Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

ІІ розширене засідання навчально-консультативної робочої групи


8 лютого 2018 року на базі опорного закладу «Омельницька загальноосвітня школа I-III ступенів» Омельницької ОТГ відбулося ІІ розширене засідання навчально-консультативної робочої групи «Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області» з напрямку «Удосконалення мережі освітніх закладів» на тему: «Полтавська платформа інноваційних практик створення сучасного освітнього середовища в об’єднаних територіальних громадах». 
Голова Омельницької об’єднаної територіальної громади Олександра Іванівна Шереметьєва гостинно приймала почесних гостей заходу, зокрема: заступника Міністра освіти і науки України Павла Кузьмовича Хобзею, заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Пругло О. Є., директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Харченко О. В., голову Кременчуцької РДА Безкоровайного А. А., голову Кременчуцької районної ради Дрофу А. О., депутата Полтавської обласної ради, голову профспілкового комітету ПАТ "Укртатнафта" Хоменка В. П., експерта шведсько-українського проекту "Підтримка децентралізації в України" Сеїтосманова Айдера.

Експерти та представники освіти говорили про необхідність створення сучасного освітнього середовища у кожній громаді та кожному освітньому закладі, осучаснення матеріально-технічної бази, оновлення кабінетів та лабораторій, а також про гостру необхідність зміни самого підходу до навчання тощо. Заступник Міністра освіти і науки України, Павло Кузьмович Хобзей розповів про пріоритетність освіти для уряду, розвиток якої планується за рахунок вливань з центрального бюджету держави, але наголосив про необхідність ефективного використання цих коштів, створення нової української школи.

Учасники семінару (представники освіти та влади об'єднаних територіальних громад Полтавської області), користуючись випадком активно обговорювали актуальні питання освіти, а також задавали питання заступнику Міністра освіти і науки, Павлу Хобзею.  Виходячи з цього, гостями семінару було відмічено, що голови та представники громад реформу освіти підтримують та розуміють необхідність її впровадження. Отож, як і передбачено законодавством, 1 вересня першокласники підуть до Нової Української Школи.

Переглянути фото можна за посиланням