Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

В рамках туристичного кластеру відвідали презентацію нового маршруту


В рамках туристичного кластеру "П'ять перлин Дніпра" представники Омельницької ОТГ - учасника кластеру, а саме заступник сільського голови Олена Лагай та завідувач сектору туризму Омельницького КСК "Дивограй" Яна Новожилова були на презентації нового туристичного маршруту.


13 вересня 2018 року відбулась презентація туристичного маршруту по території Піщанської та Недогарківської об’єднаних територіальних громад в рамках дії кластеру зеленого туризму «П’ять перлин Дніпра».

Розпочали маршрут з екзотичної страусиної ферми, що знаходиться в с. Піщане.

В селі Кривуші завітали до садиби родини бджолярів Гречаних. Ця родина – приклад того, як із покоління в покоління передається сімейна справа. Голова в сім’ї – Микола Михайлович – бджоляр у третьому поколінні. Медове господарство Гречаних цікаве тим, що крім збору меду, вони облаштували передвижний будинок з вуликів, так звана «Апі-терапія». Навіть 15 хвилин перебування в такому будиночку сприяє поліпшенню настрою, знімає втому, підсилює імунітет.

На історичній території садів і земель відомого садівника 19 століття Карла Бера знаходиться готельно-розважальний комплекс «ВК». Тут можна відпочити від щоденних справ і змінити міський ритм на приємне спілкування з природою; зустріти вранішню зорю прогулянкою на конях, день присвятити рибалці чи охоті, ввечері пограти в більярд і насолодитись стравами ресторанної кухні. Далі екскурсія продовжилась Недогарківською об'єднаною територіальною громадою, відвідали музей при Максимівському НВК, пропливли берегами Кременчуцького водосховища та насолодились його краєвидами.

Більше фото туристичного маршруту можнапереглянути за посиланням: www.facebook.com/omelnikotg