Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

17 квітня працівниками КЗ "Омельницька сільська публічна бібліотека" був організований та проведений захід під назвою "Вінок пам'яті Олеся Гончара", присвячений 100-річчю з Дня народження Олеся Гончара - великого українського письменника, літературного критика, громадського діяча, нашого земляка. 

На захід були запрошені бібліотекарі, вчителі, голова Омельницької сільської ради О. І. Шереметьєва, начальник відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконкому Омельницької сільської ради Т. С. Литвиненко, директор опорного закладу "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" О. П. Яроменок, а також учні 7, 10 та 11 класів. Захід ніс в собі інформативний, пізнавальний, патріотичний зміст. Протягом заходу ніхто не залишився байдужим до нелегкої долі нашого земляка - письменника, Людини з великої літери - Олеся Терентійовича Гончара. Перегляд відеофільму про життя, творчість та діяльність великого класика української літератури зачепив болючі рани нашого народу, які сколихнулися в серці кожного з присутніх. Учні 7 класу  опорного закладу "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" прочитали вірші, які написали в спогад про О. Т. Гончара його колеги, друзі. Всі пристуні відчули глибоку повагу та любов до творів, діяльності Олеся Гончара, до його духовного життя. 

Олександра Іванівна завершила захід, звертаючись до пристуньої молоді, в особах учнів нашої школи, з мудрими словами та побажаннями брати приклад з великого письменника з нашого краю - Полтавщини, який мав велике серце та незламний дух, що живе і досі в його книгах. 


Фотозвіт з заходу можна переглянути за посиланням