Омельницька об'єднана сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Проєкти рішень виконавчого комітету від 12.10.2021
Порядок денний

1. Про надання довідки – характеристики на  громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
2. Про оплату ритуальних послуг з перезахоронення останків невідомого солдата.
3. Про приведення у відповідність рішення №336 від 05 січня 2021 року  «Про затвердження положення про старосту  Омельницької сільської ради.

Завантажити проєкти рішень


Проєкти рішень виконавчого комітету від 21.09.2021
Порядок денний

1. Про надання довідки – характеристики на  громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
2. Про переведення дачного(садового)будинку у житловий.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень позачергового засідання виконавчого комітету від 16.09.2021
Порядок денний

1. Про надання довідки – характеристики на  громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області
2. Про внесенні змін до плану заходів з нагоди 78-ї річниці визволення населених пунктів Омельницької територіальної громади від нацистів.
3. Про перенесення дати проведення конкурсу класичної музики ім. П.І. Чайковського «Вийди, вийди Іванку, заспівай нам веснянку» для юнацтва в рамках Всеукраїнського фестивалю «Чарівна симфонія козацтва».
4. Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
5. Про надання статусу дитини-сироти.
6. Про затвердження протоколу місцевої комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,  підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, при виконавчому комітеті Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області від 14.09.2021 р. №2

Завантажити проєкти рішень


Проєкти рішень виконавчого комітету від 07.09.2021
Порядок денний

1. Про надання дозволу на перепоховання померлих на кладовищі в с. Щербаки.
2. Про присвоєння адрес будівлям і спорудам (підстанціям) АТ «Полтаваобленерго» на території Омельницької територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.
3. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти.
4. Про надання матеріальної допомоги дітям-сиротам  та дітям,  позбавленим батьківського піклування, для придбання шкільної форми.
5. Про надання довідки – характеристики на  громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Завантажити проєкти рішень


Проєкти рішень виконавчого комітету від 25.08.2021
Порядок денний

1. Про надання довідки – характеристики на громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Завантажити проєкти рішень


Проєкти рішень виконавчого комітету від 10.08.2021
Порядок денний

1. Про затвердження Порядку використання службових  легкових автомобілів для поїздок, пов’язаних із службовою діяльністю посадових осіб у новій редакції.
2. Про схвалення Прогнозу бюджету  Омельницької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.
3. Про визначення відповідальної особи за видачу посвідчень багатодітним сім’ям.
4. Про перевірку готовності навчальних закладів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області до нового 2021-2022 навчального року.
5. Про надання довідок-характеристик на громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
6. Про внесення змін до бюджету Омельницької сільської територіальної громади на 2021 рік.


Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень позачергового засідання виконавчого комітету від 05.08.2021
Порядок денний

1. Про внесення змін до бюджету по виконавчому комітету та ВОМС виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 27.07.2021
Порядок денний

1. Про надання дозволу на списання зношеної літератури з бібліотечних фондів КЗ «Омельницька сільська публічна бібліотека».
2. Про затвердження плану заходів щодо відзначення Дня Державного Прапора Українита 30-ї річниці незалежності України на території Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
3. Про участь аматорських колективів в обласному огляді - конкурсі на Національному Сорочинському ярмарку 2021 року.
4. Про внесення змін до перспективного плану роботи відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік.
5. Про надання довідок-характеристик на громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
6. Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
7 .Про приймальний евакуаційний пункт при виконавчому комітеті Омельницької  сільської ради.
8. Про збірні евакуаційні пункти на території Омельницької  сільської ради  при загальній евакуації із зони катастрофічного затоплення.
9. Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Завантажити проєкти рішень


Проєкти рішень позачергового засідання виконавчого комітету від 20.07.2021
Порядок денний

1. Про план організаційно-технічних заходів по усуненню виявлених порушень природоохоронного законодавства.
2. Про затвердження Положення про роботу комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа та її склад.
3. Про затвердження дефектного акту, кошторисної документації та договору на проведення робіт по об’єкту «Послуги з встановлення світильників вуличного освітлення на сонячних батареях  в с. Пустовіти, с. Варакути, с. Литвиненки Виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького  району Полтавської області».
4. Про затвердження  експертного звіту та зведеного  кошторисного розрахунку за проектом  «Реконструкція вуличного освітлення шляхом встановлення світильників на сонячних батареях по вул.Центральна, в с.Демидівка, по вул.Гагаріна, вул.Першотравнева, вул. О.Гольця, в с.Рокитне, по вул. С.Дуки, вул. Кошового, вул. Мічуріна, в с. П’ятихатки,  по вул. Миру, вул. Леонова, в с. Омельник, по вул. Кременчуцька, вул.Самарська в с.Радочини Виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 13.07.2021
Порядок денний

1. Про підтвердження факту перебування об’єктів нерухомого майна в комунальній власності Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
2. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна.
3. Про проведення Вечора відпочинку молоді «Дискотака 90-х».
4. Про затвердження розпорядження сільського голови з особового складу № 64-к від 01.07.2021 р.
5. Про затвердження розпорядження сільського голови з особового складу № 67-к від 07.07.2021 р.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 22.06.2021
Порядок денний

1. Про надання довідки – характеристики на громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
2. Про відмову гр. Сердюку М.І. в переведенні садового будинку в житловий, який розташований в СТ «Озон-2».
3. Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Омельницької сільської територіальної Громади на 2022-2024 роки.
4. Про внесення змін до помісячного розпису та плану асигнувань загального фонду бюджету ВОЗПСЗ виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцькогорайону Полтавської області на 2021 рік.
5. Про затвердження плану заходів до Дня Конституції України  та Дня молоді.
6. Про затвердження плану культурно-мистецьких заходів до свята Івана Купала.
7. Про часткове відшкодування вартості путівок.
8. Про виділення  коштів для виплати премій головам первинних ветеранських організацій Омельницької ОТГ до Дня пам’яті та примирення.
9. Про виділення коштів для виплати премій медичним працівникам Омельницької ОТГ до Дня медичного працівника.
10. Про запобігання нещасних випадків з людьми на водних об’єктах Омельницької сільської ради.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 08.06.2021
Порядок денний

1. Про проведення урочистого заходу з нагоди Дня медичного працівника.
2. Про затвердження плану заходів до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
3. Про проведення концертного заходу Омельницького КСК «Дивограй».
4. Про внесення змін до помісячного розпису та плану асигнувань загального фонду бюджету ВОЗПСЗ виконавчого комітету  Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік.
5. Про надання довідки – характеристики на громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень позачергового засідання виконавчого комітету від 02.06.2021
Порядок денний


1. Про внесення змін до складу конкурсної комісії по проведенню конкурсу на посаду директора опорного закладу «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень позачергового засідання виконавчого комітету від 02.06.2021
Порядок денний

1. Про затвердження порядку та критеріїв оцінювання,  тестових запитань та ситуаційного завдання для кандидатів на заміщення вакантної посади директора комунальної власності опорного закладу «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Завантажити проєкти рішень


Проєкти рішень виконавчого комітету від 25.05.2021
Порядок денний

1. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
2. Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
3. Про створення опікунської ради  з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки та піклування.
4. Про внесення змін до помісячного розпису та плану асигнувань загального фонду бюджету ВОЗПСЗН виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік.
5. Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2021 році в закладах освіти виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
6. Про приведення у відповідність комунального закладу загальної
середньої освіти до його типу.
7. Про надання одноразової допомоги дитині-сироті після досягнення 18-річного віку.
8. Про затвердження списків на виплату стипендій відмінникам навчання навчальних закладів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кремечуцького району Полтавської області.
9. Про затвердження плану заходів до Міжнародного Дня захисту дітей.
10. Про тимчасову зміну графіка роботи працівників Демидівського сільського клубу.
11. Про проведення попередньої оплати періодичних видань.
12. Про надання довідки – характеристики на громадян Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
13. Про створення матеріального резерву Омельницької територіальної громади для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
14. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Омельницької місцевої ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2021 рік.
15. Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
16. Про проведення реконструкції будівлі Рокитненської АЗПСМ для розміщення медичного обладнання, за адресою Полтавська область, Кременчуцький район, село Рокитне, вулиця Шевченка,2.
17. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
18. Про затвердження конкурсної комісії по проведенню конкурсу на посаду директора опорного закладу «Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 11.05.2021
Порядок денний

1. Про заходи щодо організованого закінчення 2021/2021 навчальногороку в закладах освіти виконавчого комітету Омельницької сільської ради.
2. Про затвердження проєктно – кошторисної документації «Капітальний ремонт туалетів в опорному закладі «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст. виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області» за адресою с. Омельник, вул. Центральна, 64».
3. Про затвердження розпорядження сільського голови з основної діяльності № 45 від 05.05.2021 р.
4. Про упорядкування використання транспортних засобів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
5. Про затвердження заходів щодо попередження виникнення пожеж на території Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області у пожежонебезпечний період 2021р.
6. Про відмову в переведенні садового будинку в житловий гр. Лазуренко М.О, який розташований в СТ «Озон-1».
7. Про затвердження посадових інструкцій відділу комунікацій та юридичного забезпечення виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
8. Про погодження режиму роботи магазину «Оптовичок» в с. Омельник, вул.Центральна, 65.
9. Про присвоєння поштової адреси.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 27.04.2021
Порядок денний

1. Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення дня памяті та примирення, дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.
2. Про надання довідки – характеристики громадянам
3. Про направлення транспортного засобу ІРЦ «Надія» на підвезення медичних працівників до центральної районної лікарні.
4. Про відмову в переведенні садового будинку в житловий гр. Сердюку М.І, який розташований в СТ «Озон-2»

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 13.04.2021
Порядок денний

1. Про затвердження дефектних актів та визначення доцільності проведення капітального ремонту туалетів у Рокитненському навчально-виховному комплексі виконавчого комітету Омельницької сільської ради.
2. Про доцільність надання послуг з монтажу обладнання протипожежної безпеки.
3. Про приведення у відповідність комунального закладу загальної середньої освіти до його типу.
4. Про надання довідки – характеристики громадянам Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
5. Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку.
6. Про створення постійно діючої комісії для оперативного реагування на отруєння бджіл.
7. Про виділення коштів на програму «Інтелект України» (закупівля комплектів підручників) для учнів 5 класу та дітей пільгових категорій Рокитненського НВК на 2021-2022 н.р.
8. Про затвердження складу та Положення про робочу групу з питань реалізації Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності».
9. Про затвердження Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
10. Про надання дозволу на визначення ¼ частини квартири, яка є у сумісній власності та надання дозволу на укладання договору дарування ¼ частини квартири гр. Кальченко Т.Л.
11. Про надання дозволу на визначення ¼ частини квартири, яка є у сумісній власності та надання дозволу на укладання договору дарування ¼ частини квартири гр.Клизуб Т.Л.
12. Про надання дозволу на визначення ¼ частини квартири, яка є у сумісній власності та надання дозволу на укладання договору дарування ¼ частини квартири гр.Ринденко В.О.
13. Про надання дозволу на визначення ¼ частини квартири, яка є у сумісній власності та надання  дозволу на укладання договору дарування  ¼ частини квартири гр.Ринденко Л.Б.
14. Про затвердження плану заходів, присвячених 35-річниці Чорнобильської катастрофи.
15. Про затвердження дефектних актів на проведення капітального ремонту туалетів в опорному закладі «Омельницька ЗОШ І-ІІІ ст. виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
16.Про відшкодування собівартості води КП «Омельницьке» виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 23.03.2021
Порядок денний

1. Про визначення відповідальних осіб та затвердження складу комісії з складання актів обстеження матеріально - побутових умов сім’ї для призначення (відновлення) державних соціальних допомог, соціальних виплат.
2. Про затвердження складу опікунської ради при виконавчому комітеті Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
3. Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
4. Про проведення культурно-мистецьких заходів «Гумор та сміх - нас обєднують усіх».
5. Про санітарний стан населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
6. Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
7. Про затвердження Положення про спеціальну комісію з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
8. Про затвердження Положення про територіальну підсистему (ланку) єдиної державної системи цивільного захисту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
9. Про створення робочої групи по підготовці матеріалів з історії с.Омельник.
10. Про надання довідки – характеристики громадянам Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
11. Про розгляд листа генерального секретаря ГО «Федерація мотоциклетного спорту України».
12. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік.

Завантажити проєкти рішень


Проєкти рішень виконавчого комітету від 09.03.2021
Порядок денний

1. Про розгляд протоколу№3 ТЕБ та НС від 02.03.2021 року весняної повені в 2021 році та готовності гідроспоруд і об’єктів господарства та формувань цивільного захисту Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області  до пропуску льодоходу паводків і повені.
2. Про надання довідки – характеристики громадянам.
3. Різне.

Завантажити проєкти рішень

Проєкти рішень виконавчого комітету від 23.02.2021
Порядок денний

1. Про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, та  затвердження положення про Координаційну раду, її складу. Завантажити рішення 
2. Про зовнішню перевірку роботи соціальних робітників Центру соціальних послуг Відділу охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області у 2021 році. Завантажити рішення
3. Про схвалення Програми розвитку культури, фізичної культури і спорту Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 ріку новій редакції. Завантажити рішення
4. Про схвалення Програми з реалізації молодіжної політики на 2021-2025 роки. Завантажити рішення
5. Про затвердження плану заходів, присвячених Дню народження Т. Г. Шевченка. Завантажити рішення  
6. Про затвердження розпорядження сільського голови з основної діяльності № 11 від 08.02.2021 р. Завантажити рішення
7. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти. Завантажити рішення


Проєкти рішень виконавчого комітету від 11.02.2021
Порядок денний

1. Про встановлення лімітів споживання енергоносіїв на 2021 рік бюджетними установами та структурними підрозділами виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
2. Про затвердження плану заходів, присвячених Міжнародному жіночому Дню 8 Березня. Завантажити рішення
3. Про розгляд характеристики на Бутко О. В. Завантажити рішення
4. Про зміни до Програми «Сільська школа». Завантажити рішення
5. Про погодження  Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Омельницької сільської ради на 2021 – 2025 роки. Завантажити рішення
6. Про розгляд протоколу комісії з ТЕБ та НС по демонтажу бетонних козирків у житлових будинках по вул. Центральна, буд. 57, перший та другий під’їзд. Завантажити рішення


Проєкти рішень виконавчого комітету від 19.01.2021
Порядок денний

1. Про присвоєння поштової адреси. Завантажити рішення
2. Про приведення у відповідність до регламенту нумерації рішень виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області від 05.01.2021 року. Завантажити рішення
3. Про затвердження розпорядження з основної діяльності Омельницького сільського голови від 13.01.2021 року. Завантажити рішення
4. Про затвердження річного плану роботи комунального закладу інклюзивно-ресурсного центру «Надія» відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення 
5. Затвердження річного плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік. Завантажити рішення
6. Про затвердження річного звіту відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області за 2020 рік. Завантажити рішення
7. Про затвердження перспективного плану роботи відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік. Завантажити рішення
8. Про затвердження зміни місця роботи для бібліотекаря Запсільської бібліотеки-філії КЗ «Омельницька сільська публічна бібліотека». Завантажити рішення
9. Про погодження номенклатури Комунального закладу «Омельницька сільська публічна бібліотека» на 2021 рік. Завантажити рішення
10. Про затвердження зведеної номенклатури справ виконавчого комітету виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
11. Про затвердження річного звіту КЗ «Омельницька сільська публічна бібліотека» відділу культури, туризму та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області за 2020 рік. Завантажити рішення
12. Про визначення переліку об’єктів та видів робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт на 2021 рік. Завантажити рішення
13. Про визначення переліку об’єктів та видів робіт для засуджених до покарання у вигляді громадських робіт на 2021 рік. Завантажити рішення
14. Про визначення переліку об’єктів та видів робіт для відпрацювання порушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік. Завантажити рішення
15. Про затвердження складу тендерного комітету відділу культури, туризму та інформаційної роботи Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
16. Про погодження режиму роботи магазину «Оптовичок» в с. Омельник. Завантажити рішення
17. Про підготовку за проведення плану заходів з нагоди дня Соборності. Завантажити рішення
18. Про план заходів щодо підготовки та відзначення на території Омельницької сільради Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Завантажити рішення
19. Щодо визначення відповідальної особи за видачу посвідчень багатодітним сім’ям. Завантажити рішення
20. Про затвердження посадової інструкції старост Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
21. Про створення оргкомітету по підготовці до проведення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства. Завантажити рішення
22. Про створення комісії з питань контролю якості послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
23. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Омельницької місцевої ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2021 рік. Завантажити рішення
24. Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території населених пунктів Кременчуцького району Полтавської області та затвердження Порядку виявлення і обліку безхазяйних відходів на території населених пунктів Омельницької сільської ради Кременчуцького району. Завантажити рішення
25. Про забезпечення дільничної виборчої комісій в день місцевих  виборів 24 січня 2021 року. Завантажити рішенняПроєкти рішень виконавчого комітету від 09.12.2020
Порядок денний

1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік. Завантажити рішення
2. Про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників Омельницької  сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
3. Про проведення попередньої оплати періодичних видань. Завантажити рішення
4. Про перерозподіл планових показників бюджету на 2020 рік. Завантажити рішення
5. Про розгляд регламенту виконавчого комітету Омельницької  сільської ради  Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
6. Про затвердження графіку відпусток працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Омельницької сільської ради. Завантажити рішення
7. Про затвердження розпорядження сільського голови. Завантажити рішення
8. Про затвердження графіка відпусток працівників відділу культури, туризму  та інформаційної роботи виконавчого комітету Омельницької сільської ради. Завантажити рішення
9. Про затвердження положення та графіку особистого прийому громадян посадовими особами виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2020-2021 рік. Завантажити рішення
10. Про затвердження опікунської ради виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області та Положення про неї. Завантажити рішення
11. Про затвердження складу комісії з питань захисту прав дитини Виконавчого комітету Омельницької  сільської ради Кременчуцького району Полтавської області, та Положенні про неї. Завантажити рішення
12. Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Омельницької  сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. Завантажити рішення
13. Про затвердження Графіка відпусток працівників Відділу охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області на 2021 рік. Завантажити рішення


Проєкти рішень виконавчого комітету від 12.03.2020
Порядок денний

1. Про проведення  двомісячника озеленення, чистоти і благоустрою територій Омельницької ОТГ та Дня благоустрою. Завантажити проект рішення
2. Про завершення реалізації проекту «Капітальний ремонт сільського будинку культури в с. П’ятихатки Кременчуцького району Полтавської області . Коригування» та визначення головного розпорядника коштів, замовника та платника по цьому об’єкту. Завантажити проект рішення
3. Про затвердження звіту державного аудиту бюджету Омельницької сільської об’єднаної  територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області  за період з 01.01.2016р по 30.09.2019р. Завантажити проект рішення
4. Про передачу в оренду нежитлових приміщень. Завантажити проект рішення
5. Про доцільність проведення поточного ремонту адмінприміщень. Завантажити проект рішення
6. Про заходи щодо організованого закінчення 2019/2020 навчального року в закладах загальної середньої освіти Полтавської області. Завантажити проект рішення

Проєкти рішень виконавчого комітету від 26.02.2020
Порядок денний

1. Про проведення урочистого заходу «Вінок Кобзареві» 11.03.2020р. Завантажити проект рішення
2. Про  заходи  щодо   недопущення  занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай). Завантажити проект рішення
3. Про порядок здійснення   авторського та технічного нагляду під час будівництва об'єкта архітектури Завантажити проект рішення