Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Рішення сесії сільської ради


8 сесія 8 скликання
Порядок денний

1. Про внесення змін до Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 – 2025 роки.
2. Про внесення змін до Програми природоохоронних заходів місцевого значення на 2021 рік.
3. Про внесення змін до «Програми організаційного, технічного і фінансового забезпечення заходів щодо діяльності, оформлення, утримання, зберігання та охорони об’єктів комунальної власності та тих, що перебувають на балансі виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік».
4. Про затвердження штатних розписів виконавчих органів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області (нова редакція).
5. Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами в Омельницькій сільській раді Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік.
6. Про внесення змін до Програми «Вуличне освітлення Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік».
7. Про внесення змін до Програми «Сільська медицина- 2021».
8. Про надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО.
9. Про надання одноразової грошової допомоги на лікування.
10. Про затвердження рішень виконавчого комітету про внесення змін до помісячного розпису та плану асигнувань загального фонду бюджету Омельницької сільської територіальної громади на 2021 рік.
11. Про прийняття до відому Прогнозу бюджету Омельницької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
12. Про внесення змін до бюджету Омельницької сільської територіальної громади на 2021 рік.
13. Про внесення змін до «Програми розвитку культури, фізичної культури і спорту Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік» другої сесії VIII скликання від 24 грудня 2020 року.
14. Про встановлення вартості харчування дітей та розміру батьківської плати за харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області у 2021 році.
15. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2021 рік,що діє на території Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області
16. Про внесення змін в рішення Омельницької сільської ради.
17. Про перенесення або відмову в розгляді клопотань громадян та юридичних осіб.
18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду фізичним та юридичним особам земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
21. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
23. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам.
24. Про проведення інвентаризації земельної ділянки за межами населених пунктів Омельницької ОТГ бувшої колективної власності КСП «Омельницьке».
25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам та юридичним особам.
26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок з метою формування земельних ділянок для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування.
29. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам зі зміною цільового призначення.
30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності.
31. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність в межах населених пунктів
32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) не витребуваної земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі її у власність (користування) громадянам.
34. Про перенесення або відмову в розгляді лопотань громадян та юридичних осіб.
35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
36. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
37. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
38. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
39. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок з метою формування земельних ділянок для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
41. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам в межах населених пунктів.
42. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності.
43. Про списання матеріальних цінностей з балансу Рокитненського НВК відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
44. Про перенесення розгляду клопотань громадян та юридичних осіб.
45. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
46. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам.
47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок з метою формування земельних ділянок для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.
48. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам в межах населених пунктів.
49. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності.
50. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення
51. Про укладення договорів оренди землі на новий строк.
52.Про розірвання договору оренди земельної ділянки.
53. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду фізичним та юридичним особам земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
54. Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку сільськогосподарського призначення кадастровий номер 5322481300:02:000:0355.
55. Про прийняття об’єктів вуличного освітлення на баланс виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
56. Про передачу громадянам у власність сформованих земельних ділянок.

Завантажити рішення


2 стор.