Омельницька сільська територіальна громада

Кременчуцький район, Полтавська область

Шановні мешканці Омельницької територіальної громади!


Завершилося голосування за нові назви вулиць! Вулиці громади позбулися імен постатей рашизму та радянщини. Відповідно до норм чинного законодавства рішення про перейменування вулиць буде прийматися Омельницькою сільською радою з урахуванням громадської думки (відповідно до результатів голосування, згідно Протоколу №4 від 05.12.2023 р. засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів розташованих на території Омельницької територіальної громади (перейменування назв топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують або символізують державу-окупанта або її визначні, пам’ятні, історичні та культурні місця, міста, дати, події, її діячів, які здійснювали військову агресію проти України та інших суверенних країн, державну тоталітарну політику та практику), яке відбулося із 15.11.2023 р. по 05.12.2023 р. на платформі e-DAM та в письмовій формі - в ЦНАПах).
В ході голосування надійшло звернення від мешканців громади (переважно з вулиці Берегового с. Омельник) з проханням дати даній вулиці ім’я загиблого воїна Тараса Тацяка, який мешкав свого часу в цьому ж мікрорайоні та заслуговує на визнання.Враховуючи громадську думку жителів громади; керуючись «Положенням про перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших о’бєктів топономіки на території Омельницької територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області» та протокольним рішенням засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів розташованих на території Омельницької територіальної громади (перейменування назв топонімів, що звеличують, увіковічують, пропагують або символізують державу-окупанта або її визначні, пам’ятні, історичні та культурні місця, міста, дати, події, її діячів, які здійснювали військову агресію проти України та інших суверенних країн, державну тоталітарну політику та практику) №4 від 05.12.2023 року:
- Процес громадського обговорення (голосування) на платформі е-DEM (в електронному вигляді) за посиланням https://consult.e-dem.ua/5322483200 та у ЦНАПі с. Омельник (в письмовому вигляді) за нову назву вулиці Берегового РОЗПОЧНЕТЬСЯ ЗАВТРА 08.12.2023 р. о 09:00 год. І ЗАВЕРШИТЬСЯ 22.12.2023 р. о 09:00 год.