою пройшла година спілкування в комунальному закладі "Омельницька публічна сільська бібліотека" з учнями 3 класу опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів", присвячена Всеукраїнському Дню бібліотек 30 вересня. Діти з захопленням слухали розповідь від Олешко Валентини - завідувача відділом обслуговування про бібліотеку, про створення книги. Відгадували загадки, цікаво та з користю проводили час. Наприкінці дітей пригощали цукерками.4 жовтня 2018 року в рамках кластеру зеленого туризму «П'ять перлин Дніпра» відбулась презентація туристичного маршруту Пришибської ОТГ. Від Омельницької ОТГ – начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи – Литвиненко Тетяна Сергіївна та завідувач сектору туризму – Новожилова Яна Ігорівна відвідали презентацію з метою перейняття досвіду щодо розвитку зеленого туризму.
Туристичний маршрут:
-Історико-етнографічний музей
-Огядова екскурсія на гірничо-збагачувальному комбінаті
-Ставок –розплідник осетрових «Особливості національної рибалки»
-Український гайок – майстер-класи із виготовлення виробів із солоного тіста, лялька-мотанка, вишивка бісером, в’язання гачком

У ході реалізації проекту "П'ять перлин Дніпра" залучені до нього громади одержують необхідні консультації та практичну допомогу експертної групи ЦРМС, Регіонального хабу для Центральної України Програми «U-LEAD з Європою», проект успішно стартував. Нині, як вважають фахівці, належить виконати ще значний обсяг робіт, щоб кластер сільського зеленого туризму запрацював на повну потугу. Але вже зрозуміло, що ідея вчасна та вдала як для любителів туризму, так і для самих ОТГ, які отримають подальший інноваційний розвиток та нові робочі місця.

Більше фото можна переглнути за активним посиланням: www.facebook.com/omelnikotg

Більше статтей...