Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Туристичний захід "Відкриття як віра у велике майбуття" на території Омельницької ОТГ в рамках Кластеру зеленого туризму "П'ять перлин Дніпра"

12 липня 2018 р. відбулася презентація туристичного маршруту КЛАСТЕРУ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ "П'ЯТЬ ПЕРЛИН ДНІПРА" на території Омельницької об'єднаної територіальної громади під назвою "Відкриття, як віра у велике майбуття".
Туристичним маршрутом подорожували за програмою:
- Музей хліба та Зразковий історико-етнографічний музей (в ОЗ "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Художня портретна галерея імені академіка В. І. Вернадського;
- "Екологічна стежина, мов генієм писана картина" - вшанування В. І. Вернадського біля пам'ятного знаку на честь академіка;
- Відвідування геологічної пам'ятки природи "Головкові кручі".

На презентацію туристичного маршруту були запрошені учасники кластеру зеленого туризму "П'ять перлин Дніпра" Кременчуцького району - представники Піщанської, Недогарівської, Пришибської ОТГ та Білецьківської сільської ради. На такий важливий для нашої громади захід завітали також гості з Полтави - це представники Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування на чолі із директором Іриною Балибіною. А також представники хабу для Центральної України, програма U-LEAD, з її менеджером - Владиславом Синицьким.

Фотозвіт туристичного заходу можна переглянути на нашій офіційній сторінці у Фейсбук за посиланням: facebook