Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Демократична школа

Омельницький ліцей в рамках реалізації проекту «Формування освітньо –культурно – спортивного простуру» підписав угоду  по Всеукраїнській програмі освіти для демократичного громадянства в Україні « Демократична школа». Декларація була підписана 1 лютого 2017 року.

Програма реалізується Європейським центром імені Вергеланда у співпраці з МОН України та Радою Європи з метою підтримки системних реформ у сфері середньої освіти в Україні.

Трирічна Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства в Україні «Демократична школа» спрямована на поглиблення культури демократії  у школі, шляхом підтримки демократизації та децентралізації шкільного врядування, пропагування державно-громадського партнерства і розвитку демократичного середовища у школах, а також сприяння побудові навчально-виховної роботи на принципах освіти з прав людини та демократичного громадянства. Структура Програми націлена на поглиблення суспільної єдності та діалогу між різними регіонами України через налагодження партнерських зв’язків між школи.

Програма діяльності ґрунтується на Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства та з прав людини, ухваленій Рекомендацією CM|Rec(2010)7, і відповідає пріоритетам Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.