Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

"Кір. Дифтерія. Правець." - актуальна тема робочої наради медичних працівників громади


25.01.2019 р. завідувачем Омельницької АЗПСМ було проведено робочу нараду з питань запобігання розповсюдженню інфекційних хвороб (кір, дифтерія, правець) та їх профілактиці на території Омельницької ОТГ.

На нараді були присутні заступник директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Пришибської сільської ради» Нестерчук Г.В., начальник Відділу охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Омельницької сільської ради Мельник Н.І,, спеціаліст даного Відділу Ніжинська Т.М., медичні працівники Омельницької АЗПСМ, завідуючі ФАПів с. Запсілля та с. Радочини, медичні сестри ДНЗ «Казка» та ОЗ «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Сімейний лікар Омельницької АЗПСМ, Клименко С.І., проінформував присутніх про ситуацію із захворюваністю на кір в Україні та регіоні, наголосив на необхідності вакцинації дитячого та дорослого населення.

Крім того, було заслухано доповіді медичної сімейної сестри Міхальцевої Т.В. на тему: «Дифтерія та правець. Симптоми, лікування, вакцинація» та медичної сімейної сестри Корнієнко Л.І. на тему: «Кір. Патогенез. Епідеміологія. Клінічна картина. Лікування. Профілактика. Вакцинація».

Присутні заслухали та обговорили інформацію стосовно рівня вакцинації дітей відповідно до календаря щеплень, проаналізували ситуацію стосовно вакцинації дорослого населення громади.

Результатом робочої наради було прийняття рішення про проведення спільних заходів медичних закладів та органів місцевого самоврядування, націлених на запобігання розповсюдженню інфекційних хвороб на території громади, сприяння  підвищення рівня вакцинації населення.

                                                                                         Автор Наталя Мельник