Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

В затишній атмосфері привітали соціальних працівників Омельницької об'єднаної громади!


Відео запис концерту можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com

Напередодні Дня соціального працівника, 2 листопада 2018 р., в стінах Омельницького опорного закладу пройшло невелике, але таке душевне свято з нагоди привітання працівників соціальної сфери нашої громади. 
Від імені голови Омельницької сільської ради та від свого імені працівників привітала перший заступник сільського голови Світлана НЕІЛЕНКО. До слів привітання та вдячності за таку важливу й нелегку роботу долучилася заступник Омельницького сільського голови Олена ЛАГАЙ. Привітали своїх працівників й начальник відділу охорони здоров'я, праці та соціального захисту населення виконкому Омельницької сільської ради Наталя МЕЛЬНИК, а також директор Центру соціальних послуг Людмила МЕЛЬНИК.

Артисти Омельницького культурно-спортивного комплексу "Дивограй" подарували незабутні емоції та порадували соціальних працівників своїм вокалом: Вікторія Ясінська, Ольга Довгань, Вікторія Коровко. Гуморист Демидівського сільського клубу вразив, як завжди, чудовим гумором.

Фотозвіт з заходу можна переглянути за посиланням на офіційній сторінці громади у Фейсбук: https://www.facebook.com/omelnikotg