Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область


"Неймовірний заряд енергії, творче натхнення та безцінний досвід привезла команда нашої школи у складі Ольги Яроменок, Людмили Карпенко та Юлії Плескач із Всеукраїнської конференції «Демократична школа», що проходила 26-27 червня в м. Київ. Під час заходу 50 шкільних команд з усієї країни ділилися досвідом роботи в Програмі, спрямованих на демократизацію процесів викладання та навчання , розвиток культури демократії та демократичного врядування , формування громадянських компетенцій в рамках освітнього процесу, налагодження партнерства з батьками та громадою.

Участь у конференції взяли понад 200 осіб : вчителі і директори, школярі, батьки, представники місцевих громад, тренери мережі Програми, партнери, експерти . З вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, посол Норвегії в Україні Уле Т.Хорпестад, виконавча директорка Європейського центру імені Вергеланда Ана Перона – Ф’єльдстат, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема. Фінальним акордом відкриття конференції стало підписання Меморандуму про співпрацю між Європейським центром ім. Вергеланда та Міністерством освіти і науки України.

Окрім презентації демократичних змін у школі, учасникам заходу було презентовано нові компоненти Програми освітніх реформ в Україні «Демократична школа», окреслено вектори подальшої роботи .

Наш навчальний заклад отримав сертифікат школи – випускниці другого циклу Програми. Ми вдячні НАШИМ тренерам Світлані Королюк, Світлані Овчаренко та Ірині Целухіній, які так мудро , толерантно і уміло «взяли нас за руку» і допомогли побачити той шлях розвитку, яким хочемо йти і досягати успіху.

«І кожен фініш – це, по суті, старт…». Ці слова Ліни Костенко влучно характеризують нашу готовність продовжувати змінюватися …

PS: По дорозі додому, підсумовуючи почуте, побачене, відчуте, ми створили нотатки до план дій змін на 2018-2019 н.р.

Тож, далі буде…"

                                                                                                                                                                                                                                             Фото та текст  Людмила Карпенко