Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Фестиваль крафтових виробників та туризму Україна & Франція, Kremen Food Fest, 3.03.2019 рік

Омельницька об'єднана територіальна громада була представлена на Фестиваль крафтових виробників та туризму Україна & Франція, Kremen Food Fest, 3 березня, 2019р.


«Омельник – козацьке містечко» - локація, що гостинно запрошувала гостей почастуватись традиційними стравами з пилу-жару від господарів садиби «У Галі в садочку» - Галини та Василя Задорожних. На фестивалі були представлені оригінальні вироби місцевих народних майстрів, буклети та фото нашого краю.


Музики  ансамблю «Добрий настрій» вигравали так, що ноги самі просились до танцю! Омельницька громада була презентована, як привабливе місце для туриста, де можна відпочити від міської метушні, оздоровитись та духовно збагатитись.


Найбільша цінність України та Омельницького краю зокрема - це народ - безмежно талановитий, неймовірно творчий, дуже веселий, чуйний, добрий та трудящий!  Велика подяка аматорам Омельницького КСК «Дивограй» у презентації нашої громади на  Фестиваль крафтових виробників та туризму Україна & Франція, Kremen Food Fest, зокрема: Василю та Галині Задорожнім; Оксані Штефан; Підгорному Миколі; Ользі Бакіній; Тетяні Романенко; Володимиру Сіренко; Володимиру Гиричу; Анатолію Ковалю; Тарасу Тацяку.