Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Щира шана та низький уклін героям

У наш час твориться історія, учасниками якої є і ми самі. Від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини, від нас залежить, чи Україна і надалі буде незалежною державою. Сьогоднішні події в Україні не дають спати кожному свідомому українцю. Знаємо, що на сході нашої держави проходить антитерористична операція, неоголошена війна. Тож зараз, як ніколи, ми повинні допомагати своїй державі, щоб вона була сильною, згуртованою, щоб ми зберегли свою Батьківщину.

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна, як її не називай – війна чи АТО.

Важка це праця – захищати мир! Багато наших чоловіків знаходяться у лавах збройних сил України. Вони залишили свої домівки і нашу квітучу Кременчуцьку землю, щоб захищати Україну, її волю, її незалежність. Їм болить те, що розривають на шматки нашу землю, і ми віримо, що вони відстоять цілісність нашої держави, відстоять наше право на мирне життя.

Нам є що захищати, нам є що берегти! Цей святий обов’язок гідно виконують військові нашої держави. Вшановуючи їх важку працю, 6 грудня клуб за інтересами «Надвечір’я» зібрав на зустріч жителів Омельницької громади, наших земляків, воїнів-героїв, які брали участь у антитеррористичній операції на сході України. Привітати їх прийшли заступник Омельницького сільського голови Світлана Неіленко, голова ветеранської організації громади Людмила Мельник, депутат Омельницької сільської ради Юлія Гмиря. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять наших земляків, що загинули в АТО – Карпенка Олександра Григоровича, Мовчана Дмитра Васильовича, Прохорова Станіслава Миколайовича.

Музичне оформлення заходу забезпечили солісти КСК «Дивограй» Анатолій Коваль, Михайло Петров, Тетяна Романенко, фольклорний ансамбль «Добрийнастрій» та художній керівник КСК «Дивограй» Сергій Литвиненко.

Дорогі наші солдати! Від усього серця ми дякуємо вам за відвагу, мужність та героїзм. Ви – безпосередні учасники подій, про які ми дізнаємося лише із 3MІ. Ви всі – різного віку, у когось є діти, а в когось вже й онуки. Ви жили поряд з нами, працювали, були звичайними господарями. Але сьогодні доля зробила вас воїнами – нашою надією, нашим щитом, нашим захистом. Тож прийміть від нас щиру шану та низький уклін за ваш героїзм і самовіддачу! Повертайтесь живими!


Керівник клубу за інтересами «Надвечір’я» Таїса Крамаренко

Фото можна переглянути за цим посиланням.