Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Марина Порошенко відкрила Інклюзивно-ресурсний центр в Демидівці!


31 жовтня 2018 року дружина Президента України завітала в Омельницьку об'єднану громаду, а саме в с. Демидівка з метою відкриття Інклюзивно-ресурсного центру "Надія". Таким чином, Полтавська область долучилася до Національного проекту Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації". 
Під час зустрічі, яка відбулася, Марина ПОРОШЕНКО та Валерій ГОЛОВКО, голова Полтавської ОДА, підписали Меморандум про співпрацю з Національним проектом. 
Валерію Головку Марина Порошенко передала проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати.


Наталя ПИРОГ, директор комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр "Надія", розповіла Марині Порошенко про історію створення центру та вже існуючі плани на майбутнє. Голова Омельницької сільської ради Олександра ШЕРЕМЕТЬЄВА подякувала активним та мудрим керівникам Інклюзивно-ресурсного центру за їх роботу по створенню центру та сказала, що на даному етапі розвитку центру зупинятися не збирається. Дружина Президента відмітила, що в роботу над створенням затишного центру дійсно люди вклали душу.

На заході були присутні поважні гості: Олена ХАРЧЕНКО – директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, Олег ПРУГЛО – заступник голови Полтавської ОДА, Андрій ДРОФА – голова Кременчуцької районної ради, Олександр ТЮТЮННИК – в. о. голови Кременчуцької районної державної адміністрації.

Щоб переглянути всі фото з заходу, переходьте за посиланням: https://www.facebook.com

адміністрації.