Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Світлана Неіленко на підсумковій конференції Проекту "Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком в Україні"

31 липня 2018 року перший заступник Омельницького сільського голови Неіленко Світлана Анатоліївна представляла інтереси Омельницької ОТГ на підсумковій конференції Проекту «Підтримка ролі громадськості в управлінні місцевим розвитком в Україні», який був реалізований Асоціацією малих міст України спільно з Асоціацією об’єднаних територіальних громад за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Проект спрямований на розвиток практики залучення громадськості в діяльність місцевого самоврядування в Україні.


«Під час конференції представники громад поділилися власним досвідом налагодження ефективної взаємодії та нового рівня партнерства між місцевою владою і населенням. Зокрема, вони презентували успішні кейси та практичні інструменти, які мають вражаючі результати, зокрема і у напрямку розвитку економічного потенціалу населених пунктів», - розповіла Валентина Полтавець, виконавчий директор Асоціації ОТГ.

Впевнені, що учасники заходу відкрили для себе нові способи широкого залучення громадськості у процес прийняття рішень на місцевому рівні з метою позитивних змін в громадах.