Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Освітяни Омельницької громади відвідали форум від програми "U-LEAD з Європою"


За сприяння Міністерства освіти і науки України у Києві 26 жовтня 2018 р. відбувся форум "Ефективне управління освітою на місцевому рівні. Регіональні групи: наступні кроки та розвиток мережі". Захід проведено Програмою "U-LEAD з Європою" у партнерстві зі шведсько-українським проектом "Підтримка децентралізації в Україні" та Польським Фондом міжнародної солідарності.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Вікторія Василівна Надуда, директор опорного закладу "Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів" Ольга Павлівна Яроменок та директор Рокитненського НВК Дмитро Едуардович Боярський взяли участь у форумі у складі делегації з Полтавщини.


Під час форуму подискутували з польськими експертами щодо шляхів впровадження ефективного управління освітою в об'єднаних територіальних громадах, а також спланували наданння подальшої консультативної допомоги з питань розвитку освіти громадам на обласному рівні. Учасників форуму привітала керівниця групи секторальної децентралізації Програми «U-LEAD з Європою» Аня Фішер, заступник посла Республіки Польща в Україні Michał Giergoń, консультант Шведсько-Українського проекту "Підтримка децентралізації в Україні" Єва Калніна. 
На форум була також запрошена команда радників з питань муніципальних послуг регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування.
Учасники форум мали можливість взяти участь у панельній дискусії «Новий стиль управління в освіті: партнерство та співпраця» (модератор: Айдер Сеїтосманов), пройти навчання з навичок ефективної презентації, тренерської майстерності, спільно із польськими експертами – щодо залучення коштів та участі у проектах. Учасники форуму мали можливість попрацювати в групах з планування діяльності "Наступні кроки в діяльності регіональних груп" та висловти своє бачення розвитку освіти через 5 років та в 2019 році.
У заключній частині форуму відбулася дискусія за участю заступника міністра освіти та науки України Павла Хобзея.