Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

У Пришибі презентували туристичний маршрут в рамках Кластеру зеленого туризму


4 жовтня 2018 року в рамках кластеру зеленого туризму «П'ять перлин Дніпра» відбулась презентація туристичного маршруту Пришибської ОТГ. Від Омельницької ОТГ – начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи – Литвиненко Тетяна Сергіївна та завідувач сектору туризму – Новожилова Яна Ігорівна відвідали презентацію з метою перейняття досвіду щодо розвитку зеленого туризму.
Туристичний маршрут:
-Історико-етнографічний музей
-Огядова екскурсія на гірничо-збагачувальному комбінаті
-Ставок –розплідник осетрових «Особливості національної рибалки»
-Український гайок – майстер-класи із виготовлення виробів із солоного тіста, лялька-мотанка, вишивка бісером, в’язання гачком

У ході реалізації проекту "П'ять перлин Дніпра" залучені до нього громади одержують необхідні консультації та практичну допомогу експертної групи ЦРМС, Регіонального хабу для Центральної України Програми «U-LEAD з Європою», проект успішно стартував. Нині, як вважають фахівці, належить виконати ще значний обсяг робіт, щоб кластер сільського зеленого туризму запрацював на повну потугу. Але вже зрозуміло, що ідея вчасна та вдала як для любителів туризму, так і для самих ОТГ, які отримають подальший інноваційний розвиток та нові робочі місця.

Більше фото можна переглнути за активним посиланням: www.facebook.com/omelnikotg