Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Депутатський склад

Депутатський склад по округах та перелік комісій сільської ради Омельницької ОТГ

Округ № 1

Карпенко Леонід Андрійович

Коваль Анатолій Володимирович

Округ № 2

Наливайко Ольга Вікторівна

Худенко Світлана Миколаївна

Округ № 3

Жежела Олена Григорівна

Аввакумова Ольга Ігорівна

Кіраль Світлана Юріївна

Округ № 4

Гмиря Юлія Анатоліївна

Решмедило Віктор Миколайович

Самойленко Іван Анатолійович

Неіленко Світлана Анатоліївна

Округ № 5

Гнєдаш Інна Володимирівна

Тридуб Микола Григорович

Капустян Сергій Федорович

Округ № 6

Дишлевий Валерій Трохимович

Мартиненко Василь Петрович

Округ № 7

Боярський Дмитро Едуардович

Калита Олександр Григорович

Буглак Максим Дмитрович

Татарко Наталія Миколаївна

Округ № 8

Брильов Андрій Вікторович

Козак Вікторія Василівна

Назва депутатської комісії

Прізвище, ім’я та по батькові депутата

№ територіального (одномандатного) виборчого округу

Сільський голова

Пирог Андрій Миколайович


Секретар сільської ради

Козак Вікторія Василівна

8

Комісії:

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики

Голова – Гнєдаш Інна Володимирівна

5

Заступник голови - Коваль Анатолій Володимирович

1

Секретар - Кіраль Світлана Юріївна

3

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку

Голова – Решмедило Віктор Миколайович

4

Заступник голови - Калита Олександр Григорович

7

Секретар - Наливайко Ольга Вікторівна

2

Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва та сфери послуг

Голова – Буглак Максим Дмитрович

7

Заступник голови - Мартиненко Василь Петрови

6

Секретар - Аввакумова Ольга Ігорівна

3

Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

Голова – Самойленко Іван Анатолійович

4

Заступник голови - Дишлевий Валерій Трохимович

6

Секретар - Неіленко Світлана Анатоліївна

4

Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

Голова – Карпенко Леонід Андрійович

1

Заступник голови - Брильов Андрій Вікторович

8

Секретар - Капустян Сергій Федорович

5

Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури та спорту

Голова – Боярський Дмитро Едуардович

7

Заступник голови - Жежела Олена Григорівна

3

Секретар - Гмиря Юлія Анатоліївна

4

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Голова –  Тридуб Микола Григорович

5

Заступник голови - Татарко Наталія Миколаївна

7

Секретар - Худенко Світлана Миколаївна

2