Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Представники бізнесу та місцевого самоврядування Полтавської області навчалися, як провести громадську антикорупційну експертизу регуляторного акту

Тренінг під назвою «Методологія і практика проведення М-тесту та громадської антикорупційної експертизи регуляторних актів місцевого рівня», ініціатором якого є Центр міжнародного приватного підприємництва та Державна регуляторна служба України, відбувся у м. Полтава з 5 по 6 грудня 2017 року. Захід проходив за участі приватних підприємців Полтави, членів Полтавського міжнародного бізнес-центру, депутатів Полтавської міськради, співробітники Полтавської ОДА, Полтавської облради, виконкомів Кременчуцької, Полтавської, Миргородської міськрад, ОТГ, ВНЗ та громадських організацій області. Омельницьку громаду на тренінгу представляла спеціаліст фінансового відділу Марія Петухова.

Мета проведення тренінгу – посилити взаємодію органів місцевого самоврядування і представників бізнесу, покращити можливості бізнесу щодо аналізу місцевої регуляторної політики та формування фахових пропозицій від підприємницького активу для покращення бізнес-середовища.

Всі, хто пройшов тренінг, отримали сертифікати Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Фото можна переглянути за цим посиланням.