Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Шановні жителі Омельницької територіальної громади!

Вітаю з Міжнародним Днем сім'ї!   

Сім'я - головна цінність в нашому житті. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її, як громадянина.
Сім’я - джерело любові, поваги та солідарності. День сім'ї завжди був хорошим приводом відвідати або обдзвонити всіх рідних і сказати їм кілька приємних слів, подякувати їм за все світле і хороше, що вони принесли в наше життя.
На жаль, сьогодні, проблеми української сім’ї загострились через нахабне воєнне вторгнення росії. Українські родини втрачають найкращих синів і дочок, багато дітей залишаються сиротами. Більшість людей вимушені розлучатися з найріднішими, покидаючи свої домівки в пошуках більш безпечних місць проживання, або проводжаючи їх на захист своєї Батьківщини.
Але я вірю, що наша Українська родина невдовзі здобуде Перемогу над ворогом і люди повернуться до своїх домівок та звичного життя у колі рідних!
Тож нехай сім'я завжди буде міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай підтримка найрідніших допомагає впоратися з будь-якими труднощами і здобути мир та процвітання нашій країні!
З повагою, сільський голова Андрій ПИРОГ