Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

"Інклюзивна освіта - це фундамент соціальної справедливості" - представники з США завітали в громаду!


За проектом посольства США в Україні спільно зі студентами Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ сумісно проводяться тренінги з запобігання булінгу, організовуються цікаві акції. Проект Посольства США в Україні – унікальний. Він об’єднав дві окремі програми: «Молодь проти насильства», яку реалізовують студенти-волонтери ПолтНТУ та Полтавського коледжу нафти й газу в школах Полтави та програму коледжу Санта Фе «Впровадження інклюзивної освіти через молодіжне лідерство».

В гостях Омельницької ОТГ 1 листопада вони відвідали Інклюзивно-ресурсний центр "Надія" у с. Демидівка та були вражені центром та тією роботою, яку проробили керівництво та працівники закладу.

Потім вони завітали у Омельницький КСК "Дивограй", де плідно попрацювали сумісно з молодіжним Хабом за участі учнів та представників шкіл Омельницької громади. Обговорювали тему інклюзивної освіти та волонтерства, ставили запитання представникам США, а ті - ділилися своїм безцінним досвідом та давали цінні поради щодо реалізації проекту інклюзивної освіти. Найбільш вражаючим було ствердждення: "Інклюзивна осівіта - це фундамент соціальної справедливості". Відчувається, що для них це не просто вислів, це їх сенс та спосіб життя. Сучасне суспільство має прагнути до виховання, вирощування в людях цього розуміння.

Фото з заходу можна переглянути за посиланням: www.facebook.com