Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Рішення сесії сільської ради


9 сесія 8 скликання
Порядок денний

1. Про вжиття заходів щодо взяття на баланс зрошувальної мережі.
2. Про зміну назви (перейменування) вулиць у селі Рокитне Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
3. Про затвердження Положення про відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, надзвичайних ситуацій та техногенної безпеки виконкому Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
4. Про внесення змін в рішення восьмої сесії VIII скликання Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області від 20 серпня 2021 року «Про встановлення вартості харчування дітей та розміру батьківської плати за харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області у 2021 році».
5. Про внесення змін до рішення восьмої сесії VIII скликання від 20 серпня 2021 року «Про прийняття об’єктів вуличного освітлення на баланс виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».
6. Про затвердження рішення виконавчого комітету «Про надання матеріальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, для придбання шкільної форми».
7. Про внесення змін до бюджету Омельницької сільської територіальної
громади на 2021 рік.
8. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку житлово –комунального господарства, благоустрою населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на утримання об’єктів комунальної власності на 2021 рік.
9. Про внесення змін до «Цільової соціальної Програми розвитку цивільного захисту на території Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік».
10. Про внесення змін до Програми «Вуличне освітлення Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік».
11. Про надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО.
12. Про надання одноразової грошової допомоги на лікування.
13. Про затвердження розпорядження сільського голови з основної діяльності № 86 від 02.09.21р.
14. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення на 2021 рік, що діє на території Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою.
16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам зі зміною цільового призначення.
17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам зі зміною цільового призначення.
18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам зі зміною цільового призначення.
19. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам зі зміною цільового призначення.
20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність в межах населених пунктів.
21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянок у власність в розмірі земельної частки (паю) для ведення фермерського господарства, земельної ділянки комунальної власності.
22. Про перенесення або відмову в розгляді клопотань громадян та юридичних осіб.
23. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам.
24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)громадянам та юридичним особам.
27. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам в межах населених пунктів.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
29. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам зі зміною цільового призначення.
30. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам зі зміною цільового призначення.
31. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки комунальної власності.
32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) не витребуваної земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі їх у власність громадянам в межах населених пунктів.
34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
35. Про проведення інвентаризації земельної ділянки за межами населених пунктів Омельницької ОТГ бувшої колективної власності КСП «Омельницьке».
36. Про припинення права користування земельною ділянкою фізичними особами.
37. Про переоформлення права постійного користування земельною ділянкою кадастровий номер 5322483200:04:000:0801 на право оренди.
38. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) архівний кадастровий номер 5322481000:08:000:0028.
39. Про затвердження структури та загальної чисельності працівників відділу відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
40. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам та юридичним особам.
41. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)власникам сертифікату на право на земельну частку (пай) на території Омельницької ОТГ.
42. Про припинення права користування земельною ділянкою фізичними особами.
43. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок зі зміною цільового призначення.


Завантажити рішення


2 стор.