Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

15 лютого відствяткували славне свято Масляної!

15 лютого відствяткували славне свято Масляної!


На гостину до клубу за інтересами "Надвечір'я" Омельницького КСК "Дивограй", з нагоди святкування Масляного тижня, завітали жителі внутрішніх громад Омельницької ОТГ: сіл Запсілля, Демидівка та Омельника. Це люди різні за віком, професіями, життєвими поглядами та поєднує їх жага до спілкування.

Традиційними стравами Масляної, які приготували господині Троян Олександра, Пустовіт Марія, Наливайко Таїса, Гончар Таїса, Павленко Наталія, Самойленко Антоніна, Гмиря Юлія, Задорожна Галина, частували всіх гостей свята. Своїми піснями зачарували запсіляни - учасники народного аматорського вокального ансамблю "Світанок" Запсільського СК на чолі зі своїм керівником Анатолієм Яременком. Цей колектив є окрасою і гордістю нашої громади. Гумор від демидівського "самородка", аматора Демидівського СК, Володимира  Луценка, змусив посміятися всіх від душі. В конкурсах та іграх, що пропонувала керівник народного аматорського театрального колективу "Дивограй" Гмиря Юлія, всі з задоволенням брали активну участь. Та приз глядацьких симпатій вручили ансамблю "Світанок". На заході також були відзначені приємними подарунками сімейні пари, які прожили 49 років у подружньому житті. Це Наливайко Михайло та Таїса, а також Гончар Павло та Таїса.

Вітали учасників клубу за інтересами: голова Омельницької об'єднаної територіальної громади Олександра Шереметьєва, та особливий гість заходу - голова Мачухівської об'єднаної територіальної громади Валерій Білокінь. Виступали також голова ради ветеранів Запсільської сільської ради Олександра Троян , голова ради ветеранів Демидівської сільської ради Віктор Аленін та депутат Омельницької сільської ради Микола Підгорний.

Захід всім сподобався. Таїса Крамаренко пообіцяла ще зустрічатися!

Більше фото можна переглянути тут