Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Сьогодні, 25 березня, рівно 10 років тому, Омельницьку сільську раду очолила мудра, рішуча, цілеспрямована та ініціативна жінка – Олександра Іванівна Шереметьєва!!!

Природа щедро обдарувала омельницький край родючими землями, мальовничими краєвидами, які ми безмежно любимо і якими пишаємось, але найцінніший скарб нашого краю – талановиті та працьовиті люди, які набули від рідної батьківської землі волелюбного характеру, наполегливості та щирості душі і стали спадкоємцями слави та величі українського народу.

Сьогодні, 25 березня, рівно 10 років тому, Омельницьку сільську раду очолила мудра, рішуча, цілеспрямована та ініціативна жінка – Олександра Іванівна Шереметьєва!!!

Нам випала нагода, шановна Олександро Іванівно, разом з Вами працювати по розбудові Омельницької об’єднаної територіальної громади. Ви - керівник, який згуртовує всіх навколо себе, враховує думку та напрацьований досвід кожного. Ваша відданість справі, високе почуття відповідальності за кінцевий результат – запорука успіху у роботі. Використовуємо цю нагоду, щоб висловити нашу глибоку повагу і шану до Вас, як до всебічно обдарованої, мудрої, чуйної людини, наполегливого, талановитого керівника, здатного виділити невідкладні і перспективні задачі, мобілізувати колектив і громадськість на їх вирішення.


Щиро зичимо Вам, шановна Олександро Іванівно, міцного здоров’я на довгі літа, особистого щастя і благополуччя, добробуту і невичерпного джерела оптимізму.
Хай доля буде прихильною до Вас, дарує здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, нових здобутків і звершень, радість і задоволення від щирої людської вдячності за добрі справи, які Ви зробили на благо людей.

З повагою та найкращими побажаннями, депутатський корпус та працівники виконавчого комітету Омельницької сільської ради.